מי בעל הבית כשמדובר בפנג שואי?

"אני יכולה להיכנס לבית ולהגיד האם יהיו פה גירושים או חיים זוגיים הרמוניים". הציטוט הזה הובא מפי  ב2004 בכתבה פופולרית למדי (גם זמן רב אחרי שפורסמה) שהשתרעה על מספר עמודים, עסקה בזוגיות ופנג שואי בירחון "לאישה" והוכיח את עצמו שוב ושוב בייעוצים רבים כל כך.  הסינים הוכיחו שהחוכמה הכה עתיקה שלהם מדהימה, רלבנטית  ומדויקת והצלחתי להוכיח לעצמי שאני מומחית לחומרים הללו.

עד שהיגיעה ב2012 האנרגיה החדשה והפכה את הקערה על פיה, נכון יותר לומר הראתה את צדדיה הנסתרים של הקערה באור בוהק, וגרמה לתפיסות שלי, לפלנטה ולאנרגיה להשתנות לבלי היכר.

שעה שהכל עובד וממשיך לעבוד באופן מרשים גיליתי שיש הרבה יותר, שדיירי הבית כמוני הם הרבה יותר  ובוודאי הבית.

ביעוץ פנג שואי קלאסי ניתן לאבחן מי הם דיירי הבית ואת ההשפעה של כל חדר על מי שישן בו, על מערכות היחסים שלו, מצבו הרגשי הפיסי, מה היה, מה יהיה, מה עובד, מה לא עובד, לראות את ההשפעות של הדיירים הקודמים בחדר ועוד ועוד. הכל כתוב בקירות, בכיוונים, בזמן, בכוכבים, באנרגיה וזו עוד לפני שפתחנו את המפה האסטרולוגית הסינית של מי שגר בחדר ו..השמחה רבה. כל נוסחה מראה נדבך נוסף על הבית ועל דייריו  וכמה השקעתי כדי להכיר את מיטב הנוסחאות וכמה שיותר שיטות הקשורות בפנג שואי ובאסטרולוגיה, מוכנה לנסוע עד קצה העולם..מתוך סקרנות ולהתרחבות בלתי נגמרת.

עד שיום אחד הבנתי שדי! אין צורך בעוד שיטות ובעוד מידע שנועד כדי להבין! מי אני, מי הם הלקוחות, מה עובר עליהם, מדוע הם חווים את מה שהם חווים  ומה אפשר לומר, להמליץ, לקנות או לעשות כדי לסייע להם לאזן, לווסת, לרפא ולהגשים באמצעות הבית.

זה אמנם התחיל ביום אחד אך זה הבשיל לחקירה פנימית  ולרמה חדשה של כל מה שהכרתי. זה דרש אומץ, אינטגריטי ותודעה בהירה הרואה מעבר לפילטרים את הדברים בצלילות רבה יותר.

מידע נוסף היה שם כדי להתגלות. להביא לבהירות ולהתרחבות של כל עולמות הפנג שואי והאסטרולוגיה הסינית וכל מה שאי פעם הכרתי.

כך למשל, ביעוץ לבחורה נפלאה בשלהי שנות ה30 המשתוקקת לזוגיות, הריון ושינוי מקצועי עסקנו לא רק באיך, מה ומתי זה יגיע  אלא גם בחוויית ההפרדות מכל האמונות הישנות בנושא הזוגיות ומערכות היחסים, שכבר לא משרתות אותה, כדי להיפתח למערכת יחסים חדשה! נעדרת דפוסים מתמשכים, זיכרונות ופצעים מודחקים במודע ובעיקר לא במודע.

יעוץ ללקוחה בפתיחה של עסק חדש עסק לא רק בזרימת האנרגיה בעסק וארגונו לצד המלצות אישיות ומקצועיות מתוך המפה האסטרולוגית.  
לראשונה היא הייתה שותפה מלאה ליעוץ וחוותה! פרידה מדפוסים ישנים והישרדותיים שניכרו בעסק ובמפה האישית בנושא כסף וערך עצמי ובחרה בהתנסות הריפוי תוך כדי הייעוץ! עצמו לא רק דרך הבית ומבלי לחכות בסבלנות שהזמן יביא שינוי או שמשהו מבחוץ ישתנה  אלא  כבר באותו המפגש לחוות זרימה והתחדשות בכל כיוון ורמה.

 

הן למיזוג המשולש הזה הקדמונים יחלו:

מיזוג של שמים (כל מה שמעבר המוביל להתרחבות- עם ומעבר למפה האסטרולוגית)

אדם (אחריות הלקוח, בחירה והתנסות אישית)

ואדמה (בית, גאיה)


בשם הפנג שואי וחוכמת המטאפיסיקה הסינית אני מוסיפה להגיע  לבתים ומסתכלת על מפות אסטרולוגיות ורואה את כל מה שתמיד ראיתי אך הפעם במקום לסייע לאנשים לווסת את האנרגיה של הבית אני מסייעת להם באופן אישי לחוות! זאת בעצמם, לעצמם בלי לרכוש שום דבר, בלי לחשוש משום דבר שאינו עובד, בלי לחשוש עוד מעצמם!

כל מה שחששנו ממנו נתפס באופן שגוי כשהיינו בתודעה של הישרדות, פחד, הגנה וכעת אפשר להעלות את התדר, להיות גדולים מהבית וליהנות מהאנרגיות השונות והמגוונות שיש בבית, לבחירתנו.

בהירות גדולה הזמינה אותי לשוב למקור של כל המידע, עוד טרם נולד, טרם היה צורך להגן על עצמנו מהאינטנסיביות של העולם בחוץ, של מה יהיה ומה צריך.

הסינים קראו לשיבה למקור- מספר 1 ומתוך זה לאלמנט המים, לחוכמה, לאחדות עם הכל וליכולת לברוא ממקום של רצון וצלילות. הכל שב לנקודת ההחלה.

כשהולכים חזרה לשורש הטהור של הכל רואים פשטות גדולה, בהירות ואהבה שמחברת את הכל. כשמסתכלים על הבית ממקום של היפרדות כשהקירות מפרידים בין האנרגיות השונות בדומה לצ'קרות המפרידים את מרכזי האנרגיות בגוף רואים רק דואליות,  קוטביות ורכבת הרים של עליות ומורדות.

כאשר מסתכלים על הבית מנקודת מבט רחבה ומתוך הלב רואים זרימה, תקשורת ואחדות עם הכל. כל מה שאנשים פחדו ממנו עולה לחזית במהלך הייעוץ כדי לסייע לבעל הבית  להשיב את עצמו לשורש של הכל לפני שדפוס של חוסר נוצר בחייו:  חוסר בשפע, חוסר בזוגיות, חוסר של אהבה המופיע בגוף הפיזי כ"מחלה".

באנרגיה החדשה שאין בה שפוט האדם חווה ריפוי בכל רמה וזה משפיע על כל האנרגיות של הבית.

האדם שב להיות בעל הבית של ביתו האמיתי

הלב שנשכח

המתמזג עם הלב של בית

וכשזה קורה

האדם מקרין את האנרגיה שלו החוצה

והבית מותמר בהרמוניה.

הבית הוא הרבה יוצר מקירות

זו אנרגיה, חדשה!

ואין אנרגיה שלא נוכל לשנות, להאיץ והתמיר

לאנרגיה הזאת אנו קוראים חופש.