פנג שואי לבריאות

פנג שואי לבריאותבסדנה שריכזתי בנושא בריאות הועלו בפני תלמידים ויועצים השיטות והשכבות השונות לאבחון, איזון וריפוי  גוף ונפש בבית. הבית קיבל את המקום הראוי לו כישות אנרגטית עצמאית המשפיעה ומושפעת מהדיירים. פנג שואי מאפשר לראות מהם אזורי הבריאות והחולי בבית, כיצד אברי הגוף השונים מתחזקים ונחלשים בחדרי הבית ..השפ של כל אזור על כל אחד מדיירי הבית באופן אישי וההדהוד לזה המשתקף בהתאמה עם  הרגישות הבריאותית המופיעה במפה האסטרולוגית  של  כל אחד מבני הבית. כל אחד והרגישות שלו והזמנים בהם הוא מאוזן או יוצא מאיזון בדומה לבית.  

תארו לעצמיכם תזמורת עם כלי נגינה מגוונים : בית, דיירי הבית, השפעות של זמן ,נוסחאות, יועץ ולקוח וכולם יחד שותפים ליצירה של צלילים  המתנגנים בהרמוניה.  

מסתבר שגם בבית באופן כללי ובחדריו השונים יש בעיות לב, היריון, רגישות בריאותית העוברת בתורשה, בעיות מנטליות , דיכאון , רגישות באזור הגב והראש, נטיה להשמנה, מחלות נסתרות, ממושכות ומתפרצות ויש גם חדרים בריאים המביאים חיוניות ואזורים המאפשרים ריפוי מהיר ועוד ועוד כמו לאנשים.

חדרי הבית והקירות באמצעות כיווני המצפן חוברים למגנטיות שכולנו חלק ממנה. יועצי פנג שואי נפעמים שוב ושוב מהידע המרתק והשימושי החיוני לבחירה של בית בריא, תכנון ועיצוב. רוב האנשים מתייחסים לבית כאל קירות ויש אף המתייחסים לחיות או לצמחים כיצורים נחותים מהם אך היגיעה זמן להבין שאנרגיה מבוטאת בצורות שונות , נראות ובלתי נראות לעין וכל  הצורות הללו שותפות לרקמה אנרגטית אחת  שאם נכיר בה נוכל להיעזר בה לריפוי ואיזון.

עוד רשמים מהסדנה בעמוד הפייסבוק של שרון סייברי ,יועץ פנג שואי:

" לפני כמה ימים השתתפתי בסדנה מרתקת ליועצי פאנג שואי בנושא ״בריאות״. העבירה אותה המאסטרית המדהימה לפאנג שואי שרונה פומס

הסדנה היתה מעולה והרחיבה אודות השתקפות הבריאות דרך הבית וכיצד הוא משפיע ביחד עם המפה האסטרולוגית הסינית האישית של האדם על איכות חייו מהבחינה הבריאותית….

כפולני מבית טוב, במהלך הסדנה לא יכולתי שלא לחייך כשנזכרתי באמרות שפר ידועות כדוגמת ״אוי לא טוב לי !״ או בבדיחה שהיא אמת לאמיתה וזכורה לי היטב – ״הבוקר קמתי ושום דבר לא כאב , חשבתי שאני מתה !״

כשאני קורא ושומע את המשפטים האלו (ונזכר בגעגוע באלו שאמרו את זה וכבר אינם) , זה הרבה בזכות חברת פייסבוק טובה ומשובחת בשם מיכל פישביין שמנהלת ביד רמה את דף הפייסבוק המעולה שלה הפולנייה…

אז בואו ונאמר שהתובנות הבאות מתוך הסדנה הבאמת מעולה שעברתי לא יתקבלו בעין פולנייה טובה , אבל אני אקח את הסיכון ואמשיך…

הטבע כולו וגם האדם שואפים לאיזון כל העת. זהו מהות היין והיאנג שהאחד לא קיים מבלעדי השני והם שואפים לנקודת האיזון כל העת.

גם ביהדות אומרים ״בוחן כליות ולב״ והכוונה לשילוב שבין האש (לב) למים (הכליות) לפי הסינים ואלו הם שתי היסודות החשובים ביותר לפי המטפיזיקה הסינית.

וכשהאדם נמצא באמצע המאבק הזה- זהו שדה קרב. ומחלות צצות.

האם אפשר למנוע זאת לגמרי ? לא. המחלה איננה עונש ! היא מתנה שהגוף מוציא החוצה ומתנקה. וכמו שהתינוק בן יומו בוכה כדי לשרוד כך שומר הגוף על כח החיים באמצעות הוצאת המחלה ועל ידי כך ממריצה המחלה את הגוף להתחדש. חשוב להוציא ולא לשמור בפנים.

זוהי גישה קצת יוצאת דופן , אני יודע , אבל הכאב הנפשי הוא חזק יותר מכל כאב פיזי וההמלצה לאדם הוא ״לחבק״ את המחלה ולזרום איתה , הוא בהחלט לא חייב לאהוב אותה , אבל עליו לקבלה ואז הדרך להירפאות נפתחת.

לא לקבל את המוות חס וחלילה (אפילו שהוא חלק מהחיים) אלא להבין שכל מה שקורה לנו הוא בסדר ולכל דבר יש סיבה. המחלה היא החוזה בין האדם ולבין עצמו , בינו ולבין המשפחה.

על המשפחה לקבל ולחזק את האדם החולה ולהבין שהמחלה מסמנת זמן שינוי בחיים.

אין טעם בלהיות קורבן וברחמים עצמיים אלא בלקבל את ״היש״ ולא את ״האין״.

אף אחד מאיתנו אינו מאוזן ממש כמו שהטבע לא מאוזן ותמיד שואף לאיזון כל הזמן. המאבקים נמצאים סביבנו כל העת וההתמודדות עם המחלה מחזקת אותנו ולא מחלישה אותנו.

אני יודע שזו גישה ״אנטי פולנית״ , אין יותר זוועה ל ״אוי לא טוב לי!״ מאשר לחבק את הצרות והמחלות  אבל כדאי לחשוב על זה.

אנו לא מושלמים ולעולם לא נהיה מושלמים , הכי יפה זה החוסר שלמות ! אנו יין ויאנג בריקוד אינסופי – הוא נקבל את זה ונחזק את החוסר שלמות. זה כל היופי.

נקודה למחשבה" 

https://www.facebook.com/Savery.Sharon?pnref=story