יעוץ פנג שואי מקצועי

למי מיועד יעוץ פנג שואי מקצועי?

יעוץ פנג שואי מקצועי יכול להתאים לאנשים רבים אשר מעוניינים לשפר ולייעל תחומי חיים שונים. יעוץ הפנג שואי מתאים למי שמעוניין לעשות שינוי לטובה בחיים האישיים, בעסק, בזוגיות ובכל אחד מתחומי החיים. ניתן ליישם את חוקי פנג שואי בדרכים רבות בבית,, בבית עסק ובמקום העבודה, בחדרי ילדים, מטבח, כניסה ומבואה לבית ולמעשה בכל אזור בו אנו חיים ניתן ליישם את עקרונות תורת פנג שואי.

יעוץ פנג שואי

איך מתבצע יעוץ פנג שואי?

יעוץ פנג שואי מקצועי מתחיל במפה אסטרולוגית אשר נבנית לפי פרטי האנשים המתגוררים בבית או בעלי העסק. כמו כן היעוץ לוקח בחשבון משתנים שונים בסביבת המגורים כמו סביבה וטופוגרפיה, כיווני אויר, סביבה חיצונית וסביבה פנימית. ניתן לקבל יעוץ פנג שואי מעמיק יותר כאשר בונים מבנה חדש או משפצים בית שיפוץ מקיף, או להיעזר בייעוץ על מנת לעשות שינויים קלים ברמת כיוונים של חפצים, סדר וניקיון, התאמה וסידור של אלמנטים שונים, שימוש בצבעים, מיקום מראות ועוד.

מומחה פנג שואי

קבלת יעוץ בנושא פנג שואי מביאה איתה שינויים חיוביים בחיים, בפרנסה, בתחום הזוגיות והפוריות ועוד. אך בדרך לשם עליכם לעשות שינויים פיזיים בהתאם להנחיות וההמלצות אשר נמסרו לכם בזמו היעוץ. לכן חשוב מאוד לקבל את היעוץ ממומחה פנג שואי מקצועי ומיומן על מנת לערוך שינויים נכונים ולא להשקיע זמו וכף לחינם או חלילה לעשות נזקים. בבית הספר לפנג שואי נערכת הכשרה למומחי פנג שואי אשר מיומנים לתת יעוץ איכותי ומקיף.