קורונה, אסטרולוגיה סינית ושפע

העולם שלנו עסוק כעת בהתמודדות עם וירוס הקורונה ועם ניסיונות להבין מה כיצד הוא משפיע ועוד ישפיע על העולם כולו מכל הבחירות. שרונה פומס בוחנת מה הקשר בין וירוס, כל וירוס, לאסטרולוגיה סינית ולשינויים שאנחנו צריכים להתמודד איתם בחיים

 
 

כמה מילים על מה באמת קורה עם וירוס הקורונה ואיך הוא משפיע עלינו באופן גלובאלי ובאופן אישי – מה שמאחד את כולנו זו הידיעה שאנחנו נמצאים בתקופה של שינוי עצום בתודעה של האנושות. כאשר אנרגיה ישנה איטית, לינארית והישרדותית מתחילה להשתחרר וללכת, ובו בעת חוברת אליה אנרגיה של התרחבות, של חופש, אנרגיה שלא חווינו מעולם בפלנטה – נוצר כאוס. אולם הוא נתפס ככאוס למי שלא מבין מה באמת קורה.

 

וירוס הקורונה, ככל וירוס, קשור לתודעה של אנרגיה מסוימת, כל אנרגיה, שכל מבוקשה הוא להגיע לאיזון ולהרמוניה לאחר שהיא חווה חוסר איזון. הווירוס קשור לשינויים שאנחנו עוברים, אלו המבקשים לנתץ מהיסוד את הדפוסים הישנים שאנחנו חווים ובדרך כלל גם לא מבינים – וזו רק ההתחלה, השינויים יתעצמו ככל שהטכנולוגיה תתעצם ברמות שלא דמיינו. הווירוס בא לסייע לנו לנקות פסולת ישנה, זהו תפקידו אוין לו כלל אג'נדה משלו, הוא וירוס של תודעה.

 

כל אנרגיה מבקשת להיפתר וזה מה שיקרה בסופו של דבר, כך נוכל לראות בחודשים הקרובים את ההשפעה על וירוס הקורונה על המצב הפיננסי והכלכלי בעולם, נראה את הצורך של חברות רבות לעצור ולבדוק מה כבר לא עובד וצורך של אנשים לבדוק מה קורה איתם באופן אישי.

 

שנת 2020 מביאה עמה אנרגיה שבאופן סמבולי מיוצגת על פי האסטרולוגיה הסינית כאנרגיה של קפאון. זו שנה של מתכת חולדה (מים) ואין ספק שעד כה היה קר שם בחוץ . אך מתחת לקיפאון יש הרבה שמתרחש ולבסוף הקרח יימס והדברים שבים ישובו אל נקודת ההתחלה אל המקור שלהם – כך עובדת כל אנרגיה. יש כל כך הרבה הסחות דעת כרגע עם כל נושא וירוס הקורונה ומה שהוא עוד עושה, כך שהוא מסית אותנו ממה שחשוב באמת, אז נהיה ערים, נהיה בבהירות ובהנאה עם הכל. צפו בסרטון וחג שמח לכולם.