צובעים את השנה באדום – 2020

צובעים את השנה באדום: חוגגים שנה סינית חדשה

השבוע מתחילה שנה חדשה עבור הסינים, שנת החולדה – אז מה צפוי ב-2020 על פי האסטרולוגיה הסינית והתודעה החדשה? שרונה פומס מסבירה על האנרגיה החדשה שנכנסת לחיינו

 
 

ב-4.2.2020, בשיאו של החורף ולפני בוא האביב, חוגגים הסינים אנרגיה חדשה. לא מדובר בעוד שנה שמתחילה, אלא במחזור חדש ובסדר חדש שטרם היה בפלנטה.

 

השנה היא שנה של ינג מתכת חולדה, והחולדה הפותחת את הזודיאק הסיני מלאת תשוקה, עשירה בחוכמה ואינטואיציה עולה מהחשיכה, מהחורף הקר ומשעה של עלטה כדי להכריז על החדש. החולדה, באופן סימבולי, נחשבת לחכמה בחיות והיא מזמינה אותנו להיזכר בחוכמת כל ההתנסויות של המסע שלנו כדי לקצור את הפירות וליהנות, כי הרי זו מטרת הגעתנו לכאן.

שנה סינית חדשה (צילום: shutterstock )

שנה סינית חדשה(צילום: shutterstock )

 

האנרגיה של שנת 2020 מאיצה השנה פי שלושה כדי לקדם אותנו לדבר הבא, כדי לנקות את מה שלא עובד יותר וכדי לאפשר לנו את בהירות הבחירה.

 

 

עוד כתבות על אסטרולוגיה סינית

 

אדום עולה

הסינים חוגגים את השנה הסינית בשפע של צבע אדום המעורר את תשוקת הלב. יש המתייחסים לצבע אדום כצבע של סכנה, שהרי אנחנו עוצרים ברמזור אדום ואזעקת "צבע אדום" מכריזה שהגיע הזמן להיכנס לממ"ד. אך צבע אדום, על פי התפיסה, מעורר אותנו להתקדם, להניח לדם לזרום בכל תא ותא בגוף שלנו לעורר את התשוקה, את החמלה ואת החיוניות לחיים חדשים. כשהצבע האדום פוגש את הצבע המוזהב המתחבר באופן מטאפורי למיינד/ לראש, במיזוג הזה בין המוח ללב נוצרת התרחבות שלא הייתה כמוה. צפו בסרטון כדי ללמוד על האנרגיה החדשה של שנת 2020