מספר קואה 1

שם: כוכב מים לבןq1_pic
יסוד: מים.
טבע: תנועה גמישה
טריאגרמה: ק'אן – בן אמצעי.
אומרים בסינית: yee  
כותבים בסינית:   q1

אפיונים כללים

עצמאות, גמישות, מיניות, תנועה מתמדת, סודיות, ,תעוזה,יכולת ארגונית,התכנסות, אינטליגנציה, רגישות ,דיפלומטים , שאפתנים , חוקרים , סבלנים,רציניים,משתלבים בנקל,יוצרים קשרים בקלות עם אנשים זרים יותר מאשר עם המשפחה הקרובה, שונאים להיות נשלטים , כוח רצון. במצבים של חוסר איזון: חוסר יציבות, תלות, ביטחון עצמי מופרז, מניפולציה,חרדות, בעיות רגשיות,בדידות, , קושי לסיים פרויקטים.

רגישות פיזית
שלפוחית שתן, כליות, שמיעה, מח עצמות, שיניים, שיער, אברי רבייה.

המלצה כללית
וותרו על צדקנות ייתר, גלו מעורבות חברתית, אם אתם חווים קושי בגיל צעיר קבלו אותו בהבנה, הגשמה ועוצמה אישית יגיעו בגיל המבוגר.

יחסים באופן כללי
יחסי חברות טובים עם קואה 1, יחסי תלות ושליטה ,חוסר הבנה לצרכי אחד את האחר עם קואות: 2, 8, 5 יחסים מועילים בחברות ועסקים עם קואות: 3, 4 . קואה 1 עוזר לקואה 3 ו 4 להתפתח. יחסים מצויינים והבנה הדדית עם קואות: ,7 6. בעיות תקשורת עם אנשי קואה 9 השונים מאוד זה מזה.

הכיוון הטוב ביותר(SHENG CHI) – דרום מזרח.
כיוון זה ממגנט אליך את אנרגיית החיים, מעמד הצלחה אישית ועסקית. מומלץ לשבת עם הפנים בעבודה לכיוון זה, לישון בחדר הדרום מזרחי של הבית ולקנות בית שבו דלת הכניסה נפתחת אל כיוון זה מפנים הבית החוצה.

הכיוון המאתגר ביותר (JUE MING) – דרום מערב.
כיוון זה ממגנט אליך מהמורות ואתגרים בתחומים השונים. מומלץ להימנע בכל דרך מישיבה עם פנים אל כיוון זה, שינה עם ראש המופנה לכיוון זה.  להימנע משינה בחדר כזה ומרכישת דירה שבה דלת כניסה פונה לכיוון זה מפנים הבית החוצה. מוטב למקם באזור זה חדר בלתי שימושי כמחסן.