קטגוריה: בלוג

יעוץ פנג שואי לעסק

ייעוץ פנג שואי לעסק להצלחה ושגשוג

יעוץ פנג שואי לעסקים, יעוץ פנג שואי לעסק

ייעוץ פנג שואי לעסק פותח בפניכם עולם חדש של אפשרויות לשיפור ההצלחה העסקית שלכם, שפע, שגשוג, יציבות כלכלית וקבלת החלטות עסקיות נכונות. באמצעות שירות ייעוץ פנג שואי לעסק תוכלו לקבל מידע והכוונה על חסימות אנרגטיות בסביבת העסק שלכם, מיקום לא נכון של אלמנטים שונים בחלל העבודה כמו תמונות, פסלים, חפצי נוי שונים וכמובן מגוון דרכים אופרטיביות לשיפור מיידיעל ידי ייעוץ פנג שואי לעסק תגלו אילו אלמנטים חסרים בבית העסק, האם הכיוונים השונים נכונים עברכם ומהם הנקודות שעליכן לחזק. Continue reading

ייעוץ פנג שואי לבית

ייעוץ פנג שואי לביתייעוץ פנג שואי לבית לשיפור מיידי בכל התחומים

ייעוץ פנג שואי לבית פותח בפניכם עולם חדש של אפשרויות לשיפור איכות החיים שלכם, הזוגיות, המצב הבריאותי ועוד. באמצעות שירות ייעוץ פנג שואי לבית תוכלו לקבל מידע והכוונה על חסימות אנרגטיות בסביבתם, מיקום לא נכון של אלמנטים שונים בבית כמו תמונות, פסלים, חפצי נוי שונים וצבעוניות וכמובן מגוון דרכים אופרטיביות לשיפור מיידי.  על ידי ייעוץ פנג שואי תגלו אילו אלמנטים חסרים בביתכם, האם הכיוונים השונים נכונים עברכם ומהם הנקודות שעליכן לחזק.

ייעוץ פנג שואי לביתמי יכול לבצע ייעוץ פנג שואי לבית?

תורת פנג שואי בכלל ובתוכה תחום עיצוב הבית לפי פנג שואי היא עמוקה ודורשת שילוב של ידע רב בתחומים שונים כמו אסטרולוגיה סינית, מטאפיזיקה סינית, כיווני הכוכבים, עקרונות פנג שואי, ידע אודות אנרגיית הצ'י ועוד. לכן מי שיכול לעסוק בתחום ולספק ייעוץ פנג שואי לבתים הוא מי שעבר הכשרה מתאימה בלבד. בוגרי המסלולים הרלוונטיים בבית הספר לפנג שואי של שרונה פומס יכולים לספק ללקוחות שירותי יעוץ בתחומים שונים.

ייעוץ פנג שואי לבית אצל שרונה פומס

שרונה פומס, מנהלת בית הספר לפנג שואי ויועצת פנג שואי בכירה מבצעת ייעוץ פנג שואי לבתים, לעסקים ולכל תחומי החיים. אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ פנג שואי מקצועי לבית אשר ישנה לטובה את חייכם בכל המובנים פנו עוד היום לשרונה פומס 09-7447092

קראו גם על ייעוץ פנג שואי לעסק

קוד הימלר ושכמותו-האסטרולוגיה סינית

קוד הימלראכזריות היתה מנת חלקו של  הנרייך הימלר ,נאצי "משפחתי"  ואכזרי במיוחד ששב לככב בכותרות.
האם מדובר בתולדה של תקופה, במקרה ייחודי או  בקוד שהצליחו הסינים לחשוף במפה האסטרולוגית הסינית? האם אכזריות כזאת יכולה לחזור על עצמה ואם כן כיצד היא נראית במפה של הימלר ? בכל מפה?  ומה עוד צפוי ?
לקריאת הכתבה של שרונה פומס