שואן קונג דה גואה -XUAN KONG DA GUA

 

58417-עוו989

 שואן קונג דה גואה -XUAN KONG DA GUA

אחת מהשיטות המתקדמות והיעילות בשימוש אצל מומחי פנג שואי.

בביקורי האחרון בסין (אפריל 2006) עם גואי יאפ (מומחה בינלאומי ממלזיה) ומומחים מכל העולם ,בעת ייעוץ פנג שואי בביתו של ראש הכפר ( (Hong Chuan , שזכה במותו ובחייו למעמד רב, עושר והצלחה בהיותו מקורב לקיסר שושלת צ'ינג Qing, תפקיד נחשק באותם ימים שהעלה על דרך המלך לא רק את בני משפחתו אלא את תושבי הכפר כולו, ראינו איך שיטת שואן קונג דה גואה פועלת. דלת הכניסה למבנה מוקמה בתאום מופלא עם שער הכניסה הראשי באמצעות צירופי הטו(HETU). באותו מבנה ראינו כיצד די בכך ששיטת הדה גואה מיושמת בחוץ ,עיצוב פנים של המבנה אינו משמעותי במקרה זה. שיטת הדה גואה עוסקת בתמונה הגדולה והחשובה הנוצרת בסביבה.

שיטת שואן קונג דה גואה יצרה הרמוניה בין הצ'י המבורך של חזית המבנה, דלת הכניסה ושער הכניסה או בין LING SHEN ל ZHENG SHEN כדי ליהנות מהצ'י המבורך של האדמה. לנו כבני אדם הגרים על פני האדמה חשוב במיוחד להכיר בצ'י הזה כדי להתמגנט אליו. המיוחד בשיטה הוא במידע המפורט אותו מקבלים על איכות הצ'י לא עוד דרך שמונה טראגרמות אלא דרך מערכות היחסים של 64 ההקסגרמות. שיטה זו נחשבת מורכבת ויעילה וזו הסיבה שמעטים המורים בעולם המלמדים אותה. ג'ואי יאפ בעצמו החליט ללמד את השיטה באופן חשאי לקבוצה נבחרת של בוגריו בלבד.

שימושי השיטה

שיטת הדה גואה יעילה לבחירה של מיקום מבורך, למיקום פתחים מבורכים בבתים פרטיים ובמבניים עסקיים בהם שיטת הכוכבים המעופפים אינה יעילה. בשיטת הדה גואה ניתן לראות האם הזדמנויות מבורכות או בעיות אפשריות ישפיעו על אדם במבנה בו הוא עובד וגר. מתוך הנחה שדרך הקסגרמת תאריך הלידה של האדם החיבור שהוא יוצר עם ההקסגרמה של המבנה הוא אישי. שיטת שואן קונג דה גואה יוצרת חיבור מוצלח והרמוני במשרד בין מיקום היושב ביחס לדלת הכניסה או מיקום מיים בחדר.

בשיטת הדה גואה בוחרים ימים מיטיבים לפעילויות חשובות על ידי שילוב בין ההקסגרמות של יום, שעה, חודש ותאריך לידה של האדם. שימוש בשיטה זו לבחירת היום והשעה הנבחרים לפתיחת דיסנילד בהונג קונג  ופתיחת האולימפידה של סין היצבעו על הצלחה. תקשורת הנוצרת בין צ'י שמיים, אדם ואדמה יוצרת הרמוניה או שנג צ'י.

 

תוכנית ייחודית זו היא חלק מתוכנית לימודים של שנה ב'  לתלמידי בית הספר  לפנג שואי של שרונה פומס.