מספר קואה 5

שם: כוכב אדמה צהוב q5_pic
יסוד: אדמה יין ויאנג.
טבע: מרכז
טריאגרמה: אין.
אומרים בסינית: woo  
כותבים בסינית:    q5

אפיונים כללים
העוצמתי מכולם, יצירתיות, שליטה,עצמאות , חוסן, מנהיגות , כישרוניים, חכמים,אסרטיביים,יעילים,גאוותניים,נחושים , בעלי יכולת התמדה, שמרנים, מצויים במרכז העניינים, הרפתקנים, נועזים, כושר הישרדות מעורר השראה. במצבי חוסר איזון- הרס עצמי והרס אחרים, מצבים קיצוניים, מחושבים,כוחניים,תוקפנים, אגוצנטריות, פחדים, סופר אגו.

רגישות פיזית
חוסן גופני, נטייה לפתח בעיות פסיכוסומאטיות, בעיות עיכול.

המלצה כללית
אזנו את חייכם. הרפו מדאגותיכם. עשו דברים המזינים אתכם. שחררו וותרו על שליטה.

יחסים באופן כללי
חולקים אותה תפיסת חיים אך עם קושי לשתף זה את זה עם אנשי קואה 5. קואה 2,8 –מערכת יחסים טובה המתפתחת בהדרגה. יחסי תלות ושליטה ,חוסר הבנה לצרכי אחד את האחר עם קואה 1 . קואה 5 מכבד את אנשי קואה 6, 7 – יחסים מועילים וטובים . יחסים מצויינים ,השפעה חיובית והערצה מצד אנשי קואה 9 . בעיות תקשורת עם קואות 3,4 השונים מאוד זה מזה.

הכיוון הטוב ביותר(SHENG CHI) – צפון מזרח (לגברים)  ודרום מערב (לנשים)
כיוון זה ממגנט אליך את אנרגיית החיים, מעמד הצלחה אישית ועסקית. מומלץ לשבת עם הפנים בעבודה לכיוון זה, לישון בחדר הממוקם בכיוון זה של הבית ולקנות בית שבו דלת הכניסה נפתחת אל כיוון זה מפנים הבית החוצה.

הכיוון המאתגר  ביותר (JUE MING) – צפון (לגברים) דרום מזרח (לנשים)
כיוון זה ממגנט אליך מהמורות ואתגרים בתחומים השונים. מומלץ להימנע בכל דרך מישיבה עם פנים אל כיוון זה, שינה עם ראש המופנה לכיוון זה.  להימנע משינה בחדר כזה ומרכישת דירה שבה דלת כניסה פונה לכיוון זה מפנים הבית החוצה. מוטב למקם באזור זה חדר בלתי שימושי כמחסן.