מספר קואה 8

שם: כוכב אדמה לבן q8_pic
יסוד: אדמה יאנג.
טבע: הר 
טריאגרמה: קן – בן צעיר.
אומרים בסינית: bah  
כותבים בסינית:  q8

אפיונים כללים
יציבות, עוצמה, התמדה, בנייה איטית, רכות פנימית , נאמנות, נינוחות, מהפכנות, יכולת הנעה עצמית,שאפתנות,חוש אחריות מפותח, חקירה יסודית, ילדותיות, אוהבים לרכוש ידע, ריאליסטיים, הרפתקנות, חוש טוב להשקעות. במצבי חוסר איזון- עקשנות, התבצרות, חשדנות, דעתנות, הססנות ייתר, קיבעון ,התבודדות, חמדנות.

רגישות פיזית
טחול- לבלב, בעיות עיכול, סוכרת, שפתיים, שרירים, ידיים, עייפות.

 המלצה כללית
היו נאמנים לאנשים סמכותיים כי הם יובילו אתכם קדימה. כאשר נקרית הזדמנות בדרכיכם – קחו אותה בלי לחשוב ייתר על המידה. וותרו על צדקנות ייתר.
 
יחסים באופן כללי
חולקים אותה תפיסת חיים אך עם צורך בריסון הדדי- עם אנשי קואה 8 . יחסים חמים וטובים עם קואה 2, התפתחות חיובית הנעשית בצורה הדרגתית עם אנשי 5. יחסי תלות ושליטה ,חוסר הבנה לצרכי אחד את האחר עם קואות: 3,4 . עם קואה 6,7 – יחסים מועילים וטובים . תקשורת טובה , תמיכה והערצה מצד קואה 9. בעיות תקשורת עם קואה 1 השונים מאוד זה מזה.
 
הכיוון הטוב ביותר(SHENG CHI) – דרום מערב
כיוון זה ממגנט אליך את אנרגיית החיים, מעמד הצלחה אישית ועסקית. מומלץ לשבת עם הפנים בעבודה לכיוון זה, לישון בחדר הדרום מערבי של הבית ולקנות בית שבו דלת הכניסה נפתחת אל כיוון זה מפנים הבית החוצה.

הכיוון המאתגר ביותר (JUE MING) – דרום מזרח
כיוון זה ממגנט אליך מהמורות ואתגרים בתחומים השונים. מומלץ להימנע בכל דרך מישיבה עם פנים אל כיוון זה, שינה עם ראש המופנה לכיוון זה.  להימנע משינה בחדר כזה ומרכישת דירה שבה דלת כניסה פונה לכיוון זה מפנים הבית החוצה. מוטב למקם באזור זה חדר בלתי שימושי כמחסן.