קי מן דנג'יה

מה פירוש קי מן דנג'יה- QI Men Dunjia ? 

                                        11619-קי מן 1       

 

בקי מן הכוונה ל"דלתות מסתוריות" ודנג'יה פירושו "הסתר את המנהיג". קי מן דנג'יה זו שיטה בעלת עוצמה לחישוב איכות הצ'י (אנרגית החיים) דרך שימוש ברצף הזמן, מרחב וכיוון. בימי השושלות הסיניות הקדומות שימשה השיטה להתקפה ולהגנה מוצלחת במלחמות.
בימינו אנו, השיטה נועדה לשימוש בעולם העסקי לפתרון קונפליקטים ,עימותים, בעיות משפטיות, לאומנות המשא ומתן, קדום החלטות אסטרטגיות בשיווק ובכל תחום. בהיותה שיטה שנוצרה לשימוש צבאי היישום שלה מהיר ומיידי.
כאשר יודעים מתי והיכן " הדלתות המסטיות" מופיעות ניתן לקבוע זמן ומיקום לתכנון ולהנעת תוכניות להצלחה ואף להמנע מסכנות חבויות ("המגינים הנסתרים").
קי מן דנג'יה יוצר חיבור בין כל המרכיבים של המטאפיסיקה הסינית כמו למשל: שמים מוקדמים ומאוחרים (בגואה) , לו שו (רבוע הקסם), ענפים ארציים וגזעים שמימיים. בנוסף עובדים עם 8 שערים, 9 כוכבים ו8 אלים המבוטאים כולם ב1080 מפות שנועדו לשימוש השיטה.
כתחומים אחרים במטאפיסיקה הסינית שיטה זו נועדה לעשיית הבחירות הנכונות בזמן הנכון ,לקביעת תאריכים מיטיבים, לניבוי ואבחון מזל והצלחה. זהו תחום חשוב והכרחי להשלים עם תחום הפנג שואי.
 
מלחמה ושלום 

עם קי מן ניתן לחשב סוגים שונים של תוכניות אסטרטגיות הממתנות עימותים עסקיים או פרטיים, לרבות, בעיות משפטיות. 

קי מן דנג'יה ושיווק 

עם קי מן דנג'יה ניתן לחשב תוכניות אסטרטגיות של חברות חדשות לשיווק, למשל, בהצגת מוצר חדש או זמן חשיפתו בשוק כדי לקבל יתרון על המתחרים.
 
מבחינה עסקית
 

עם קי מן ניתן להשתמש בכיוון ,זמן ובחירת צ'י אכותי כדי לזכות ביתרון בזמן מו'מ עסקי או לתכנון ובצוע נסיעה עסקית רווחית ועוד. 

מבחינה פרטית 

השיטה מקנה יתרון במבחנים, ראיונות עבודה,הגנה עצמית,בקשה להלוואה,לפני ניתוח,רכישת נדל'ן ועוד.
 
קי מן דנג'יה ופנג שואי 

בשיטת כוכב סגול, המתקדמת ביותר בשואן קונג לאבחון וניבוי איכות והשפעת המבנה הפנימי על אנשים משלבים בצורה מתוחכמת את שיטת ה"דלתות הנסתרות" כדי לבחון, לנבא ולאמוד את השפעת הסקטור על דרך הפעולה של אדם בתקופת זמן מסוימת. 

שיטה מרתקת זו שנחשבה עד לפני זמן קצר לסודית ביותר בשימושו הבלעדי של הקיסר שביקש באמצעותה להשיג יתרון על אויביו הנה חלק מתוכנית לימודי שנה ג' לתלמידי "בית הספר הגבוה לפנג שואי".
 
כתבה בנושא על מלחמת לבנון השניה