מספר בית שמונה

 הורדהסינים התענינו במספרים מאז ומעולם. עבורם מספרים הנם בעלי איכות מאגית משלהם בנוסף ליכולתם להשפיע על חיי אדם. בפנג שואי משתמשים במספרים כדי לייצג את חמשת האלמנטים (מתכת, אדמה, עץ, מים ואש) המבוטאים בתשעה אזורים,תשעה כוונים,ותשעה כוכבים בדיאגראמת הלו שו (רבוע הקסם)  

חשוב להבין שתורת הפנג שואי אינה מייחסת חשיבות למספרי בתים בעוד הסינים מאמינים שאם הם יוכלו לשנות את המספרים הם יוכלו לשנות את חייהם. בפנג שואי מספרים של בתים חושפים מידע כללי על אופיו של הבית אך האנרגיה הזורמת בו ובסביבתו היא בעלת המשמעות הרבה ביותר. 

בית פעיל או בית שקט 

על פי המטאפיזיקה הסינית כמו כל דבר ביקום גם המספרים נחלקים לשני סוגים: 
למספרים יינים ולמספרים ינגים. מספרים אי זוגיים (1,3,5,7 ) הם המספרים הינגים ומספרים זוגיים (2,4,6,8,) הם המספרים היינים. אנרגיה ינגית מתחברת לצמיחה, פעילות ,התחדשות, שינויים ועצמאות. בעוד המספרים היינים מביאים להתמדה, לעצירה,לתלות, להזנה ולהתכנסות. 
המספרים הינגים משלבים בתוכם איכויות ייניות וההפך.למשל מספר 6 הנו פעיל מתוך המספרים הייניים בעוד 7 מעודן יותר ביחס למספרים הינגים. 

מעכשיו אמור 8 

הסינים מאמינים שמספר 8 הינו המספר המבורך ביותר כיוון שהוא נישמע כ"משגשג" או "FA " בקנטונזית אך גם בגלל שמיוחסות לו התכונות הייניות ביותר. הסינים מאמינים שכאשר אדם נמצא במקום הייני או הנמוך ביותר משם הוא יכול רק לגדול ולשנות את מזלו מרע לטוב . בפנג שואי מספר 8 אף מייצג שפע עכשווי בשנים אלה עד 2024 . 
במזרח יבקשו כרטיס אשראי, מספר רכב, מספר טלפון וכל דבר שמספר 8 הממוזל נמצא בו. במכירה פומבית בהונג קונג נמכרה מכונית מרצדס שעל לוחית הרישוי שלה הופיע המספר 888 בשמונה מיליארד דולר בלבד…באמונה שהמספר יכפיל וישלש את ההשקעה. 

דירה מספר 4 למכירה במצב טוב 

שלושת המספרים 328 או 888 הם מאוד פופולאריים בסין, כיוון שהם נשמעים בסינית כמו " עסקים יביאו שפע בקלות" בדרך כלל הסינים מעדיפים צרוף של שלושה מספרים על שניים או ארבעה כיוון שמספר 3 הוא מספר יאנגי והוא נשמע כמו "לבלוב" בקנטונזית. 
מספר 2 אינו כה נורא כיוון שהוא מכיל בתוכו את היין היאנג והוא נשמע מאוזן. הסינים מעדיפים שהמספר 2 יופיע לפני ספרה אחרת כי המספרים 23, או 26 אומרים "ישגשג בקלות" . 
המספרים 1 ו-9 טובים כי הם נשמעים כמו "אריכות ימים" ו"מספק". הסינים מעדיפים שהמספר 9 יופיע עם מספרים אחרים כיוון שהוא היאנגי מכולם ויש חשש שהוא ירד משיאו. 
בעבר המספרים: 9, 99 או 999 היו שמורים רק לקיסרים. הם נהגו לקשט בספרה 9 את דלתות הכניסה לחדרים. ואכן רבים מהם הצליחו לשלוט זמן קצר למדי. 
6 מבורך כי הוא מורכב מפעמיים 3, 7 מדבר על וודאות ו-5 טוב כאשר הוא מלווה במספר נוסף. 
רוב הסינים משתדלים להימנע מהספרה 4 כיוון שהיא נשמעת כמו "מוות" (SIE) בקנטונזית. כותבים את המילה 4 בסינית כשמש המסתתרת בינות לעננים. יום מעונן מביא לדעתם מזל רע. הצרוף 24 נשמע בסינית כמו "מת בקלות" ו 14 "חייב למות" . ארבע נשמע טוב כאשר הוא בצרוף עם המספר 5 או 8 . 84 פירושו "שפע יבוא בוודאות" 54 נשמע כמו " יחייה לנצח" . 
לא בנקל תימכר דירה מספר 4 או מכונית הנושאת לוחית רישוי עם ספרה זו. 

מספר 4 על פי שיטות חישוב במערב מייצג פרידות וניתוקים. מה דעתכם על מספר 13 ? ובכן תלוי את מי אתם שואלים. 

תיקון סיני עתיק למספר בעייתי 

הוא למקם שתי נקודות או את הספרה 0 משני צידי המספר הנכתב כלפי מטה . לצבוע את המספרים בשחור ואת הנקודות או האפס באדום. למשל .14. 

מספר לכל קומה 

משמעות רבה יש בפנג שואי למספרי קומות לבחירת דירה במיקום נכון ביחס לקומה. כל קומה בבנין מיוצגת על ידי אנרגיה מספרית אחרת והיא משפיעה אחרת על הבית עצמו ודייריו וזה בא להסביר איך זה שמשפחת כהן מדירה 4 בקומה השנייה בבניין 22 חווה את החיים אחרת ממשפחת לוי הגרה בבניין 23 בדירה מספר 4 בקומה הראשונה. 

איזה דירה לבחור 

אסכם, שאין מספר טוב או רע יש מספר ייני ויש מספר יאנגי המתאים לבית מסוים, בזמן מסוים ולאנשים מסוימים על פי אופים וצרכיהם. 
על פי תורת הפנג שואי ההמלצה היא לבחור דירה ורק לאחר מכן להתייחס למספר…גם אם סינית זו לא השפה שלכם.

משפט סיני עתיק מציע: "לאן שהמחשבה הולכת, הצ'י הולך בעקבותיו ומעשה מתרחש"