פנג שואי מתעורר להרבה יותר

יש את הפנג שואי, שאנו מכירים ויש שכבות נוספות שנרצה לגלות, להתרחב, למזג ולהיות מעודכנים עם כל השינויים

 

שעה שהעולם כמרקחה וסודות עולים אל החזית מיום ליום בנושא הטרדות, שחיתויות ועוד כל מה שידענו, הדחקנו  והסתרנו עידנים גם סודות עולם המטאפיסיקה מבקשים להתגלות. העולם משתנה כפי שמעולם לא הכרנו ומידע שתומרן והוסתר מסיבות של שליטה, כסף וכוח מבקש לעלות ולשוב לאיזון והרמוניה.

 

כולנו, מבלי שנשים לב קיבלנו את המידע המדהים והמרתק מהמסטרים הסינים, הוא  משרת אותנו ואנו עובדים איתו בלי לחקור עד תום את המקור שלו, כפי שגם עשו המסטרים, שלימדו אותנו שקיבלו את המידע שהועבר מדור לדור מהמורים שלהם.  מסיבות של פרסטיז'ה, שושלות מסתוריות, איסור תרבותי לערער על דברי המסטר, רבים וטובים ניסו להבין, לפרש  ולהתאים קודים תרבותיים שנכתבו לפני עידנים למציאות של העולם המודרני ובעיקר קיבלו את הדברים כפי שהם.

 

מאז עברו עידנים המידע עבר מפה לאוזן משושלת אחת לשניה, העולם משתנה לבלי הכר  ואף אחד לא באמת ביקש לחקור מה המקור האמיתי של המידע.  פשוט מאוד כי זה לא היה אפשרי. דומה הדבר לאיסור להבעיר אש בשבת, שהיה תקף ועדכני לפני אלפיים שנה אך בעוד האמונה באלוהות רלבנטית האיסור כבר אינו רלבנטי בעולם של טכנולוגיה והתפתחות מואצת. 

 

אך מה אם בנוסף למידע המדהים שגילינו כיצד הוא עובד באופן מדויק ומרשים יש מידע נוסף,

הזמין כעת לכולם ? המבקש להתגלות?

 

הגורם העקרי לפחד ממצבים דיסהרמוניים, ממה שיהיה וכדומה הוא חוסר בידע או חוסר בידיעת התמונה הגדולה. הרי הסינים בעצמם ידעו שמוטב  אם הדרך אל הכליות (פחד) תעבור דרך הלב (אהבה) .

 

מידע נוסף אודות הגוף הפיסי הרגשי, המנטלי, הקשר שלנו עם מבנים, עם עולם החי החומר והסביבה, גורלות ומזלות  מתגלה בבהירות המובילה להתרחבות מרגשת ככל שחוקרים ומעמיקים בתום לב ובלי אג'נדה אל  מקורות הפנג שואי הקלאסי.

 

עולם הסמנים, האנרגיות, החיות, המעלות במצפן, הכיוונים, עונות השנה, האלמנטים, ההרים, המים, הטבע, המבנים, האדריכלות, העיצוב המספרים והכוכבים מבקשים להתעורר מחדש ולהפיח תקווה חדשה במה שהסינים מכנים עידן 9.

 

עידן 9 החל ב-2017 ומתחזק משנה לשנה ויתבסס ב-2014

 

 

ביעוץ פנג שואי שעשיתי לאחרונה ביקשה הלקוחה סיוע במכירת  ביתה. לאחר שאבחנתי את הבית ואת הקשר של הבית למפות האישיות יכולתי לראות, שאזורי השפע בבית עובדים וזמינים לבני הבית, שזרימת האנרגיה בבית מטיבה באזורים החשובים ושהזמן החובר למרחב דוחף את הבית להימכר בכל מקרה השנה וגם בשנתיים הקרובות. ביעוץ פנג שואי בדרך כלל מרפאים, מתקנים ומשדרגים את הבית כדי לסייע לאנשים אך במקרה הספציפי הזה הייעוץ הוביל באופן לא צפוי לסייע ללקוחה עצמה בבעיה האישית שהיא חוותה, שאינה קשורה באופן ישיר לבית אך כשהיא תטופל היא תסייע לבית להימכר.  זו הייתה שיחה חדשה ומרעננת שמיזגה את כל המרכיבים ושמה את הלקוחה במרכז כשותפה לתהליך הריפוי והמטרה לשמה הוזמנתי.


החכמים הסינים הקדמונים יצרו ופיתחו את חוכמת היקום באהבה, שעה שהיו מחוברים למסטרים שהתעלו והילכו בפלנטה כמו למשל, בודהה, ישוע, לאו דז'ה, הפליאדות ועוד.  אלה ואחרים מאותתים לי בשנים האחרונות ומבקשים בעיקר בחודשים האחרונים להזכיר לי מאיפה הפנג שואי התחיל. מה יצר את נקודת המפנה להתפתחות הפנג שואי , מה עומד מאחורי הנוסחאות ומעבר להן, כיצד אנרגיה עובדת, כיצד אנרגיה נבראת, כיצד לפתוח את הלב של הבית ושל אנשים כל הדברים ששכחנו שעה שהאנרגיה חווה סטגנציה ושום דבר חדש לא באמת קורה .

 

המידע מוסיף להגיע יותר ויותר ומציע בחירה חדשה, שלא הייתה לנו קודם.

 

 חופש הבחירה היה מוגבל ולא באמת שימושי אך מידע נוסף מגלה שמבנים הם הרבה יותר ממבנים מוגבלים ואפשר לראשונה לצאת לחופש דרך כל מבנה שאנשים גרים בו  וזה בהחלט חדש!

 

עולם המטאפיסיקה הסינית הכולל : פנג שואי, אסטרולוגיה נומרולוגיה סינית, רפואה, פסיכולוגיה ופילוסופיה סינית ועוד מתעורר לתחייה שטרם חווינו ומוביל אותנו לעידן חדש של התרחבות, רב ממדיות ואהבה בכל מקום ובכל זמן.

 

דמיינו לרגע, שהבית שלכם תומך בהרמוניה הפנימית שלכם.
תוכלו להבחין באנרגיות של הבית, להתמיר אותם, לשחק איתם ליהנות מהם ולאפשר להם לתמוך בכם.

 

לא תהיו יותר קורבן של בית שאתם גרים בו. לא תאלצו לעזוב את הבית רק בגלל שהבית הוא לא בסדר אלא רק כי אתם יכולים ומבקשים לעבור לבית אחר.

 

דמיינו לרגע שמעבר לסמנים של גורל ומזל במפות האסטרולוגיות מסתתר מידע מרתק נוסף, ששכחנו, השופך זרקור של אור על המסע שלנו ושל אחרים?

זה אפשרי יותר מאי פעם!

עולם הפנג שואי מבקש להתקדם לרמה הבאה שלו
ואנחנו מתבקשים להיזכר במידע מרתק ששכחנו

מידע על לימודי העשרה והכשרת  
יועצי פנג שואי ,אסטרולוגיה ומטאפיסיקה סינית- עידן 9