מתגובות של תלמידים מקורסי העשרה שונים:

 

 תגובות תלמידים – לימודי פנג שואי

 • "חוויה מיוחדת, שונה ,מפתחת וזה רק הלפגוש אותך וללמוד ממך…
  עולם הפנג שואי, הדאואיזם, האנרגיות , נתן לי המון המון לחיים, להורות, ליחס שלי לאנרגיות שלי וכמובן אפילו לקנות בית- הכל מדוייק. תודה רבה רבה" רותם בלישה (פנג שואי עידן 9 )

 
 • "אנחנו עוד ממשיכות הלאה אז זה רגע של סיכום לרבע דרך . נפגשנו בזמן מדוייק והיוניברס מדבר אלי דרכך ומלמד אותי ומזכיר לי דברים שידעתי ותובנות חדשות שכבר הספקתי לשכוח. יש לי עוד מלא ללמוד ממך. ואני סופר שמחה שאנחנו ממשיכות יחד + זו סגירה מהממת שאת מורה שלי ושאני הייתי מודה של הקטנה. זה הכל אנרגיות, מעגלים ותנועה. תודה רבה אישה יקרה ונתראה בקרוב" לירון בן ארצי –רונן (פנג שואי עידן 9 )
 
 • " שרונה היקרה, תודה רבה על הזכות  להיות חלק מקרס שפותח את הראש,שמרחיב אופקים  בשילוב של צחוק מתגלגל. המפגש השבועי היה מתנה וכמו שאמרתי לך טיפול לנפש. השלמת את החסר ונתת לי לחשוב על דברים בצורה אחרת ולבטל את הנורמות והמשקעים ולהסתכל על דברים בצורה טובה, בריאה, חיובית ומרחיבה את הלב. יש לי עוד הרבה מה ללמוד  על הדרך ולשלב את הפנג שואי בחיי וחיי המטופלים שלי לעתיד. השארת טעם של עוד וללא ספק הפנג שואי הוא עולם ומלואו ויש לי עוד הרבה מה לחקור ולהבין בנושא. נכנסת לי ללב ואת חלק מהיום יום שלי בהסתכלות והתבוננות על החיים ועל אנשים. שוב תודה רבה ,אוהבת ומעריכה" עדי ברק (פנג שואי עידן 9, 2021)
 
 
 • " שרונה את מקסימה! כל רגע ורגע היה עונג צרוף!! למדתי המון דברים חשובים…"עדנה להב (פנג שואי עידן 9 )
 
 • "שרונה יקרה, הקורס היה מתנה עבורי. לקחתי המון כלים שאני עדיין לא יודעת איך הם ישרתו אותי אבל אני יודעת שהם ישמשו אותי בחיי וגם בקריירה שלי…תודה על כל המעבר שבא איתך! על השמחה, על הנתינה, על ההארה שהשרית עלי. נהנתי מכל רגע ומכל מפגש. את מיוחדת במינה…היה מדהים" יעל גינת" (פנג שואי עידן 9 2019)
 
 • "נהנתי מאוד מהאווירה ומהמידע שקיבלנו אבל יותר מכל נהנתי מהעומק שבו העברת את השיעורים. האהבה שלך לתחום יצאה ממך והגיעה אלינו. הנסיון שלך עזר לי לא רק להבין טוב יותר את התאוריה אלא גם את התמונה הגדולה, הרגש שסביב הפנג שואי, סביב האנרגיה של כל התחום הזה.תודה רבה! הראלה הלוי (פנג שואי עידן 9 2019)
 
 • " קורס מרחיב אופקים ותודעה – רמות ידע וכלים – יכולות אחרות להכיר אנרגיה. תענוג, תודה" תהל בליר (עידן 9 2018)
 
 • " ידע שמאלץ אותי יום יום לחשוב, להסתכל ולהרהר על מקומות ומקום מגורי  ושל אחרים ולחשב..תודה שאפשרת לי לחוות וליהנות ולהשתמש בידע הרב שנתת לי! " נוגה אורן (פנג שואי עידן 9 )
 
 • " שרונה את מקסימה! כל רגע ורגע היה עונג צרוף!! למדתי המון דברים חשובים…"עדנה להב (פנג שואי עידן 9 )
 
 • "היה מאוד מעניין .עזר לי להבין דברים לגבי עצמי ולגבי הבית. הבית היה מזמין ומחבק והחיוך התמידי שלך הרגוע גם בימים שהגעתי לא רגועה.." מירב קורי (פנג שואי עידן 9 2019)
 
 • "הנאה מלאה מהלימודים ומהידע. שרונה מהממת בכל הכיוונים והידע הרב וכמובן למורה טובה יש תלמידים נהדרים" צבי שורק (פנג שואי עידן 9 2019)
 
   
 • " תודה לכן שבאתן..היה תענוג. תודה שרונה על יישום הכלים אצלי בשטח ועל קורס מעשיר בכלים וידע באווירה ביתית, חוויתית ומהנה" מיטל דבורי (פנג שואי עידן 9, 2021)
 

"אין מילים לתאר כמה הקורס הזה תרם לי והוסיף לידיעותי. אני מודה לך על ההקשבה,ההעמקה והתמיכה כל שיעור ושיעור. אשמח לשוב ולהעשיר ידיעותי בהמשך אחרי הלידה הצפויה.חזקי ואמצי .אני בטוחה שאתחיל ליישם הידע מעכשיו. תודה!"    דנה רפופורט 

הקורס היה נפלא! ..ממליצה בחום!  תודה"  יפית שמע "

"הקורס היה נפלא בשבילי,המון תובנות לתחושות בטן שלא היו ברורות. הקורס פתח לי חלון לעולם חדש…בהערכה רבה רוית פלד- פנחסי ינואר 08

"קורס מעולה!!! הסתכלות נוספת על הבית והשפעתו על חיים .תודה על הכל "קרן יעקב ינואר 08

 "הקורס מאלף!! למדנו מושגים רבים שיכולים לעזור בחיינו.בבית כבר התחלנו בשדרוג הדירה.החומר היה מעניין מאוד.נהננו מכל רגע. יישר כוח! מקווים לעזור לסובבים אותנו בשיפור חייהם" דרורה וישראל גרבר ינואר 08

"היה לי מרתק ,מעניין ומעשיר. למדתי המון ונהנתי בכל שיעור. אני שמחה מאוד שנרשמתי לקורס והשתתפתי בחוויה" זוהר דותן ינואר 08

"סיימתי שני קורסים של פנג שואי אצל שרונה פומס, למדתי המון וחוויתי חוויה שבלעדיה ברור לי היום שזאת הייתה החמצה. הקורס החזיר לי משהו שורשי שהרגשתי שקיים בי ונתן לי בטחון לפעול לפי מה שרכשתי בקורס ולא להיות מבולבלת ייתר על המידה ומשינויים ורכישות לבית ובכלל כי היום יש לי כלים לנהוג לפיהם וזה מאוד מקל על החיים. נהנתי מאוד משרונה, מהחביבות, מהצורה בה היא מעבירה את השיעורים וכן מהמקצועיות והידע הרב, שניכר עליה שצברה במשך זמן רב ממקורות שונים. לא הייתי יכולה להשיג לדעתי, מידע רחב כל כך מספרות, תוכניות טלוויזיה וכד'. אני מרגישה ששיניתי משהו בסיסי בתוכי ורוצה להמשיך ולהרחיב את ידיעותיי בתחום הפנג שואי ובתחום הרוחני בכלל. אני מרגישה צמאה לקורסים נוספים וחבל לי מאוד שזה מסתיים….תודה שרונה ואני מקווה שניפגש בקורס נוסף."
אודליה קורן ינואר 2004 רחובות


"הקורס עד כה היה מרתק עבורי!הוא פתח בפני עולם חדש,קסום,אך עם זאת אינטואיטיבי והגיוני. בתום כל שיעור השתוקקתי מייד להגיע לשיעור הבא!.הקורס העניק לי מודעות לעצמי ,מודעות לסובבים אותי..הקורס אפשר לי לאבחן קווי אישיות של אנשים,לאפיין את אופיה של מערכת יחסים בין אנשים ובעיקר- לאבחן בתים ואיך הם משפיעים על חיי האנשים החיים בהם. המועות הזו מקדמת ! פותחת הזדמנויות!..תודה כרמל באומל-עזרא,יולי 2010

 

" אני מרגישה צורך לשתף אותך בדבר שאני נפעמת ממנו. כשדיברת על קורס העשרה, זה היה נראה לי עוד משהו מאוד שטחי ששמעתי במקומות אחרים שמלמדים בעשרה שיעורים. כאדריכלית החלטתי מראש לעשות את הקורס השנתי, להפתעתי, הקורס של עשרת השיעורים, הוא כל כך מעמיק, ונותן כל כך המון כלים לייעוץ ואבחון, בכל כך הרבה רבדים, כל כך מרתק, שבעיני זה פשע לקרוא לו רק קורס העשרה. כשבאתי להרצאת המבוא אמרת: "אני מלמדת רק את החומר הרלוונטי ביותר ובדרך פשוטה" דבר שהיה נראה שכולם יכולים להגיד, אך מכמה רגעים של שיחה ביננו משהו בבטן אמר לי שאין לי מה להמשיך לחפש – שמצאתי את המורה שלי, מורת הדרך שלי בתחום זה. היום אחרי שסיימתי את קורס העשרה אני יודעת שכל כך צדקת לגבי החומר הרלוונטי בלבד… ולגבי הדרך הפשוטה ללמוד את הדברים.פתאום, דברים שניסיתי להבין מהאינטרנט לאחר קריאה של לא מעט מאמרים – ולא הובנו, בשיעור אחד הובן הכל כאילו הדבר כל כך ברור מאליו… אין לי מילים לומר עד כמה אני וכל שאר הבנות בקורס נפעמות אחרי כל שיעור… לא מאמינות לאילו עומקים ועניין ניתן להגיע.. ובטח ובטח אחרי 10 מפגשים.לכן, חשוב לי להביא לתשומת לבך, וכך גם לתשומת לב כל האנשים שחושבים לעשות את הקורס הזה – זה הרבה הרבה מעבר לקורס העשרה! קורס העשרה נשמע כמו מידע על נושא מסויים שהוא יותר על פני השטח, מה שאת לימדת אותנו זה גילוי עולמות שלמים ולמידה שלהם!אני מודה לך על השיעורים הללו, ואני מודה לך על הכיפיות בללמוד אצלך. בעיני, השילוב המנצח שלך הוא אישיותך והרכות שאת מביאה איתך, לצד מקצועיות מדהימה ודרך הוראה מיוחדת! אז כמו שאמרתי לך כבר לפני מספר מפגשים – אני מודה לעצמי שבחרתי בך להיות מורתי, ואני מודה לך על הכל! בתודה רבה מראש! וישר כוח!" נועה אביוני ,בסיום לימודי העשרה 17.7.07


"היום סיימנו סדנה בפנג שואי…הסדנה הועברה בצורה מאוד מעניינת וחוויתית ובעבורי כמטפלת ברפואה משלימה נתנה לי פאן נוסף ברפואה מונעת שזה ענייני החשוב ביותר, ואשר מייד עם כל "שיעור" , נעשתה כבר "עבודה" בשטח וטיפים לכל המעוניין לשמוע ולשפר את חייו.. תודה על ההזדמנות."
בילהה בריא – רחובות 2003

 הקורס הקנה לי כלים להסתכלות קצת אחרת, מודעות לבית, למיקום וההקשר עם מה שקורה בחיים. תודה על קורס מהנה -רותי קרסו, ינואר 2009


" תודה רבה על קורס שכולו חוויה, נהניתי מכל רגע. קיבלתי המון מידע בנושא שמאוד מעניין אותי וכמובן שלקחתי ברצינות ומיישמת. אני רוצה לציין את המקצועיות שבה העברת את השיעורים,את האווירה הנהדרת שהייתה בכיתה, העניין שעוררת בנו והצפייה בסוף כל שיעור עם טעם של עוד לשיעור הבא. שוב תודה ומקווה בעתיד להצטרף לקורס הבא" מיכל פלד פברואר 2006


"ההזדמנות להיכנס לעולם הבלתי נגמר של הפנג שואי ובעקבותיו לפגוש אותך באמת הכניס אותי לעולם קסום או יותר נכון פתח לי חלון לנושא כל כך מעניין ומרתק שאפשר בלי סוף להמשיך וללמוד אותו וככל שיותר נכנסים פנימה יותר מסתקרנים ורואים כמה בעצם יש עוד ועוד …"
אסתר ברוידא ,כפר מנחם. רחובות 2002


"הסדנה מאוד תורמת לנו להסתכלות חדשה על החיים…כיום כאשר אנחנו מחפשות דירה אנחנו מסתכלות על דברים שמעולם לא חשבנו עליהם..הסדנה מאוד מעניינת ומפרה..אנחנו לומדות על עצמנו דברים חדשים ופותחות דף חדש …שרונה מרצה מרתקת ומעניינת…למדנו הרבה דברים שעוזרים לנו להתפתח ולצמוח..הסדנה נתנה לנו טעם של עוד…"
אורלי נגר ואירית שטיינברג – תל אביב 2003


"לשרונה..כמה טוב שפגשתי אותך..לי אישית זה נתן הרבה כלים לחשיבה ואנרגיה טובה לשנות דברים בביתי. מכמה שינויים שעשיתי אני מרגישה הרבה יותר טוב."
מירי נאה- תל אביב


"לא הזדמן לי להודות לך על סדנא נהדרת על עולם חדש שפתחת בפניי על חשיבה אחרת ונכונה יותר על שעות כפיות שעברו וחלפו ביעף אני רוצה לספר לך שאני מרגישה בשינוי בחיי וקרה משהו נפלא אותו אני מייחסת לאלוקים אבל אני חושבת שהפנג שואי האיץ תהליכים ושיפר..אז יש הוכחות …"
אושר שמחה ואהבה דקלה קוכנר – תל אביב 2003


"אני רוצה להודות לך – את פתחת בפני את עולם הפנג שואי. עשית את זה בחן, בחיוך, בסבלנות ובמקצועיות. אחרי הקורס הראשון לא יכולנו לחכות לקורס השני, אנחנו כרגע בפתחו של השלישי וכבר מדברים על הרביעי…. תודה רבה לך"
שריתה להבי – הרצליה 2003


"לדעתי הקורס מאוד מועיל ושימושי ורכשתי בו כלים רבים על מנת לשנות את הדברים בבית …ההרצאות הועברו בצורה מעניינת מאוד והנושאים השונים הועברו בבהירות רבה."
משה טרדמן רחובות 2003


"תודה על שחשפת אותנו לעולם חדש הבאת מהידע ומהמקצועיות שלך בחן ובנועם, היית קשובה וסבלנית. תכני הסדנא פתחו צוהר נוסף לשינוי ומודעות עצמית …בזכותך אנחנו מעשירים את עצמנו ואת הסובבים אותנו"
יישר כוח חני קשי וצוות הבנות – תל אביב 2003

השכלתי ולמדתי על היבטי השיטה הסינית על הצד הטוב ביותר הן מבחינה מעשית והן מבחינה לימודית. המעט שלמדתי גרם לי לחשוב לגבי כל דבר הנמצא בבית ועל בני הבית. תודה על הדרך שבה ציינת נקודות עיקריות בדרכי. דרך צלחה."
קרן אלמקייס – רחובות 2003

"
"היום סיימנו סדנה בפנג שואי…הסדנה הועברה בצורה מאוד מעניינת וחוויתית ובעבורי כמטפלת ברפואה משלימה נתנה לי פאן נוסף ברפואה מונעת שזה ענייני החשוב ביותר, ואשר מייד עם כל "שיעור" , נעשתה כבר "עבודה" בשטח וטיפים לכל המעוניין לשמוע ולשפר את חייו.. תודה על ההזדמנות."
בילהה בריא – רחובות 2003


לכבוד הנהלת קופת חולים כללית
שמי איריס וברצוני להודות למנחת קורס פנג שואי, שרונה פומס. השתתפתי בשני השלבים של הקורס ואני מקווה שייפתח גם השלב השלישי. הקורסים העניקו לי ראיה אחרת לגבי הסביבה האישית שבה אני חיה, ראיה מעמיקה יותר ועם המון טיפים לשינוי אשר ישפרו את איכות חיי משפחתי.
הקורסים מעניינים ומרתקים לא רק בגלל החומר הנלמד ,אלא בזכות הדרך בה שרונה מעבירה את החומר.
לסיום אני ממליצה לכל אחד ואחד לעבור וללמוד את הנושא הרחב הזה כדי לשפר את סביבתו ואיכות חייו
תודה
גנץ איריס ינואר 2004 , רחובות

" נהנתי מכל רגע. המון מידע ב10 מפגשים שהעניקו לי את האפשרות לשנות בביתי ולהרגיש טוב. עוד אשוב. תודה על ימי שני מעוררי עניין. צביה אורון דצמבר 2005

" הקורס היה מהנה ומעניין ביותר!נהנתי מדרך הלימוד,מהנושאים הרחבים ורכשתי המון ידע שלדעתי נותן כלים ענייניים וחשובים בעיצוב ואבחון הבית. תודה רבה! נהנתי מאוד! מכל הלב " אוסנת מזרחי דצמבר 2005


"שרונה ,המון תודה על מתנה נפלאה שנתת לי ,על עולם חדש מרהיב ומקסים שגילית לי. אין לי מילים לומר לך כמה הקורס הקצרצר הזה תרם לי,כל כך הרבה ידע ומידע!..את מורה מקסימה וחייכנית. המשיכי כך. המון אהבה והצלחה " לי לשם פברואר 2006


"מאוד אהבתי את הקורס.הוא ענה לי על הרבה שאלות שנוצרו תוך כדי קריאת ספרים מבלבלים רבים. דברים נראים לי עכשיו ברורים יותר..מקווה שתמשיכי להיות בקשר..תודה רבה" ריטה לויתן יולי 2006

"שרונה ,נהניתי מאוד בקורס. נהניתי מהשיעורים ומהידע שצברתי. נפתחתי לעולם שלא הכרתי ושהייתי סקפטית לגביו..תודה נורית מרמרי פברואר 2006

שרונה הנה מנחה מצוינת. מקצועית,סמכותית, נעימה נינוחה נתנה את המכסימום שאפשר.."-תמר כץ 2002

"שרונה מדריכה מצוינת בעלת ידע ויכולת להעבירו לדור הבא…מעמיקה ומנחת קבוצה טובה מאוד..מעוניינת מאוד בקורס המשך על מנת להרחיב ידיעותיי…"תמי פלד רחובות 2002


"הדרך בה העברת את תורת הפנג שואי שינתה את חיי מהפרט הקטן ועד הפרט הגדול במעשה היום יום : בשינוי דברים קטנים הצלחתי לחזק את הזוגיות שלי,לחזק את ביטחונם של ילדי והקשר שלהם עם החברים שלהם..הפנג שואי הוא דרך לחיים טובים יותר…" מלי אסייג רחובות 2003

"נהנתי מאוד קבלתי הרבה מידע הרבה יותר ממה שציפיתי לרקבל ב"העשרה" .הכרת לי פנג שואי אחר לא מה שקוראים בעתונים ורואים בטלוויזיה.תודה מקרב לב! גלית לביא ינואר 08


"קורס מעניין.האיר אבני דרך נוספים להסתכלות על בית מגורים.גם במעט השיעורים שלקחתי,עשרה במספר,קיבלתי כלים משמעותיים להסתכלות והבנה. הנושאים הועברו בצורה נעימה,בהירה ומעמיקה.תודה תודה נהניתי ולמדתי מרים פומפן 2007.

"רציתי לומר לך שראשית שמחתי להכירך ושנית שאשיותך צבעונית ומקרינה חן וחמימות רבה.גורם שהפך נושא חדש עבורי למעניין ומסקרן למרות היותו מורכב..חן חן לך. אני מקווה ליישם את מה שהענקת לנו במקצועיות ורצינות רבה תודה .." יפה יפתח רחובות 2003

"בקורס קבלתי "תמונה" של הגישה המזרחית לעיצוב הבית על פי השפעת הצי,מיקום החדרים וכיוון האזורים השונים. הועבר חומר רב ובצורה מאוד אינטנסיבית ויסודית!" וואהל שרה ינואר 08
"נהנתי מאוד .נתרמתי המון! הקורס היה מאוד חשוב עבורי,מרתק .בתקווה להמשיך ..הארת את עיני! יעלה דגנית איבגי ינואר 08
הקורס הזה תפס אותי בפרשת דרכים. כשאנחנו חשופים כל הזמן לתורות,תאוריות ודרכים רוחניות בא הקורס הזה ועשה לי סדר בראש. איך להתייחס לעבר, איך ליצור עתיד חדש והכי חשוב איך לחיות את העכשיו. פתאום מבינים שהאושר הוא בהישג יד וממש ממשל לא צריכים לסבול. שרונה ,בדרכך המיוחדת והכנה הצלחת לקרב אותי לחיים מתוך שמחה" אורנה מרום, סדנת "מזרח מערב" 2008
כרגיל,כמו כל הלימודים המדהימים והמרתקים,סדנה מרתקת ומעשירה שפותחת צוהר למקומות ומרחבים חדשים. תוספת מקסימה לחיים והכי חשוב- הכל בסדר,תמיד בסדר אוהבת אותך,אתי אשל, סדנת מזרח- מערב 2008
"שרונה יקרה,כל קורס אצלך הוא צוהר נוסף לעולם התובנות.הקורס הזה הוא אימון טוב ועדיין לכל אחד מאיתנו צפויה עבודה רבה. הקורס מאוד ממצה,אם כי אני בטוחה שיש עוד הרבה להעניק וללמד בתחום הזה כמו באחרים. באתי חסרת צפיות ויצאתי ב"עושר גדול" באהבה רבה, מלכה הוד- סדנת מזרח מערב,2008
"חיזוקים לדרך החשיבה שלי והכי הכי שעכשיו אפשר לאבד שליטה ולהיות בחוסר וודאות שזה מצב שלא היה אפשרי קודם..את מדהימה .אהבתי ללמוד אצלך " מירי לוי- סדנת מזרח מערב, 2008
"היה כיף נעים ומעניין. גרם לי לחשוב הרבה בין פגישה לפגישה וגם לתרגל קצת" דורית לוינשטין -סדנת מזרח מערב 2008
"הסדנה היתה מרתקת מאוד.נהנתי לשמוע אותה ואני מקווה ליישם אותה" בורקובסקי לאה
"מאוד נהנתי מהסדנה.במיוחד מכל החלק של הפלוסופיה המזרחית..תודה רבה על הידע,ובעיקר על מאור העיניים והחיוך.שמחתי גם מאוד שהיה משהו מאוד מיוחד בזה שעברנו אותה ביחד,גדעון ואני. זה היה מרגש וכיף!תודה אוהבת ומעריכה לימור שינה- סדנת מזרח מערב 2008

 

 הקורס הקנה לי כלים להסתכלות קצת אחרת. מודעות לבית,למיקום וההקשר עם מה שקורה בחיים. תודה על קורס מהנה-פנג שואי ,העשרה,  רותי קרסו 2009
 " שרונה יקירתי, תודה מקרב לב על הענותך לעזור לי בכל עת בחן רב ובמקצועיות . הנחייתך מעוררת השראה וכיף ובקיאותך העניפה בתחום כה רחב בהשראת המזרח. אני מברכת על הצטרפותי לממלכה שלך. סדנת מזרח מערב השאירה לי טעם של עוד.למדתי ממך משהו, בהתייחסותך לחיים.איפה היית לפני 61 שנים?  עוד נתראה בסדנאות שלך. ברגשי חום והוקרה להתראות ברכה נרדאה" סדנת זמרח מערב,2009
 "החומר והדרך שהוא מועבר מרתקים ומעניינים בעיני.אני מאוד מעריכה את הרלבנטיות למקצוע שלי ואת היחס האישי והמקצועיות שניכרים מאוד" שרי קורניש 2009
 "היה מעניין,מאתגר,מעשיר. נפתח בפני עולם חדש ,בלתי מוכר ומסקרן. קבלתי כלים מאוד ראשוניים וטעמתי מהי התורה על רגל אחת. קיבלתי את היכולת להיתמך באופן כללי במידה ואשאל ונהנתי מאוד ללמוד במחיצתך. הלימוד (ההוראה) נעשה מכל הלב,בהמון אהבה ועם רצון גדול לנתינה. רואים שישי לך המון ידע ושאת מאוד אוהבת את מה שאת עושה וזה תורם להקשבה ולרצון להגיע לשיעורים וללמוד פנג שוואי" טל נתן 2009
 "ללא ספק המון חומר ,נתרמתי המון.כל יום חמישי אני חוזרת עם המון ידע ומידע.ללא ספק צריך להמשיך הלאה. אני מבינה שעד כה נתת המון מידע במעט זמן" מירב עטיה 2009
"שרונה יקרה זהו הקורס הכימדהים ששמעתי,עמוק ומרגש.קיבלתי המון ידע וכלים .לשמוע אותך,לראות את האור בעיניים שלך (החיוך שלך) המון המון תודה, אוהבת סיגלית דיוידוף" – מזרח מערב 2009
"שרונה, גם הפעם היה לי מדהים. אכן מרענן מעורר ומנר ,קצר וקולע פותח וגורם למשחבות חדשות. עלו בי דברים שהיו לכודים בפנים ועכשיו יצאו החוצה(אני לומדתלהתמודד איתם) …אני מאמינה שקבלתי כלים חשובים שיוליכו אותי הלאה. אני מאחלת לעצמי שאדע להפנים את מה שקיבלתי ואגדל להיות אדם שלם ומלא יותר" תודה מכל הלב,ענת וייסמן סדנת מזרח מערב, 2009
 "אני מודה לך על ההזדמנות לפתח את ההקשבה שלי,התאפקות והקשבה עצמית. דברים רבים שחשבתי לי: שישי לי שליטה מכוח הידיעה..התבררו לי כאי ידיעה. והמחשבה לאי ידיעה מנוגדת לטבעי המיידי אולם הסקרנות שלי נפתחת לחוכמת המזרח ועל כך תבורכי" ורדי אנה 2009
 " בדיוק כמו שתיארת רענון והתעוררות  לידע אוניברסלי לתחושות שקיימות בלב וקורמות עור וגידים באמצעות הלימוד ,ההכרה והתובנות של הפלוסופיה הסינית.-באמצעותן למדתי כללים חשובים שאני מקווה שיהיה לי את הכוח והאומץ להגשים!….נהנתי מסגנון הרצאתך מלווה בדוגמאות אישות ולווי של צחוק מלבב. תודה לך,נעמת לי מאוד" ליז בטאט -סדנת מזרח מערב 2009
 "במקום ובזמן הנכון! כרגיל היה מרתק, מסקרן ,נותן מבט חדש להתרחשויות בחיי. אשמח להמליץ על הקורס למכרי. שתישארי כמות שאת" שרלי נעימי -סדנת מזרח מערב 2009
 "שרונה, היה מרתק נהניתימאוד.אלה היו כמה שעות בשבוע שידעתי שהן בשבילי נטו.נתת לי הרבה שלווה וכל שבוע תירגלתי את מה שלמדנו וזה שם אותי במקום הרבה יותר רגוע בחיים שלי. זה מוזר אבל אני יכולה לומר שהשתנתי תוך פחות מחודש. תודה לך על הכל .ריגשת אותי מאוד באהבה לימור קליין" – סדנת זמרח מערב 2009

 

תודה על שיעורים מאלפים, מהנים, מעניינים ומרתקים ותודה שאת כזאת..דולי מסיקה בסיום קורס אסטרולוגיית הכוכב הסגול,2011