מספר קואה 7

q7_picשם: כוכב מתכת אדום
יסוד: מתכת.
טבע: אגם
טריאגרמה: טואי – הבת הקטנה.
אומרים בסינית: chee  
כותבים בסינית:  q8

אפיונים כללים
הזנת הזולת, שימחה, קלילות, חשיבות רבה לכסף, נטייה לעצבנות , חברותיים, אופטימיים, נהנתנים, קשובים לזולת, נואמים טובים, זקוקים לעצמאות בעבודה,בעלי סגנון אישי,, נינוחים,כושר ביטוי ודיבור,גמישים, רגישים. במצבי חוסר איזון- שטחיות, משנים דעתם בקלות ,בישנות, מורכבים, רגישות יתר,מחושבים, מתנשאים,פינוק בגיל הילדות עלול לגרום לקושי בבגרות.

רגישות פיזית
בעיות עור, רגישות במעי הגס.

המלצה כללית
כסף זה לא הדבר החשוב בחיים. לדעת להוציא עיקר מטפל. להישמר מלהיגרר לפיתויים שטחיים העלולים לסבך אתכם. כנות ואינטגריטי ישפרו את חייך.

יחסים באופן כללי
חולקים אותה תפיסת חיים אך עם קושי לשתף זה את זה עם אנשי קואה 7. קואה 6 –מערכת יחסים טובה עם צורך להתחשב זה ברגשותיו של זה. יחסי תלות ושליטה ,חוסר הבנה לצרכי אחד את האחר עם קואות: 3,4 . עם קואה 8 – יחסים מועילים וטובים . תקשורת טובה וכבוד הדדי עם אנשי 5. תקשורת טובה ויחסי חברות טובים עם קואה 2,8. יחסי שותפות מועילים עם קואה 1. בעיות תקשורת עם קואות 3,4 השונים מאוד זה מזה.

הכיוון הטוב ביותר(SHENG CHI) -צפון מערב
כיוון זה ממגנט אליך את אנרגיית החיים, מעמד הצלחה אישית ועסקית. מומלץ לשבת עם הפנים בעבודה לכיוון זה, לישון בחדר הצפון מערבי של הבית ולקנות בית שבו דלת הכניסה נפתחת אל כיוון זה מפנים הבית החוצה.

הכיוון המאתגר ביותר (JUE MING) – מזרח
כיוון זה ממגנט אליך מהמורות ואתגרים בתחומים השונים. מומלץ להימנע בכל דרך מישיבה עם פנים אל כיוון זה, שינה עם ראש המופנה לכיוון זה.  להימנע משינה בחדר כזה ומרכישת דירה שבה דלת כניסה פונה לכיוון זה מפנים הבית החוצה. מוטב למקם באזור זה חדר בלתי שימושי כמחסן.