מספר קואה 3

שם: כוכב עץ ירוק עזq3_pic
יסוד: עץ יאנג.
טבע: רעם
טריאגרמה: צ'ן – בן בכור
אומרים בסינית: sahn  
כותבים בסינית:  q3

אפיונים כללים
פצצת אנרגיה, ספונטניות, אופטימיות, נאיביות, יצירתיות,אינטנסיביות,ישירות,נגישות,חדשנות, כריזמטיים, חברותיים, אנשי חזון והשראה,עמידה בלחצים, רגישות, רומנטיקה, עיסוק בדברים רבים, שאפתנים, הצלחה בגיל צעיר, כנות ופתיחות ,קליטה מהירה. במצבי חוסר איזון- אימפולסיביות, אגרסיביות,החלטות פזיזות, חוסר סבלנות וריכוז, כעסים ,בדידות כתוצאה ממזג סוער.

רגישות פיזית
כבד,מגרנות, כיס מרה, גידים, עיניים, רגליים, עצבים, כיבים, שרירים.

המלצה כללית
לימדו לקבל אנשים כמות שהם. הימנעו מעומס ייתר. השלימו פרויקטים. נוחו לעיתים קרובות יותר.

יחסים באופן כללי
קיים אותה תפיסת חיים עם אנשי קואה 3. קואה 4 –עוזר לאזן את קואה 3 . יחסי תלות ושליטה ,חוסר הבנה לצרכי אחד את האחר עם קואות: 6,7. קואה 3 עוזר לקואה 9 להתפתח- יחסים מועילים וטובים להתפתחות אינטלקטואלית . יחסים מצויינים ,השפעה חיובית והבנה הדדית עם קואה 1 . בעיות תקשורת עם קואות 2,5,8 השונים מאוד זה מזה.

הכיוון הטוב ביותר(SHENG CHI) – דרום
כיוון זה ממגנט אליך את אנרגיית החיים, מעמד הצלחה אישית ועסקית. מומלץ לשבת עם הפנים בעבודה לכיוון זה, לישון בחדר הדרומי של הבית ולקנות בית שבו דלת הכניסה נפתחת אל כיוון זה מפנים הבית החוצה.

הכיוון המאתגר ביותר (JUE MING) – מערב
כיוון זה ממגנט אליך מהמורות ואתגרים בתחומים השונים. מומלץ להימנע בכל דרך מישיבה עם פנים אל כיוון זה, שינה עם ראש המופנה לכיוון זה.  להימנע משינה בחדר כזה ומרכישת דירה שבה דלת כניסה פונה לכיוון זה מפנים הבית החוצה. מוטב למקם באזור זה חדר בלתי שימושי כמחסן.