מספר קואה 6

שם: מתכת q6_pic
יסוד: כוכב מתכת לבן.
טבע: צ'יאן
טריאגרמה: שמיים.
אומרים בסינית: lyo  
כותבים בסינית:   q6

אפיונים כללים
יציבות, התמדה , עוצמה, בהירות, פרפקציוניזם, גאווה, יוזמה, עצמאות, נחישות, אצילות,יעילות, סדר , צדקנות,כוח סבל,מנהיגות,כללים וארגון, מחושבים, רגישים, בעלי ביטחון עצמי, נאמנים, סמכותיים , משפחתיים, מנהלים טובים. במצבים של חוסר איזון: עקשנים , יהירים, חוסר טקט,אגרסיביים, אובססיביים, מלנכוליים,דעתנים,קור רגשי.

רגישות פיזית
ריאות, עור, נשימה.

המלצה כללית
וותרו על אמצעי זהירות מרובים, הביאו קלילות לחייכם כדי לא להחמיץ הזדמנויות הנקרות בדרכיכם. מוטב לשקול מילים לפני שהן נאמרות כדי לא לפגוע באחרים. הראו התחשבות לצרכים של אחרים. למדו לנשום נכון.

יחסים באופן כללי
חולקים אותה תפיסת חיים אך עם צורך להתחשב ברגשות האחר- עם אנשי קואה 6, 7 – יחסי תלות ושליטה ,חוסר הבנה לצרכי אחד את האחר עם קואות: 3,4 . עם קואה 8 – יחסים מועילים וטובים . תקשורת טובה וכבוד הדדי עם אנשי 5. תקשורת טובה ויחסי חברות טובים עם קואה 2,8. יחסי שותפות מועילים עם קואה 1. בעיות תקשורת עם קואות 3,4 השונים מאוד זה מזה.

הכיוון הטוב ביותר(SHENG CHI) – מערב
כיוון זה ממגנט אליך את אנרגיית החיים, מעמד הצלחה אישית ועסקית. מומלץ לשבת עם הפנים בעבודה לכיוון זה, לישון בחדר המערבי של הבית ולקנות בית שבו דלת הכניסה נפתחת אל כיוון זה מפנים הבית החוצה.

הכיוון המאתגר  ביותר (JUE MING) – דרום
כיוון זה ממגנט אליך מהמורות ואתגרים בתחומים השונים. מומלץ להימנע בכל דרך מישיבה עם פנים אל כיוון זה, שינה עם ראש המופנה לכיוון זה.  להימנע משינה בחדר כזה ומרכישת דירה שבה דלת כניסה פונה לכיוון זה מפנים הבית החוצה. מוטב למקם באזור זה חדר בלתי שימושי כמחסן.