כשמספרים פוגשים כוכבים בעסקים

458301-sSSSSשיח על מספרים שרונה פומס בראיון עם ירון ליבנה לרגל צאת ספרו החדש
נפגשתי עם ידידי משכבר הימים (לימודי מדעי המדינה באוניברסיטה ת'א..היו זמנים!) האסטרולוג ירון ליבנה לרגל צאת ספרו החדש הקושר בין מספרים ,אסטרולוגיה מערבית לבין עולם העסקים,כסף ועבודה.

ירון ליבנה אסטרולוג מערבי (מגיש פינה שבועית קבועה בתוכנית ה"מקצוענים" ,בעל טור יומי ב"ידיעות אחרונות",משדר ב"רדיו ירושלים" ועוד) המבקש לשלב בין המידע הפילוסופי המעמיק להיבט המעשי והיישום היומיומי,בין הצד העיוני רוחני לאסטרולוגי-נומרולוגי.
ללא ספק, אם יום אחד נשב לדיון פילוסופי נמצא את הקשר בין עולמו המערבי לעולמי הסיני.בכל מקרה התחומים ה"לא נראים" שלנו נושקים, גם אם מדובר באחים חורגים לאימא שונה.

שרונה- "על מה הספר החדש הפעם? זו הסיבה שנעלמת בזמן האחרון?
ירון- הספר נכתב ב60 יום ומקפל בתוכו 20 שנות נסיון ב150 עמודים העוסק ב: עשה ואל תעשה. פיצוי על שני ספרים אחרונים שלקח לי זמן רב לכתוב אותם.

שרונה- הספר הקודם עסק בפילוסופיה ולא היה מהקלים לקריאה, במה שונה הספר הזה?

ירון- בעוד הספר הראשון עסק בזוגיות ובחיזוי(ידיעות 1999) השני בפילוסופיה של האסטרולוגיה (ידיעות 2005) . המימד של הספר הנוכחי בעיקר פרגמטי ומראה את הקשר בין רוח לחומר,כיצד ניתן להיעזר מקצועית,כלכלית ועסקית, במה מומלץ לעסוק,מה היתרונות של שנים עשר שחקני גלגל המזלות השמימי כשמדובר בעבודה. למשל מחר אתם יושבים במטוס ליד נוסע המבקש לעשות איתכם עסקים ועומדים בפני החלטה מהירה: האם ללכת על זה או לא ואם כן למה לצפות ואת כדאיות השותפות . נושא זה חשוב כיון שבעסקים אנשים כל הזמן באינטראקציות עסקיות . 
בנוסף בניתי תוכנית עבודה עסקית שנתית המתארת מתי מומלץ לפעול ומתי לא. מתי לפעול מידי חודש ,בניית אפשרויות לפתיחת עסק כמו גם תאריך פתיחה. למשל, אם אתה מזל סרטן ופתחת עסק במזל גדי למה עליך לצפות ומה פוטנציאל העסק אם פתחת אותו במזל דלי

שרונה- מעניין… אפשר לקבל טיפ בהקשר זה?

ירון- המלצה- לא לפתוח בזמן טרום יום ההולדת שלך,כלומר במזל לפניך כדי להימנע משהות בחלל אנרגטי נמוך. הספר עוסק גם בקשר בין פתיחת עסק למגמות עתידיות ,למשל, אם פתחת עסק במזל עקרב תחווה התנכלויות, מעגלים של הרס ובנייה והתחדשות . יתכנו רווחים אך אין מדובר בפתיחה אלגנטית. למזל אריה מומלץ לעסוק בתחום של יצירה וניהול, קשת- יצליח מעבר לים בעוד מזל גדי יצליח דווקא בארץ, מזל דגים טוב לו התחום היצירתי ולשיווק מומלץ להעסיק את בני מזל תאומים.

שרונה- האתר שלי קם במזל גדי מה זה אומר? לשוורים טוב לפתוח עסק במזל דלי וגדי. ברוב המקרים זה יתרחש באופן טבעי. בחודשים דצמבר-פברואר דברים יזוזו באופן טבעי.יש דינאמיקה טבעית

ירון- תשאלי ,אם זה קורה ממילא והכל כה מתוכנן מדוע צריך לדעת את כל זה? זה כמו לעשות אולטרסאונד לתינוק שממילא אמור להיוולד. התשובה היא שמדובר בחלון הזדמנויות

שרונה- אני מכירה את זה גם באסטרולוגיה הסינית. אם כתוב למישהי במפה שהיא אמורה לחוות שברון לב. היא תהייה באינטראקציות באותה שנה שיגרמו לזה לקרות ולהשפיע עליה. אך עדיין ניתן להתמודד בזה עם שליטה ואחריות אם יודעים מבעוד מועד

ירון- בנוסף אני מספר לאנשים מה קורא לעסק שלהם לפי מספר וכתובת העסק ובחירת שם לעסק. למשל, שם עם המספר 1 כ: קוקה קולה, אינטל,ידיעות אחרונות, מביא פרסום והכרה. מעריב- שם מספר 7 ישקע כיון ש7 המתאים לנושאים של רפואה, למשל, לא יצליח בתקשורת. ניתן גם לראות מספר סניפים למשל: "קקאו" פתחו סניף מספר 1, הצליחו בסניף מספר 3 ההתרחבות תהייה קלה ובסניף מספר 7 תגיע מורכבות שתפגע בזרימה. זכור לי המקרה של נרי מ"נרגילה" (רשת מסעדות מצליחה) אם אני חושב על זה השם "נרגילה" קשור אף הוא למספר 7 . מספר 7 מתאים לצלילה,דייג,רפלקסולוגיה,ציור ואומנות , ברמה עמוקה קשור לעולם הרוח ולא לעולם החומר או למסעדה. כל מספר מתאים למשהו אחר. שם מספר 3 לעסק מביא לאימפריה קשתית למשל- טימברלנד, BMW ,שמות של תחנות רדיו: רדיו 103 FM מביא אגרסיה,צרחנות ועצבנות במספר 4: זהבי עצבני וכד'. מספר 6 הוא הכלכלי מכולם ,למשל גוגל.
לאחר מכן בדקתי מספר סדרתי של מנכלים, מה יקרה למנכל מספר 7 של בזק? לא משנה אם הוא המנכל הטוב מכולם.אם המנכל הוא מספר 4 יהיו ניתוקים ופרידות. מנכל מספר 3 יוציא את החברה לחו'ל ולהנפקה ,מנכל 5 ייחצ"ן בצורה טובה ומנכל מספר 7 ייכשל.

שרונה- מה יש לך לומר על אובמה או ביבי?

ירון- המספר של אובמה הוא 8 משני כיון שהוא נשיא מספר 44 של ארה'ב.מראה על התכווצות,אמריקה שוקעת. מספר מאוד קשה. ביבי לעומתו בתפנית בעוד כשנה. הנשיא קצב נשיא מספר 8 מועמד למשפט. כי 8קשור לשבתאי. אם אדם היגיע לשדה מסוים של מספרים ניתן לצפות מה יקרה לו. חשבי גם על חשבון הבנק שלך ,כולל מספר הסניף כמספר סמוי.

שרונה- מצאת את הקשר בין מספרים לכוכבים?

ירון- אותה הגברת בשינוי אדרת. הכל קשור לנושא המספרים: בבית מספר 2 קנה! , בית 3-יחצן! ,4- המתן! 5-הובל! החצן וכד'.
שרונה- כיצד על פי הגישה הזאת רואים את ירידת אמריקה ועליית סין?

ירון- סין? מספר 3 נעים בתאוצה קפיטליסטית,התרחבות, יופיטר..ענק!

שרונה- נושא מאוד מעניין.שיכנעת אותי לקנות לי את הספר במתנה לחג.בהצלחה