ארכיון הקטגוריה: מטאפיזיקה סינית

מטפיסיקה סינית מורכבת מענפים שונים ביניהם פנג שואי, נומרולוגיה סינית, אי צ'ינג, אסטרולוגיה הסינית, כולם נשענים על אותה תיאוריית בסיס שהן אנרגית הצ'י על שתי איכויותיה – יין ויאנג ותיאורית חמשת האלמנטים.

ההיסטוריה נכתבת מחדש

המטאפיסקה הסינית חושפת קודים בשפע שכבות הנפתחות בבהירות ככל שהתודעה מתרחבת. מרגש בכל פעם לגלות עוד ועוד מידע  שלא היה אפשרי לגלות  עד לפני מספר שנים.
מרתק לראות ששעה שהעולם משתנה נחשף עוד ועוד מידע מראה את החיבור בין התרבויות השונות ,הארכיטיפים והסמלים  באתרים המקודשים .
כמו צופן קוסמי שנועד כדי לחבר בין כל חלקי הפאזל  של מדע, מתמטיקה, פיזיקה ,מטאפיסיקה ועוד כדי לראות שאין אדם אחד שיודע הכל. 
זה הכל עניין של תודעה ואנרגיה  המשפיעות על  הכל.

להלן סרטון בנושא

אלכימיה של מטאפיזיקה סינית

המושג העתיק הזה  שדיבר על להפוך מתכות לזהב מקבל הבנה חדשה כשמתעוררים.

המסע שלי דרך עולם המטפיזיקה הסינית  היה מסע להבנת קודים אנרגטיים.
בשיטה בשם  "פריחת השזיף" החוברת לחוכמת האי צ'ינג מדברים על זה שהיקום נותן לנו סימנים בעלי משמעות,  דרכם אפשר לראות את המציאות.
לאורך השנים , ככל שהעמקתי , נגלו לעיני סימנים ללא הרף:  בדרכי ליעוץ, בריצות הבוקר, בקומי בבוקר ובכל זמן.

כאשר הסימנים האלה חוברים יחד בדרך לא צפויה נוצרת אלכימיה ובסופה הבחנתי  כיצד כל הסימנים מתמזגים לפאזל אחד בתמונה גדולה  לגבי איך באמת אנרגיה עובדת ואיך היקום עובד.

עכשיו כשהעולם משתנה עידן 9 בפתח ,עידן האלכימיה כבר כאן.

המדע, הפיסיקה, המטאפיסקה, הרוחניות, חוכמת הדתות הכל מתחבר אחד לשני ומתבהר שמעולם לא הייתה הפרדות , פשוט לא היינו ערים לזה.

המסע שלנו הוא מסע של התגלות, כשמתגלים עוד ועוד קודים, דרך המתמטיקה והגאומטריה שיש ביקום נזכרים  שהכל היה פה אבל לא יכולנו לראות קודם.

חוקרים בעלי תודעה גבוהה גילו ממש לאחרונה איך סמל השור שמייצג את הרוח החופשית של לאו צ'ה הרוכב עליו מתגלה בסעודה האחרונה של ישו, בפירמידות  ועוד. בפירמידה הגדולה במצרים התגלה לאחרונה כתב ראשוני קדום עם הקווים המופיעים בהקסגרמות של האי צינג . השם הראשון של אלוהים שאין לומר את שמו חובר לפאי המייצג את המספר 22 (כמספר האותיות בשפה העברית) שהוא המספר של גאיה ושל האנרגיה החדשה.
העבר והעתיד מתמזגים באנרגיה חדשה.

קודים המופיעים במטאפיזיקה הסינית ומיוצגים גם בתרבויות אחרות  מדגישים את הרעיון של הרמוניה ואיזון בתוך העולם הטבעי בשפע דרכים:  

  • סמלים מקודשים – סמלים בתרבויות עתיקות שונות קידדו רעיונות דומים על הקשר בין כל הדברים, המשקפים הרמוניה קוסמית השולטת הן במיקרוקוסמוס והן במקרוקוסמוס. אפשר לראות ארכיטיפים אוניברסלים בתרבויות שונות שכולן מייצגות חיים ,מוות פוריות וסדר קוסמי
  • מספרים מקודשים- תרבויות עתיקות רבות ייחסו משמעות למספרים ספציפיים, והאמינו שיש להם תכונות מיסטיות.  מבוטאים ,למשל, בנומרולוגיה, פנג שואי  וחמשת אלמנטים מהם עשויים חומרי הבניין להבנת הקוסמולוגיה הסינית . כל אלמנט, כל כוכב המופיע בשיטות השונות  מייצג מספר וכך גם 64 ההקסגרמות של האי צינג. זו מתמטיקה רוחנית גבוהה ומקודשת החורגת מהסתכלות לינארית על המספרים
  • יישור שמימי- המטאפיזיקה הסינית כוללת לעתים קרובות חקר של גרמי שמים והשפעתם על אירועים ארציים. תרבויות עתיקות קידמו יישורים שמימיים ותופעות אסטרונומיות בסמליהן, המשקפות הבנה משותפת של הקשר בין השמים וכדור הארץ.
  • נרטיבים מיתולוגיים- סמליות מקודדת בתרבויות עתיקות מספרת נרטיבים מיתולוגיים דומים, אם כי עם וריאציות תרבותיות. למשל, מיתוסי יצירה או סיפורים של דמויות גבורה עשויים לחלוק נושאים בסיסיים המהדהדים עם עקרונות המטאפיזיקה הסינית.
  • דינמיקה של יין ויאנג – המטאפיזיקה הסינית מציגה באופן בולט את המושג יין ויאנג, המייצג את הטבע הדואליסטי של הקיום.  עקרונות דואליסטיים דומים מקודדים בסמלים מתרבויות עתיקות אחרות, והם  משקפים הבנה משותפת של יחסי הגומלין בין כוחות מנוגדים והצורך באיזון.
  • גיאומטריה מקודשת- נוסחת הבגואה , הנוסחאות השונות על מצפן  הפנג שואי ועוד עשו שימוש בגיאומטריה מקודשת. אותם סמלים עתיקים  יוצרים הקשר עם הפרופורציות של הפירמידות, בעיצוב של מקדשים עתיקים או בפריסה של ערים ועוד

 

ככל שאני מקבלת עוד בהירות כך אני מוקירה ומברכת את זה שהייתי מספיק חכמה כשבחרתי את עולם המטאפיזיקה הסינית המלווה אותי כבר כמה מסעות חיים כדי ליצור אינטגרציה עם המידע הזה ולראות את הרלבנטיות שלו לעולם המשתנה.

ב2013 עמדתי בכיתה והצלחתי לחבר את מה שהיה לי ממש קשה להבין .

יכולתי להבין מדוע הנחש מוליד מתכת, מדוע ינג עץ יוצר אינטגרציה עם ין אדמה, מה פירוש הקודים הממזגים שמים מוקדמים ושמיים מאוחרים בנוסחאות הבגואה ולראות שהכל אבל הכל קשור בתוך המטאפיסיקה ה הסינית עצמה: שיטת הקיסר הסגול, הכוכב הלבן, שואן קונג, ארבעת עמודי הגורל, נוסחאות מים ועוד

התחלתי להתעורר ולראות שמה שתפסנו כמאבק בין אלמנטים מופיע כעת בפיזיקה קוונטית כהתרחבות של האלמנטים היוצרים אלכימיה מדהימה. איך  כוכב 5  "המרתיע" הוא  הקיסר המייצג את הלב הממרכז את הכל.

אדם יתקשה לראות את הקודים הללו כשליבו לא פתוח

בסדרה קוראינית מקסימה שנקראת " אלכימיה של נשמות"  אחד המבחנים שמקבל המכשף  זה לקרוא את הספר  שדפיו ריקים. אף אחד לא יכול היה לקרוא ולהבין עד שהוא לא חווה בעצמו אהבה  כי זה היה סיפור אהבה שכתב גבר לאהובתו.

לפי הסדרה בדרכ לוקח עשרות שנים לקרוא ולהבין את הטקסט שנמצא על הדף אך כאשר  המכשף  פותח את הלב המילים פשוט הופיעו על הדף.  מילים פשוטות הנושאים חוכמה עמוקה.

כשנגלה את המשמעות, כשנחווה את המיזוג בעצמנו  תבוא משמעות חדשה, התרחבות חדשה

היקום משתוקק להתגלות בפנינו, כמו אלכימיה הוא מבקש סדר חדש וזה מה שקורה עכשיו,
המטאפיסיקה הסינית  רוצה לגלות לנו הרבה יותר

כשנפתח את הלב נגלה את החיבורים המרתקים הללו שהקדמונים השאירו לנו כדי שניזכר מי אנחנו

האלכימיה הזאת מייצגת את עידן 9 , עידן האש והטרנספורמציה.

הפנינג שנת 2024 שנת הדרקון

ההפנינג עוסק בשנה הכה מעניינת! שאני באופן אישי נרגשת יותר מתמיד לחוות ולחגוג.  שנת הדרקון והמעבר לעידן 9

מאז 2005 הפנינג של השנה החדשה הפך להיות האירוע המסורתי והחגיגי של השנה והשנה הוא עשיר במיוחד!

 

הסדנה עוסקת ב:

 

נותנת סקירה על האנרגיה של שנת 2024  בבית, בעסק, ביקום ובאופן אישי

מתוך עולם הפנג שואי, האסטרולוגיה, הנומרולוגיה וחוכמת המטפיזיקה הסינית

 

נותנת סקירה על האנרגיה השונה והייחודית של עידן 9

וההשפעה  על פנג שואי במבנים, על האסטרולוגיה, אנשים ועל היקום,

יחד עם הנחיות מקצועיות לתמיכה וליעוץ השנה ובשנים הבאות.

 

נותנת סקירה אנרגטית גבוהה ומרתקת אודות שינויים, טרנדים והתפתחויות חדשות המשפיעות על חיינו באפן יומיומי.

נחקור את הכיוון אליו הולכת האנושות בשנים הבאות ברמות שונות….

 

הסדנה מציעה כלים יעילים הנותנים בהירות בעולם של שפע הסחות דעת

הפותחים את הראש ואת התודעה להבין מה קורה וכיצד להיערך פיזית, רגשית ואנרגטית לכל השינויים.

הסדנה מיועדת לכולם! אין צורך במידע מוקדם

 

משך הסדנה 3.5  שעות, ללא הפסקה.  

עלות הסדנה  360 שקלים 

(ניתן לשלם בביט, פייבוקס, אשראי, מזומן, ציק)

 

למידע נוסף ולהרשמה: 052-3922661

תמונות מההפנינג 

 

מה אנשים שהשתתפו בסדנה של שנת הדרקון 2024 אומרים:

 

" שרונה יקרה ואהובה תודה שעל סדנת שנת דרקון מדהימה! היה כיף לחוות איתך שוב תחזית פרונטלית  מרתקת. גם השנה, כמוב10 השנים האחרונות, דייקת בתחזית לכאוס המטורף המתחולל סביבנו…אני משתמשת בכל יום בכלים בהם ציידת אותי ויוצרת בתים וחללים מושלמים בעיצוב הרמוני  ובריא לקהל לקוחותי. יישר כוח" נעמי שילר

שנה שלישית שאני מגיעה למפגשים המדהים האלו של שרונה ואני יוצאת עם מידע מדויק ומלא באור ♥️מירב גלבוע

"היה מושלם!! כמה ידע ואנרגיה קסומה תודה על מפגש מרתק" מיר להב
 
"היתה חגיגה אמיתית 😍 כמה חוכמה ומידע מרתק תודה" 🙏❤️ גל צבר
 
תודה שרונה איתך לומדים את חגיגת החיים באור ואהבה והקשבה ללב!!!!!
כל מפגש איתך מרחיב את הלב והנשמה ❤️תודה על הזכות ליהנות ממך" אילנה טאנג'י

"היי שרונה, רוצה להודות לך על ערב קסום, כרגיל כל שנה. כמו שאת יודעת אני בן אדם מאוד אופטימי ואצלך זה תמיד מקבל תוקף והשראה. תענוג לשמוע ולהשכיל ממך "אלה בש

"היי שרונה יקרה, אני מודה לך על מפגש מאיר עיניים, את שופעת יופי, אור, חופש, ידע וחוכמה וכך היה גם המפגש. שמחתי להכירך. התחברתי ואהבתי מאוד…" יפעת יהב

" שרונה יקרה שלי, היה מפגש מרגש ומעצים היית מדהימה…כשיצאתי מהמפגש חשתי תחושה נהדרת של בהירות" אהובית ברקוביץ

"היה מושלם. מרתק ומעניין וכמובן טעים" אילי ביזהלוי

"היה מושלם"  נטלי כריזמה

" היה נהדר בהפנינג של שנת הדרקון, כמו תמיד מאלף וטעים, תודה רבה רבה" דליה דויד

"היה נהדר כמו תמיד" ענת אביטל

תודה שרונה! היה נהדר כרגיל! אילנה אילון

" שרונה היה לי ממש ממש נעים אצלך ,מזכיר לי שנים קודמות. אני מקבלת עונג לא רגיל כאשר את מנתחת מפות. כל כך חסר לי, איך את מפענחת!!!!מרגרט קורן

היה מדהים מדהים מדהים- נועם ענבי

" היי אהובה, היה נהדר אתמול ומאוד  מעשיר ומעניין, תודה רבה" לירון בן ארצי

שרונה יקרה! תודה על סדנה מעצימה! על מרחב פתוח לתודעה חדשה ואנרגיה מדהימה…" נופר אוסקר

תודה רבההההה שרונה היה יום מהמממממםםם" אורית סוסטיאל

" תודה על הבוקר המשולם והידע האינסופי שלך..ניכר שהלב שלך נמצא בכל מקום אפילו בביס של הטירמיסו המשכר והמושלם שלך, שלא נדבר על עוגת התפוחים המלאה בהפתעות.. תמשיכי להקרין את האור שלך על כולם ולהדביק את כולם בצחוק. תודה על  הכל. אוהבת אותך" סיגל יבין

"תודה רבה מדהימה כל הזמן"- ערובא מדח

בוקר אור שרונה מבקשת להודות לך על כל המידע, האווירה, הנתינה החיוכים האופטימיות והרצון לעור. היה הפנינג מרגש ,טעים ונעים" ירדן אורון

"היה מדהים…תודה על האירוח המדהים ועל שפע של ידע ודברים טעימים…אוהבת אותך מאוד" שני עדיקה

"היה לי ממש כיף לשמוע ולקחת חלק" חגית משיח

"היה יפה היום בביתך וזה מאד חשוב לי לשאת עמי את המראות. ההשקעה שלך בכל פרט באירוע ותחושת ההרמוניה, שמחה אותי מאד. העוגות שלך והנוף בבית, היו כמו חוויה בסרט מצוייר. תודה, תודה, תודה על היום. את יפיפיה וגם נהדרת. עזרת לי היום להכניס קסם לחיי. מאחלת לך ימים טובים ובריאות. טלי"

"וואואוו תודה היה כיף. מזמן לא נהניתי" אתי חיבה

שרונה, תודה רבה על יום אופטימי ומאיר" צביה לוי

"היה מעניין ומרתק כמו תמיד. תמיד כיף להרגיש את האנרגיה האופטימית והזורמת שלך. תודה רבה על הפנינג מעניין ומעשיר "לימור רחי

" שרונה יקרה, הפנינג היה מדהים  וגם קבוצה מקסימה שלא הפריעה ונתנה לך לדבר" גלינה סנדל

"היה מרתק ..תודה על הכל" עידית

"נהנתי מאוד" ניקול ברעם

" הייתי גאה כל כך לראות איך את מגדלת דור של נשים מעניינות .ההתפתחות שלך להערצה. (גם שלנו).השקעת כל כך בכל פינה בכל מחשבה. נפלא .מרתקת אותי שנה זו. אוהבת" " ליאורה בן יוסף"

"היה ממש כיף ,התרגשתי כמוך, מודה לעצמי על זה שאני לומדת איתך " חיבוק ונשיקות קורין גוהר

 

 

חוכמת הפנים הסינית

לאורך שנות קיומו של האתר  נתתי טיפים בנושא חוכמת הפנים הסינית, כעת מוסיפה לטיפים עוד מידע כללי בנושא ומאחדת את הכל בכתבה אחת  

המומחיות של המטאפיסיקה הסינית  מבוטאת ביכולת להתבונן ולחקור את עולם התופעות, צורות פיזיות  ומתוך זה  לפרש את  ההתנהלות האנושית הנראית או לא נראית לעין. הכוונה למבנים, סביבה וטופוגרפיה, צורות של הרים ומים, אומנות כף היד וקריאת פנים , צורת  כתב –קליגרפיה, תאריך הלידה  ועוד .

מטרת שיטות הניבוי השונות היא לזהות מצבים של חוסר איזון, להרגיש נוח ובטוח ככל האפשר בעולם הפיזי  וליצור תקשורת עם העולם הפיזי דרך סימנים וקודים, ללא צורך במילים. הסינים מכנים את היכולת הזאת פיזיוגנומיה.

למדתי את חוכמת הפנים הסינית לפני כ15 שנה בלונדון.
המידע הזה מרתק, השלים והשתלב כחבילה נהדרת במידע העשיר של עולם המטאפיסקה הסינית.

העיניים מראות  אם מישהו סובל מכאב רגשית או פזי האם חסר לאדם צ'י האם הוא חווה מחלה וכמה חיוניות יש בחייו
אך לפי התפיסה לא רק העניים הם חלונות לנשמה אלא כל הפנים. 

אפשר לראות דפוסי חקירה החוזרים על עצמם בתהליכי אבחון וניבוי.
כל השיטות מבחינות במשולש של  שמים, אדם ואדמה,
החלק העליון בפנים מייצג אינטליגנציה הדרך שבה מנתחים או תופסים את המציאות.  
זה בא לידי ביטוי, למשל,  בצורת המצח ועד כמה הוא גבוה.  
החלק האמצעי של הפנים משקף את המצב הרגשי, ערך עצמי של האדם ותקשורת עם אנשים  
והחלק התחתון של הפנים עוסק באיכות חיים, אריכות חיים ומצבו הפיזי של הגוף. 
כך למשל קווי הצחוק, בהיותם רחבים או צרים, משפיעים על יכולתו של האדם לחיות חיים ארוכים ומכובדים.
ההבחנה המשולשת הזאת קיימת גם בנוסחת הבגואה או  שמים מוקדמים ומאוחרים בפנג שואי
שהיא הליבה של השיטות השונות לאבחון בית.

כמו שבודקים הרים, מים, טופוגרפיה, כמו שבודקים את גוף האדם
או את אומנות הכתיבה כשמסתכלים על איכות וכמות הדיו
כך בוחנים: קשה מול רך, נמוך מול גבוה, קצר מול ארוך, דק מול עבה, קרוב מול רחוק, לח מול יבש, בשרני מול שקוע וכדומה.

כמו שבמצפן של הפנג שואי יש משמעות אנרגטית לכל מעלה
וכמו שבגוף יש נקודות רבות לדיקור כך גם ממפים את הפנים ל100 נקודות המייצגות את גיל האדם
ומתוך זה ניתן לראות אתגרים או זרימה באותם תקופות חיים.

בשיטת הכוכבים המעופפים בפנג שואי, בחיות הנוסעות באסטרולוגיה הסינית וכך גם בפנים אפשר לראות האם הצלחה תגיע בגיל מוקדם או מאוחר.

משמעות רבה יש  לאיזון וחוסר איזון של חמשת האלמנטים. חמשת האלמנטים מופיעים בצורת הפנים ועל הפנים במספר אזורים בולטים. יש פנים של אדמה שהן מרובעות, יש פנים עגולות השייכות ליסוד המים או צרות וארוכות כמו עץ

העניים מייצגים את אלמנט האש והאף מייצג את אלמנט האדמה, צורת האף משקפת את מערכת העיכול. סימן כחול מסביב לאישון של העין  מדבר על בעיה בלב. העין מייצגת את אלמנט האש והטבעת הכחולה מייצגת מים. במקרה כזה, למשל מים מחלישים את האש.

כמו בבית כמו במפה האסטרולוגית כך גם בפנים יש את ארמון  השפע, הקריירה,  הבריאות ,הרומנטיקה והזוגיות ועוד.
ארמון השפע בא לידי ביטוי בצורת האף האם הוא עם עצם או לא ובצורת הנחיריים, כך למשל,  נחיריים חשופים דומים לשפע דיסהרמוני באסטרולוגיה או לאדם המתקשה לחסוך.  באופן מעניין מבחינים איך חוסר ערך עצמי משפיע על תפיסת השפע.
אלמנט הביטוי והתשוקה של האדם באה לידי ביטוי בשפתיים.  ככל שהן בשרניות כך התשוקה גדולה יותר והקושי לדחות סיפוקים.   

בדרכ בניתוח פנים עושים שימוש בכמה שיטות ובכמה שכבות לניתוח בדיוק כמו בבית.
אין סימן אחד בפנים שאומר הכל ואין בעיה אחת בבית המעידה על איכות הבית כולו וכדומה. כי אין שלמות בצורה האנושית. 

כך למשל  לא רק עניים עם עיגול כחול מראים על בעיה בלב יש צורך בסימנים נוספים כדי לראות מצב בראותי.
כך גם הביטוי של האדם מושפע גם מצורת העיניים. עיניים צרות המראות גישה דקדקנית וביקורתית מאזנות פה עם שפתיים בשרניות. או למשל, אריכות חיים או בריאות פיזית משלבת את אורכם של קווי הצחוק עם גובהו של המצח וכדומה.

לגבות יש משמעות גדולה, הן משקפות מערכות יחסים ואת  היכולת להשתייך לארגון.
הן מהוות מכסה לעיניים ומשפיעות על האיזון של היין והינג.  בודקים  האם הגבות  קצרות, ארוכות  יורדות עולות, עבות, דקות,  ועד כמה אדם באמת חדור מטרה. אך לא די בגבות חזקות ועבות להראות על נחישות גדולה.
העיניים הבורקות והנחושות מאשרות את חוזקן של הגבות ואת יכולתו של אותו אדם לפעול.  גבות שעולות אחת על השנייה משקפות אדם המתקשה להתמקד שמחשבותיו מתפזרות.

היום שעה שרבים עושים ניתוחים, משנים את הפנים דרך בוטוקס, מעצבים גבות ועוד זה יכול להשפיע על האבחון. עם זאת, כאשר הניתוח לא מצליח חוסר האיזון ישפיע על הפנים. כמו כן יש דברים שלא ניתן לשנות כמו למשל את המרחק של האוזניים מהראש או המרחק  בין העיניים שהוא נחשב חשוב במיוחד ומייצג בדומה לאסטרולוגיה את כוכב התומכים , את היכולת של האדם להיות מסופק בחייו.

באופן מעניין בשנים הבאות אנשים יחליפו חלקי פנים בזכות הטכנולוגיה ושינוי הגזע האנושי ועם זאת, לפי הסינים לא ניתן יהיה לשנות את מצב הלב המשתקף בפנים החוצה.

הלב הוא המאזן הגדול ופנים לא ישקרו אם אדם לא מחובר ללב שלו.  
באופן מעניין עכשיו כשהדנ"א מוסיף להשתנות אצל אנשים שהתודעה שלהם משתנה, ועכשיו שעה שיותר אנשים פותחים אתהלב שלהם זה יכול להביא לשינויים בפנים.   

כלים לאבחון עולם התופעות הם ללא ספק מדהימים, מסייעים לתת מידע על אנשים מעבר למה שהם אומרים או כשאין מפת לידה ועם זאת, ככל שהלב של האדם פתוח, ככל שאדם ישנה את תודעתו וילך מעבר לעולם הקוטביות הפיזי  כך הוא גם יוכל ללכת מעבר לצורה ולחבור ישירות ללב של כל אדם.

הסינים הקדמונים ידעו כבר אז שהלב הוא הקיסר.

דוגמאות נוספות:

טיפ מחוכמת הפנים הסינית 2011

1-vxv

כיצד אוכל לדעת אם אוכל לסמוך על אמינותו של חבר או עובד?
גבות ארוכות ומלאות העוברות את העין
מראות על אדם אמין המייחס חשיבות רבה למערכת יחסים,
אף ישר ואוזניים מתוחמות וצמודות לפנים

טיפ מחוכמת הפנים הסינית-ספטמבר 11

2-williamkate

הפנים של הנסיך ווילאם,לעומת אשתו קייט
מראים רכות ומעודנות רבה יותר
בעניים,אף ופה
הלחיים מראים עד כמה
יחסים חשובים לו

 טיפ מחוכמת הפנים הסינית-אוגוסט 11

3-bild

יש לכם סנטר כפול?
צפויים לכם עוד ימים טובים
לפי חוכמת הפנים הסינית .
זוג הבריטים הפנסיונרים שבתמונה
זכו ב260 מליון דולר.
מי בעד סנטר כפול?

טיפ מחוכמת הפנים-יולי 11

4-ffsf

הגבות,העיניים
והלסת של הנסיכה
קיית מראים על
בהירות,ישירות, הגיון בריא
ודרייב חזק להצליח

טיפ מחוכמת הפנים הסינית- אפריל 11

 6-early-forehead-lines

קמטים מאוזנים המופיעים על המצח
מזכירים לכם
שלמדתם לקח
כתוצאה מנסיון חיים מאתגר

טיפ מחוכמת הפנים 2011


7-Joy-Lines

נשים יופתעו לדעת שקמטים  בזווית העין
מייצגים שמחת חיים ,לב רחב ,יכולת להביע חום ואהבה
ואינטראקציה חיובית עם אנשים
קמטים אלה מכונים קמטי שמחה
וזוכים לכך אנשים המחייכים בכנות מעומק ליבם.
עדיין בעד ניתוח?   

> טיפ מחוכמת הפנים 2010

בכל הקשור ליחסים חשוב להסתכל
על מרחק של העניים אחת ביחס לשניה
ככל שהעיניים קרובות
כך אדם מחוייב יותר
למערכת יחסים
ככל שהמרחק בין העיניים גדול
הוא פחות מחוייב ליחסים

> מחוכמת הפנים- רומנטיקה- 2010
אף אצל אישה
מייצג את מזלו של בעלה
אף ישר וגבוה באיכות טובה
מביא מזל והצלחה כלכלית
לבעלה.
אף גבוה וישר לאישה ,
פרופורציונאלי  לפנים,
מראה גם על אגו חזק

> טיפ מחוכמת הפנים- יוני 2010
טיפ מחוכמת הפנים
שומה על הפנים
מימין או משמאל
לסנטר
מראה על אדם
סקרן, חקרן
כגודל השומה
כך גודל הסקרנות

> טיפ מחוכמת הפנים- ספטמבר 10

8-roberts
אנשים עם לסת חזקה
נוטים לשפוט אנשים
אחרים תוך דקות
מרגע שפגשו אותם.
לסת כזאת יש לגוליה רוברטס (בתמונה)
מראה גם על אופי לוחמני,  אינטגריטי וערכים חזקים

> טיפ מתוך חוכמת הפנים הסינית- על לחיים חזקות  

 9-colette-baron-reid-author

בסין הקדומה נשים עם לחיים חזקות
לא נישאו כיוון שהן נחשבו
נשים "בוסיות"
או נשים חזקות,
המנהלות ושולטות
באנשים אחרים. היום
זהו יתרון לנשים העוסקות
בתפקידים ניהוליים

טיפ מתוך חוכמת הפנים לחודש פברואר  2010

אנשים עם פה מעוגל יזכו

לשנה טובה
עשירה בהזדמנויות .
לעומתם, אנשים  עם פה גדול וסנטר צר
יחוו שנה מאתגרת 

טיפ לחודש אוקטובר 09

11-arkh

האם העובד שלך אמין? ומה עם חבריך?
גשר האף עוסק בערך עצמי וביושרה.
אנשים בעלי גשר אף נמוך
הנם בעלי ערך עצמי נמוך ולא יהססו
לפגוע באמון ולבגוד באחרים לתועלתם.
כאלה הם גם אנשים בעלי גשר אף שבור
הנוטים באופיים לחוסר יציבות ולחוסר אמון

 טיפ לחודש ספטמבר 09

12-003

טיפ מחוכמת הפנים- הפנים והבית
"שורש ההר" הוא השם
שנתנו הסינים לגשר המופיע
על חלקו העליון של האף
המייצג גם את גיל 41
אם מופיע באזור זה כתם שחור
אדם ישן בחדר מאתגר בבית.
שריטה או צלקת המופיעים באזור זה בסביבות
גיל 41 מצביעים על אתגרים באותה שנה

> טיפ לחודש אוגוסט 09

13-af

הציר היורד מהפה אל האף מכונה בחוכמת
הפנים הסינית נהר המוביל את מזלו של האדם
מגיל הבגרות עד זקנה
ככל שהמעבר צר כך צפוייים אתגרים

מגיל 50 ומעלה

לנשים ויש קושי להרות
 

> טיפ לחודש אפריל 09

14-tuzi

לא מומלץ להתחיל נסיעה חשובה
או פרויקט חדש
כאשר אוזניך בגוון אפרפר או נטולות צבע.
אדם שאמור לסייע לך יחזור בו
ויפר את הבטחתו כלפיך.
זהו גם סימן המראה שמומלץ להמנע מהימור
חתימה על חוזה
או השקעה מחשש לאובדן כספי

> טיפ מחוכמת הפנים – דצמבר 2008

15-herayon

פוטנציאל להריון על פי חוכמת הפנים
ניבט  באזור בין הפה לאף.
אזור זה מייצג את  הרחם אצל האישה
אם אזור זה  קצר וצר יקשה על אישה
להתעבר או  ללדת. אם נוסף על כך הפה גם קטן והסנטר חד
בעיית ההתעברות גדולה יותר

 

> טיפ מחוכמת הפנים – חודש נובמבר 2008

סנטר מעוגל ,חלק ובשרני
מביא לשגשוג בגיל המבוגר
סנטר מחודד ,
נוקשה ומקומט מביא לבדידות
ולמהמורות בגיל המבוגר.
מידע זה נכון לגברים ולנשים.

> טיפ חודש ספטמבר 2008

16-images

מבט מהיר בגבות
יאמר לכם כמה אחים
ואחיות יש לעומד מולכם:
גבות קצרות המסתיימות
מעל העין מצביעות על מספר אחים קטן.
גבות ארוכות (ראה תמונה)
מקו העין מצביעות על מספר רב של אחים ואחיות
בסין הקדומה מארבעה אחים ומטה-
הכונה למספר קטן וגבות קצרות

> טיפ חודש יוני 2008

על פי חוכמת הפנים הסינית
עיניים גדולות  מאפיינות
חריצות ועבודה קשה.
עניים בולטות מראות
על עודף יסוד מים:אופי
אמוציונאלי ואימפולסיבי

> טיפ חודש מאי  2008

אדמומיות כהה המופיעה על הפנים
משקפת מצב רגשי ומנבאה
על פי חוכמת הפנים
הסינית : בעיות משפטיות,
עימותים, פרידה או פציעות

> טיפ חודש מרץ 2008

על פי חוכמת הפנים הסינית
אוזניים בולטות מצביעות על
בעיות בגיל צעיר, צורך
בתעצומות נפש וכושר
השרדות .אוזניים
צמודות לראש
מצביעות על הצלחה
בגיל מבוגר

> טיפ חודש דצמבר 2007

19-shuma

נקודת חן מעל שפה של אישה
מצביעה על אפשרות ללדת תאומים.
שומה באזור זה מראה
על חסימה באזור הרביה ועל
קושי להרות. 

> טיפ חודש ספטמבר 2007
20-gabot

מרחק של שתי אצבעות בין הגבות
מביא למזל ולאיכות חיים טובה.
מעבר צר בין הגבות מצביע על
חיים מאתגרים,אנשים מחושבים
ופסימיים. 

 

 

איזה יום היום? אפריל 24

בכל שנה, חודש ובכל יום האנרגיה משתנה. לכל יום איכות מטיבה לפעילויות שונות : פתיחת עסק, חתימה על חוזה, שיפוץ, מעבר בית, טיפול רפואי, נסיעה, חתונה ועוד.
להלן מידע כללי!  אודות ימים מטיבים ומאתגרים ואינם תחליף להתאמה אישית. 

המשך…

אדון מים פוגש את גברת אש

אחד הדברים המענגים, העמוקים והמרגשים בנושא המטאפיזיקה הסינית הוא עיסוק בחמשת האלמנטים.
זה מתחיל ממידע טכני בסיסי שאומר שמים מכבים אש וזה מוסיף להעמיק, להתקלף, להיפתח ולגלות  שפע אוצרות של חוכמה, על היקום, על בני אדם ובכלל.


באופן אישי , מעולם  לא חשבתי שיש כל כך הרבה רמות להבין ולחוות את חמשת האלמנטים.
ועד היום ככל שהבהירות גדלה כך אני יותר מוקירה תודה על כך שזכיתי להתחיל בזה את המסע הרוחני שלי ואחר כך גם לצלול לתוך זה.

אמש צפיתי בסרט אנימציה לילדים בשם "אלמנטלי" העוסק בעיר האלמנטים ומתמקד במפגש של אש ומים. הסרט עשוי בחינניות רבה ,ומגלה הבנה לגבי האפיונים השונים של האלמנטים, יש לו גם מסר מעודד  ואיזה יופי שזה סרט לילדים. Continue reading

הדרקון כבר כאן

 

הדרקון כבר כאן!

הדרקון חשוב בעיקר עכשיו כשהאנושות חווה אבולוציה מדהימה מאין כמוה

הדרקון יכול להופיע בכל מיני דרכים וצורות
לדרקונים יש משמעות שונה ומגוונת והיא גם תלוית תרבות

הדרקון הרדום מתעורר כאשר יש אור.

אנשים בדרך כלל פוחדים מהדרקון , בלי להבין באמת מדוע

זהו סימבול חשוב והוא יכול להופיע לעיתים כאינטנסיבי .

זהו סמבול עמוק שיש בתוכנו

בפנג שואי פסגות ההרים מתייחסות לרעיון שאם נעקוב אחרי הרכס ראש ההר מהגבוה לנמוך נוכל לצפות בזרימת הצ'י שלעיתים קרובות נקרא וריד או ערוץ הדרקון. כאשר יש גב תומך וצד שמאל נמצא בהרמוניה עם צד ימין נוכל לבחור היכן הצ'י או אנרגיית החיים המטיבה ביותר למקם בית או קבר. הדרקונים מייצגים את אסכולת הצורה    Luan Tou      כאשר מסתכלים לראות את הטופוגרפיה מתאחדת אפשר לקבוע איכות של סביבה. כשקובעים סביבה מסתכלים על דרקוני ההרים ודרקוני המים ושאר הצורות  והחיבור ביניהם.

במטפיזיקה הסינית או נכון יותר באסטרולוגיה הדרקון מייצג איזון בין אנרגיה זכרית ונקבית, מייצג את ההרים אך גם מאחסן בתוכו את אלמנט המים המייצגים חוכמה, צלילות, רגשות שיוצאים החוצה כשהזמן מגיע.

כאשר אנשים מבקשים לצאת לחופש עליהם לפגוש את הדרקון.

אנשים חושבים שהדרקון מביא שפע אך האמת שזה על היעדר חוסר ערך עצמי
תמיד נהיה בחוסר עד שלא נבחין מי אנחנו באמת

מידע נוסף בסרטון – "הדרקון כבר כאן"!

חכם סיני -על שלמות

העולם הופך יותר ויותר כאוטי, יותר ויותר במבוכה, והדבר היציב ביותר הוא זה, שאף אחד לא יודע ולא מבין  מה באמת קורה.
עכשיו כשהאנושות פוסעת לדרך  לגמרי שונה וחדשה, משעשע לראות איך אנשים מבקשים להבין ולפתור אתגרים חדשים, שעה שהם אוחזים בכלים ישנים, בתפיסות מנטליות ומוגבלות כדי להגדיר ולשלוט על מה שבאמת קורה.

Continue reading