קטגוריה: מטאפיזיקה סינית

מטפיסיקה סינית מורכבת מענפים שונים ביניהם פנג שואי, נומרולוגיה סינית, אי צ'ינג, אסטרולוגיה הסינית, כולם נשענים על אותה תיאוריית בסיס שהן אנרגית הצ'י על שתי איכויותיה – יין ויאנג ותיאורית חמשת האלמנטים.

הדרקון כבר כאן


 

הדרקון כבר כאן!

הדרקון חשוב בעיקר עכשיו כשהאנושות חווה אבולוציה מדהימה מאין כמוה

הדרקון יכול להופיע בכל מיני דרכים וצורות
לדרקונים יש משמעות שונה ומגוונת והיא גם תלוית תרבות

הדרקון הרדום מתעורר כאשר יש אור.

אנשים בדרך כלל פוחדים מהדרקון , בלי להבין באמת מדוע

זהו סימבול חשוב והוא יכול להופיע לעיתים כאינטנסיבי .

זהו סמבול עמוק שיש בתוכנו

בפנג שואי פסגות ההרים מתייחסות לרעיון שאם נעקוב אחרי הרכס ראש ההר מהגבוה לנמוך נוכל לצפות בזרימת הצ'י שלעיתים קרובות נקרא וריד או ערוץ הדרקון. כאשר יש גב תומך וצד שמאל נמצא בהרמוניה עם צד ימין נוכל לבחור היכן הצ'י או אנרגיית החיים המטיבה ביותר למקם בית או קבר. הדרקונים מייצגים את אסכולת הצורה    Luan Tou      כאשר מסתכלים לראות את הטופוגרפיה מתאחדת אפשר לקבוע איכות של סביבה. כשקובעים סביבה מסתכלים על דרקוני ההרים ודרקוני המים ושאר הצורות  והחיבור ביניהם.

במטפיזיקה הסינית או נכון יותר באסטרולוגיה הדרקון מייצג איזון בין אנרגיה זכרית ונקבית, מייצג את ההרים אך גם מאחסן בתוכו את אלמנט המים המייצגים חוכמה, צלילות, רגשות שיוצאים החוצה כשהזמן מגיע.

כאשר אנשים מבקשים לצאת לחופש עליהם לפגוש את הדרקון.

אנשים חושבים שהדרקון מביא שפע אך האמת שזה על היעדר חוסר ערך עצמי
תמיד נהיה בחוסר עד שלא נבחין מי אנחנו באמת

מידע נוסף בסרטון – "הדרקון כבר כאן"!

חכם סיני -על שלמות

העולם הופך יותר ויותר כאוטי, יותר ויותר במבוכה, והדבר היציב ביותר הוא זה, שאף אחד לא יודע ולא מבין  מה באמת קורה.
עכשיו כשהאנושות פוסעת לדרך  לגמרי שונה וחדשה, משעשע לראות איך אנשים מבקשים להבין ולפתור אתגרים חדשים, שעה שהם אוחזים בכלים ישנים, בתפיסות מנטליות ומוגבלות כדי להגדיר ולשלוט על מה שבאמת קורה.

Continue reading

חיה בסרט /עידן 9

אם פעם, מישהו היה אומר לי שאפתח לחקור את עולם המטאפיסיקה הסינית במשך כ20 שנה וכשאחשוב שהגעתי הביתה, אגלה שזו  הייתה רק הכנה מקדימה להיכרות עם אנרגיה נראית ולא נראית לעין .
ואז באמצע טיול פנג שואי תמים לסין ושגרה נינוחה איזה קול פנימי ידחוף אותי להתעורר לזה, שהעולם משתנה ושהגיע זמני לקחת חלק  במתרחש מאחורי הקלעים, לחוות את זה לראשונה באופן חדש ואישי.
לגלות שהתוכנית לגלות הרבה יותר, לחצות זמן ומרחב נרקמה במקדשים של אטלנטיס, נזרעה בצלילותה בתקופה של ישוע, נלמדה בסין העתיקה ובבתי ספר למסתורין ברחבי אירופה כדי להגשים אותה  בעידן הזה של טכנולוגיה, שבו התודעה נדרשת יותר מכל.

אם פעם כשהייתי נערה באילת  הנידחת שכל מה שעניין אותה היה: פסטה ועוגות, מסיבות, בחורים, נסיעות לחו'ל  וקניות- שזו התוכנית הגדולה שתשלים את מחזור חיי ..הייתי משוכנעת שהוא חי בסרט. Continue reading

פריחה אלוהית

כאשר אדם משחרר אשמה שלקח על עצמו והפנה כלפי אחרים, כשהוא משחרר היאחזות בעולם החומר ומתחיל לקחת אחריות על חייו, הוא זוכה להפריח את יופיו. שרונה פומס מסבירה כיצד פרח הלוטוס הוא מעין משל לחיינו שלנו ואיך אנחנו יכולים לצמוח מהחושך אל האור Continue reading

איזה יום היום? חודש יוני 2022

 

 

בכל שנה, חודש ובכל יום האנרגיה משתנה. לכל יום איכות מטיבה לפעילויות שונות : פתיחת עסק, חתימה על חוזה, שיפוץ, מעבר בית, טיפול רפואי, נסיעה, חתונה ועוד.
להלן מידע כללי!  אודות ימים מטיבים ומאתגרים ואינם תחליף להתאמה אישית. 

Continue reading

ין וינג בריקוד רומנטי + סרטון

מה עושים כדי לצאת לחופש מעולם של עליות ומורדות אינסופיות?  מתוך מטאפיסקה סינית ותודעה חדשה

 

עולם הקוטביות הוא כל מה שהכרנו במשך עידנים. קדימה אחורה, למעלה למטה שוב ושוב.

הסכמנו לשחק את מחול הקוטביות כדי להתעורר  ולשוב למקור הניטרלי, השקט והבורא בתוכנו. Continue reading

חדש! כוס תה עם לאו צ'ה

כל דבר בעתו, לא נוכל לזרז בפירות להבשיל כפי שלא נוכל להאיץ בעצמנו להגיע אל סוף הדרך בלי לעבור את כולה וללמוד ממנה. שרונה פומס מזמינה לכוס תה את לאו צ'ה לשיחה על הדברים החשובים באמת שיש לכל אחת ואחת מאיתנו בחיים. הכתבה הופיעה בY-NET ב31.10.19
Continue reading