פנג שואי בעידן הטכנולוגיה

 

בתמונה: שלושת המצפנים שלי

כיועצת פנג שואי אני מוקירה תודה לטכנולוגיה' שהחליפה חישובים ידניים מייגעים באפליקציות ומחשבונים.  בקורסים הראשונים עוד לימדתי איך בונים מפה אסטרולוגית
ועכשיו…נשאר רק להתבונן ולספר על המפה.

החיים הפכו קלים הרבה יותר וזו רק ההתחלה

כמה נקודות לגבי זה:

מזה זמן אני בודקת ומשווה בין המצפן של הטלפונים השונים, מצפן מקצועי ואפליקציה.

יש לי שלושה מצפנים: מצפן סאן אה לו פן ומצפן סאן יואן לו פן ומצפן שמשלב את שניהם (ראו תמונה)  ואני מוצאת שאפליקציה של המצפן מדוייקת באותה מידה.

 

בזכות גוגל קל לי לייעץ למבנים בחו'ל. אני מוצאת שהמצפן של גוגל מפות מדוייק ויצא יותר מפעם אחת שאני מבקשת מהלקוח למדוד את המעלה של המבנה שלו ובעקבות גוגל מעמידה אותו על טעות ומבקשת שיחזור למדוד … ביעוץ שעשיתי לאחרונה  ללקוחה במרכז הארץ שביקשה לדעת האם לרכוש דירה בבניין
יצא שמעלת חזית הבניין היא צפון מזרח 1 ודרך גוגל מצאתי שמעלת החזית צפון מזרח 2, בבדיקה חוזרת שלה יכולנו להשוות נתונים עם גוגל  ומתוך זה להמליץ לה לרכוש את הדירה.

לפני מספר שבועות לקחתי מדידה של בניין בברלין דרך גוגל,   יכולתי גם לראות את הבניין ואת הסביבה שלו טרם הגעתי וכשהגעתי לבניין עצמו, שנבנה בשנת 1915, עם המצפן גיליתי דיוק מקסימאלי.

מנכל גוגל, פיצ'אי, בראיון למוסף "שבע ימים"  של "ידיעות אחרונות" מה27.5.22 :  

"הרגעים בכנס גוגל שבהם הלסת התחילה להישמט באמת היו כשהציגה את טבילת הרגל שלה באגם המציאות המדומה: אפליקציית המפות תאפשר בקרוב לשייט ממש בתוך ומעל החלל המצולם במעין מציאות מקיפה מוחלטת , או להיכנס לתוך בניינים, חנויות ומסעדות בשלושה מימדים או לראות אותם בשעות שונות של היום ובמזגי אוויר שונים. "כל הפיצ'רים האלה של מפות שמאפשרות שיוט בתוכן או מולטי חיפוש (שמשלב טקסט וצילומים) הם פיצ'רים של מציאות רבודה, שכיום אנחנו משתמשים בהם דרך הסמארטפון ,אבל יתעוררו לחיים באמת עם התפתחויות בעתיד , וישמשו להמון דברים" אומר פיצ'אי. "אנחנו מתכוננים למציאות רבודה"

הללויה!