מגנט לי בית!

8882d9c2079f4706956208f71eee55f1מהו הבית שנמגנט או שנרצה למגנט לחיים שלנו ,אם בכלל ? 
מהו הבית שאנו סבורים שאנו משתוקקים עבור עצמנו? "שלום אני מחפשת בית טוב. די ! עברתי תקופה קשה ואני עייפה! אני רוצה בית שמביא לי זוגיות, בריאות, פרנסה…שלווה.."  מבקשת הלקוחה בזמן יעוץ לבית אותו היא מבקשת לרכוש.

"מה שכולם רוצים" אני משיבה.

אלו הם חיי מספר שנים או נכון יותר מושא המחקר, התשוקה והפרנסה שלי בהקשר לבתים ובעיקר לאנשים ולחוקי יקום.

לפני שאשתף אסכם את הנושא:

הראו לי את מפת הלידה שלכם ואומר לכם מהו הבית שלכם  

או הראו לי את הבית שאתם חיים בו/בחרתם/רכשתם ואומר לכם מהי מפת הלידה שלכם

ההדהוד המגנטי והקרמתי הזה עליו מבוססת השיטה מתייחס גם לעסקים כמובן ולכל מבנה.

ניכר שאנשים לא תמיד יודעים מה הם באמת רוצים או מחפשים..
המילה חיפוש כה מאפיינת את הבלבול, הספק ואת החיפוש העצמי המהדהד לחיפוש של בית.

פנג שואי כמו האסטרולוגיה הסינית מבוססים על נוסחאות היוצרות הקשר בין גורל של בית וגורל של אנשים.  זו ,ללא ספק, חוכמה עתיקת יומין ,עמוקה ומדויקת.

הבית זו ישות חיה המושפעת מדפוסי חשיבה והשפעות של זמן כמו אנשים.

אנשים החווים משבר במערכת יחסים, משבר בריאותי או כלכלי או מה שלא יהיה מקבלים הדהוד לזה בבית, גם אם מדובר רק בשטח נבחר או  בבית לפני או אחרי שיפוץ וגם אם מדובר בבית שטרם מצאו בעודם תרים אחר הבית הייחודי עבורם.

אנשים עם שפע כלכלי ימצאו כאילו במקרה בקומה הגבוהה של בית דירות ברחוב מקרי בתל אביב את הבית המביא שגשוג….בעוד בית שאזור השפע בו חסום או נעדר או "עייף"  ימגנט אליו דיירים החווים את אותן הבעיות. אנשים עם בעיות בריאות יבקשו ללון בבית ובחדר המביא רגישות בריאותית וכך הלאה.

מכאן שהמגנוט  "עובד בשבילכם" בכל מקרה

בתים כמו אנשים עוברים שינויים עם השנים אך הדפוס השורשי משפיע לאורך זמן עד שלאחר שנים גם הוא משתנה והאיכות שלו עולה או יורדת…מכירים את עונות השנה?

יעוץ פנג שואי מקצועי הוא יעוץ נטרלי שאין לו שום מעורבות רגשית עם מה שאדם עובר או עם מה שמשתקף בבית.  ניטרליות כזו יוצאת מעבר לכלים המקצועיים  שאדם רוכש או לומד.
לזה נדרשת בהירות מחשבתית של היועץ בעצמו עת היגיע לרמת התפתחות אישית גבוהה מעבר לכלים הטכניים שהוא למד לרכוש.

יש יועצים שיעצימו את המעורבות הרגשית , הדרמה והפחד אצל הלקוחות הרגישים שהזמינו דווקא אותם, לא במקרה. נכבד את היועץ והמתייעץ בהקשר הזה ואת כל הדינמיקה הקוטבית בדיאלוג הזה. אך שקלו אם זה משרת אתכם.

בית/כל מבנה זקוק לאהבה, ליועץ שיודע להוציא את המיטב מכל מה שיש. להראות את החדרים המטיבים בבית, את האזורים העובדים בבית לפני שהוא שולח את בעל הבית לחיפוש מתיש אחר בית שלא בנקל אפשר למצוא…

על פי התפיסה  יש בתים טובים יותר ויש כאלה שאיכותם נמוכה  ונדרש בהם מאמץ ומאבק כדי לקדם את מה שחשוב. יש בתים שמומלץ ל"שחרר " כי הם כבר לא תומכים ויש בתים שמביאים קלות וצמיחה.

נדרשת סבלנות רבה אני אומרת ללקוחות שבוחרים בדרך הפנג שואי למצוא בית תומך..
תשאלו- האם יש לכם סבלנות?

ובעיקר מומלץ למחפשים "עייפים" לשאול   –
האם אתם באמת  מוכנים לשלב הבא, לשנות ולהשתנות?

המלצה אישית טרם חיפוש בית – לנשום עמוק, להירגע ולהשאיר את הראש מחוץ לבית ולפתוח את הלב

אז איך זה בדרך כלל מרגיש?

למשל, בחורה המבקשת לקדם זוגיות  והריון מתגוררת בבית  שאינו תומך במה שהיא כמהה לו. הכיוונים של הבית אינם תומכים בה, היא ישנה בחדר המביא לניתוקים ,פרידות ושברון לב והאזור המביא לזוגיות יציבה נמצא בשירותים. יידרש מאמץ מאותה בחורה לקדם את הנושאים הללו בבית. יועץ פנג שואי יראה מהו אזורי זוגיות והריון חלופיים או נוספים בבית, יציע לתקן ולמתן את מה שלא עובד. בנוסף  יציע את השילוב של הזמן עם המרחב להראות מתי הבית מאפשר זוגיות והריון ומתי מפת הלידה האישית…

יעוץ פנג שואי זו דרך לבקש ולקבל עזרה וקלות !
בשעה שהוא מציע תמיכה באמצעות  הבית ומתוכו
הוא גם מקדם מודעות וצמיחה אישית עבור דייריו.

יעוץ לבית  טרם שיפוץ וטרם תכנון, מעבר לעיצוב ומעבר ליופי נותן כלים והמלצות לתכנן בית שבו מגוון ההזדמנויות בכל תחום יהיה פתוח עבור כל בני הבית. כיצד והיכן לשהות באזור של שפע, זוגיות ובריאות וכד' ולקבל את כל הטוב שיש לבית להציע. כיצד להתאים את הבית לשינויים של זמן כדי שיתמוך לשנים רבות.

באופן אוטומטי לאחר שאנשים עוברים שינוי אישי, תודעתי הם חשים לעיתים רבות שהבית לא מתאים להם יותר או לא "מהדהד" עבורם יותר ואז הם משתוקקים לעבור לבית אחר.
רוב האנשים גם יישארו באותו הבית עם אותם הדפוסים והמאבקים בשעה  שהם מתקשים לעשות שינוי.

תשאלו את עצמיכם- מה עובד או לא עובד בחייכם והאם תניחו לעזרה ולקלות להגיע?

בכל מקרה ומה שלא יהיה נבחר לאהוב כל בית

כלומר, נבחר לאהוב את  כל מה שמשתקף דרכו  מתוכנו

מתוך הבנה שהבית הוא לא באמת מי שאנחנו.