מלחמה שלום ופוטין

עכשיו כשהגבולות של העולם נפתחים והדרישות לדרכון אירופאי הוגמשו גם השיוך הלאומי מתחיל להיות פחות ופחות חשוב. אפשר לומר שאין מקום בטוח יותר ממקום אחר. כבר אין פיגועים רק בישראל או קורונה רק בסין והתקשורת הטכנולוגית מתרחבת לכל העולם ועם כל אחד. 

הגבולות החדשים יהיו גבולות של תודעה. אנשים יבחרו בעולם ישן של מלחמות ,דפוסים  נלמדים ותודעה מוגבלת או עולם של התרחבות העצמי האנושי עם החלק האלוהי, כמו גם התרחבות למציאויות חדשות וחיים של  קלות והרמוניה.

 

אם נסתכל על מה שקורה באוקראינה רוסיה נראה שזה לא באמת  קשור למדינה זו או אחרת.
קורה הרבה מאוד מאחורי הקלעים וברמות אחרות שלא בהכרח נראות לעין.

זהו מאבק בין הכוח הישן הנאבק לפני שהוא עושה את דרכו יותר ויותר החוצה לבין האנושות  המתרחבת מעבר לתפיסות ישנות, להתפתחות טכנולוגית ולשפע של הזדמנויות חדשות.

במציאות הפיזית שאנו חיים בה הכרנו את עולם הקוטביות,
טוב ורע, הפסד, ניצחון, מלחמה ושלום.

כעת, באבולוציה של האנושות אנחנו הולכים מעבר לקוטביות.
מעבר למחשבות חיוביות או שליליות, שאף אחת מהן לא הביאה שלווה לטווח ארוך.

המלחמה ברוסיה מייצגת את הכוח הישן , שנחשף ועולה לחזית, עם כל המניפולציות, הקונספירציות, כדי שנוכל לבחור.

אני יכולה לדמיין את פוטין יושב במשרד שלו מתבונן על מה שקורה כעת בעולם ותוהה מה הצעד הבא עבורו. האם העולם בעד מלחמות הישנות, טנקים מיושנים, הרג , עוני, חרדות, עינויים וסבל כדי לספח את אוקראינה ששייכת לדעתו לרוסיה או לראות איך העולם המערבי העייף ממלחמות מפגין  למען השלום, פותח את שעריו ואת ליבו בחמלה שלא הכרנו קודם.
כבר אז, הראו הסינים הקדמונים דרך האסטרולוגיה שללא אישור/קבלת חותמת ממדינות העולם, ללא תמיכה
כוח לא באמת יכול להתקיים.

אפשר לראות את שחקני הכוח ואלה מחוסרי הכוח עולים לחזית
ונחשפים בכל העולם.

מה שמתרחש ישפיע על החלטה של מדינות אחרות,
אם לפלוש לאזורים אחרים או לא.

זה לא רק כוח של מדינות או מנהיג פוליטי זה  גם על כוח של חברות ומעסיקים והכוח או המאבקים שכל אחד מאתנו חווה בתוכו. כוח הוא חסר אינטליגנציה והוא מתפתה לקחת אנרגיה מאנשים אחרים.
כוח מוביל לעוד כוח, וזה נמשך עידנים עד שנאמר די!

המלחמה הזאת משפיע על כולנו ולא משנה היכן אנחנו גרים בעולם.
אין את מי להאשים  כי זו רק התנסות שביקשנו עבור עצמנו.

בעוד במלחמת העולם השנייה חברות רבות התעשרו בעקבות שיתוף פעולה עם הנאצים כעת אנו רואים איך חברות גדולות מצהירות שהם בעד שלום ומוכנים לאבד כסף רב והעיקר  להתנתק מהכוחניות הרוסית ולעזוב את המדינה. זה שינוי!

על זה כל האבולוציה המדהימה הזאת

אם נסתכל על מפת הלידה של פוטין 
נראה באופן מרתק את המאבק הזה גם בפוטין.

פוטין הוא ינג אש כלב. כוכב הלחימה, המאצ'ו והמאבקים הנראה לעין כיון  שנולד בשעות הבוקר.
יש בפוטין גם את הצד המרגיש יעוד ורצון לעשות הבדל.
מצד אחד נראה במפה אדם המאמין בדרך של שלום והרמוניה, עם הגנה ,אצילות, תמיכה ורצון להפיץ אור לכל עבר בדרקון, בינג אש ובנחש
ומצד שני איש של לחימה.

המיזוג והמאבק הזה בתוכו הוא עתיק יומין והמאבק בין  קדוש ולוחם, דרקון וכלב ינג מים וינג אש,  נחווה אצלו במסעות חיים קודמים.
שני הכוכבים המנוגדים הללו יחד עם כוכב הנזק (הפוגע והפגיע) במפת הלידה באופן כללי מתעצמים בעשור הזה ואפילו יותר ממש כעת (בשנה של ינג מים נמר) לפני שהוא עובר לעשור חדש נינוח יותר.

שנת 2022 ובחודש פברואר עם תחילת הפלישה, הוא מקבל דחיפה משני גזעים של ינג מים דוחפים אותו לפעול בעוצמה.   זהו כוכב הכוח הדיסהרמוני  היכול להיות מאוד אגרסיבי ומפלג. בנוסף שני נמרים בשנה ובפברואר העצימו את מצבו הרגשי הלא יציב. חודש אפריל 22 השפעת המאבק של פוטין עם עצמו תגדל כשהכלב יפגוש את הדרקון  ויהיה אינטנסיבי אפילו יותר גם בהביט הרגשי (ינג עץ).

תאריך הפלישה היה באחד הימים המאתגרים השנה ב24.2.22 יום של ינג אדמה קוף בחודש ובשנה של נמר. זה כשלעצמו מראה את הדחף האמוציונאלי ואת האנרגיה הלא מאוזנת של אותו יום.

מפת הלידה של פוטין

שנה

חודש

יום

שעה

עשור 60-69

עשור חדש  70-79

 

ינג מים

ין אדמה

ינג אש

ין מים

ינג אש

ין אש

דרקון

תרנגול

כלב

נחש

דרקון

נחש

 

בימים, בשבועות או בחודשים הקרובים נראה לאן הם פני הדברים, יתכן שהשחקן הראשי על בימות העולם יבחר לתת הדרן בהופעה מרשימה, לסיים עם המשחק הישן ולפתוח דלת לשלום והרמוניה  או לא.

עבורנו העזרה הגדולה ביותר זה על ללכת מעבר לקוטביות, לא לקחת שום צד, לראות שהכל בסדר מה שלא יהיה , להבחין בשינויים ואולי לראות שזו מלחמה ישנה אחרונה.