שיחה מפתיעה בסיום קורס פנג שואי

שיחה מפתיעה מבוגרת קורס הכשרת יועצי פנג שואי,אסטרולוגיה ומטאפיסקה סינית- עידן 9

השיחה מופיעה גם בסרטון המצורף למטה:

הלו היי מה שלומך ?

שרונה: בסדר מה שלומך את?

בסדר גמור, בסדר גמור

רציתי…. אבל אני יוצאת רגע החוצה כי הכלב קצת מפריע לי

אני פשוט ככה בסיום הקורס אני רציתי  פשוט להתקשר אלייך
וקודם כל להודות לך על הקורס המאלף  והמדהים. אני יכולה להגיד לך שאני ממש הרגשתי שאני טובלת  בתובנות, באנרגיות שלא חשבתי שאני אוכל אי פעם אני אוכל להתחבר אליהן.
ואני אומרת לך את זה גם אחרי שאני עברתי, גם אצלך כמה קורסים של פנג שואי אבל הקורס הזה היה בו משהו מאוד מאוד מאוד מיוחד.

הוא בעצם  גרם לי להבין ,לשנות את התפיסה שלי לגבי הפנג שואי

חשבתי בעבר שהיא נורא נורא דטרמיניסטית שאם לא תעשה ככה יקרה ככה ושיש שלבים שהם נורא מקובעים ו..זה מאוד מאוד כאילו  נוקשים וזה הביא אותי לתובנות שבעצם הכל צריך להיות בזרימה. הדברים הרבה יותר צריכים לבוא מתוכך, בתמיכה ובסיוע של כל הנושא של הפנג שואי והמטאפסיקה הסינית. זה גרם לי הרבה יותר להיפתח לנושא ולכל התחום ולחבק את זה יותר מאשר להיות מחובקת על ידי זה.

וזה משהו שרציתי ממש להודות על זה שרונה, כי זה באמת  בזכותך. היה לי שנה שלמה שבאמת אני חיכיתי כל יום ליום הזה בשבוע שאני שיהיה לי את הקורס הזה , כי זה ממש הטעין אותי ונתן לי חומרים ללכת איתם גם אחרי זה לכל השבוע.

שרונה: וואו….איזה כיף לשמוע את זה..ממש ממש מרגש האמת

באמת זה מה שאני מרגישה וגם הזרימה בקורס והסינרגיה הזאת בין  כולן בינך לבין שאר הבנות

כל אחת הביאה בעצם את העולם שלה וזה גרם לכל אחת מאתנו לתרום בקטע  של  לתרום ולהיתרם

כלומר כל אחת הביאה את מה שיש גם לה. זה היה באמת משהו שהוא מאוד מאוד מדהים, מאוד מדהים

והיה לי כיף היה לי פשוט כיף, אני רוצה להגיד לך  וזה עורר בי עוד יותר תשוקה לכל הנושא הזה ,להתעסק בו להעמיק בו יותר ולהבין אותו יותר ולהבין שזה בעצם כמו פאזל כזה שתמיד אפשר לחבר אותו בצורות שונות וגרם  לי להבין שיש כמה דרכי הסתכלות מכמה כיוונים ומכמה זוויות ולהבין שכל אחד מבין בצורה שהוא לוקח אותה אליו אז זה באמת זה משהו שאני כל כך שמחה שהצטרפתי ושהיה לי את הזכות לקחת חלק בכל התהליך הזה.

אני בטוחה שכל הבנות האחרות  עברו אותו.

שרונה: אני ראיתי את התהליך שאת עברת בקורס ואני מניחה שמשהו התחבר גם בעבודה שאת עשית, נכון? בעבודת סיום

מאוד מאוד פתאום העבודת סיום  בעצם האירה לי בא' את הכל, בעצם הייתי צריכה להביא לידי ביטוי את כל מה שלמדתי. את יודעת אני ישבתי בשעה שמונה בערב על העבודה הזאת עד אחת בלילה לא קמתי מהכיסא. כי הייתי מרותקת. זה באמת עניין אותי

הרגשתי שאני מפנימה את החומר

בעצם כל השיעורים כל מה שלמדנו הרגשתי שאני מוציאה את זה ומבינה את זה..אה בצורה וזה נתן לי בטחון גם ובאמת מאוד נהנתי מאוד מאוד נהניתי מעבודת גמר ויותר מזה נהנתי להציג את זה בפניכם, מאוד.

הרגשתי שאני נכנסת לזה באמת בכל  הכוח מה שנקרא

שרונה: מה שאת בעצם אמרת והיה מדהים זה אך הבית משקף את החיים של האנשים לא רק המפה של הבית גם האסטרולוגיה הסינית. מידע מדהים ,אבל לא רק את זה..מה את אוהבת יותר את האסטרולוגיה או את הפנג שואי?

אני מאוד אוהבת את שניהם, יותר קל לי להתחבר לאסטרולוגיה אך אני בהחלט אוהבת את שניהם. אני מתחברת לשניהם ואוהבת את שניהם ואני זאת אומרת מעניין אותי גם שניהם באמת זה משהו שהוא לדעתי אחד בטבורו של השני מה שנקרא ואני חושבת שקשה מאוד להפריד ביניהם.

אם מישהו באמת רוצה להבין את המטאפיסיקה הסינית הוא צריך את הידע שיש לי של שני התחומים האלה זה כמו תאומים סיאמים וקשה לי להפריד ביניהם.

כן. לדעתי יעוץ של בית לא  שלם בלי נומרולוגיה ואסטרולוגיה סינית, בלי להכיר קצת את האנשים..קשה מאוד להיכנס לבית שנגיד שהוא נטול אנשים הוא נטול נשמה בעיני והאסטרולוגיה בעצם מפיחה את החיות בכל מקום שאתה נמצא בו ושאנשים חיים בו בעצם

ולכן לדעתי שניהם חשובים מאוד

שרונה: וגם מה שקרה במהלך הקורס אני ראיתי שבזכות זה ששילבתי גם את זה כשבדיוק חווינו את נושא הווירוס והתודעה שהשתנתה וראינו את זה גם דרך המטאפיסקה הסינית שהיא באה בעצם דרך האסטרולוגיה הסינית שנתנה סימנים והכינה אותנו לזה ראיתי תוך כדי זה גם את התפיסות שלך שמתחילות להשתנות והכל השתלב

אני אגיד לך משהו שרונה אני בן אדם שמאוד מאוד את יודעת אוהב את הפינה שלו ולא אוהב שינויים. אני אוהבת  את הדברים הידועים

אני אוהבת סדר יום והבנתי גם עם הקורונה ובמיוחד דווקא כשעברנו את זה ביחד . עברנו את הקורס לפני שידענו שיש קורונה וחלק מהשיעורים גם הועברו בזום כמובן ובעצם הבנתי שהשינוי הוא חלק מהקביעות בעצם שזה העצם ..לדעת לחבק אותו ו.לזרום איתו והשד לא נורא כל כך

והכל שאלה של איך אתה לוקח את הדברים ולאיזה כיוונים  ואיך אתה מכוון אותו ושבעצם הרבה דברים תלויים בך מאשר. אני הבנתי שהדברים יותר תלוים בן אדם מאשר לפני שהתחלתי את הקורס וזה משהו שנותן לי המון כוח והמון עוצמות גם בצמתים אחרים שאני אחר כך  צריכה להחליט כל מיני החלטות בחיי זה מאוד מאוד  עוזר

בעתם לימדת אותי. אם הייתי יכולה לסכם בשורה אחת מה הקורס  תרם לי הכי הרבה שגרמת לי להתחבר לאני הפנימי שלי ולהבין אותו הרבה יותר טוב

אה..וזה משהו שהוא לא מובן מאליו בכלל

שרונה: באמת..אני מאוד מאוד מודה לך מאוד מרגש אותי לשמוע את זה

ותמשיכי עם הכיוון הזה שאת לוקחת את הפנג שואי אליו , את פותחת אם אפשר להגיד את הצ'קרות לדברים שהם מעבר והם חשובים מאוד ואניחושבת שזה המקום הנכון לקחת אליו את כל המטאפיזיקה הסינית ולהסתכל עליה מהזווית הזאתי. כי זו הזווית הנכונה בעיני והבאמת מועילה.

שרונה: טוב הכלב שלך(נובח ברקע)  מאשר

הכלב שלי לא מפסיק לאשר אני

אני ממש מודה לך באהבה גדולה..בכיף גדול..בכיף