ין וינג בריקוד רומנטי + סרטון

מה עושים כדי לצאת לחופש מעולם של עליות ומורדות אינסופיות?  מתוך מטאפיסקה סינית ותודעה חדשה

 

עולם הקוטביות הוא כל מה שהכרנו במשך עידנים. קדימה אחורה, למעלה למטה שוב ושוב.

הסכמנו לשחק את מחול הקוטביות כדי להתעורר  ולשוב למקור הניטרלי, השקט והבורא בתוכנו.

במשחק הזה חווינו את הטוב וגם הרע היה חלק מהחיים שלנו, אז אין להתפלא או להתלונן על כך שדברים לא הסתדרו כפי שראינו אצל אחרים, כפי שרצינו.  היתקשנו להבין מדוע החושך חוזר שוב ושוב  כי שכחנו שביקשנו לחוות את הטוב ואת הרע.

 

 

לעיתים הרע היגיע כשהשתוקקנו לטוב וכשהיה כל כך רע הטוב הפציע וניחם עד שהחשיך שוב כמו היום והלילה, הירח והשמש. זה נגע בתחומים מסוימים יותר ויש שפחות אך הווירוס הקוטבי נגע בכולנו . לוירוס הזה לא מצאנו תרופה, במשך עידנים.

 

 

אף רבי ,גורו, פרופסור או גאון או מי שלא יהיה לא הצליח להוציא אותנו מבוץ הסבל.
בודדים שהצליחו כמו בודהה, לאו צ'ה וישוע בן יוסף השאירו אחריהם משפטים חכמים, שאנשים לא היו מסוגלים לחוות בחיי היום יום אלא לזמן קצר.

 

 

אך שעה שיותר ויותר אנשים מתעוררים לאבולוציה של האנושות המבקשת לסיים עם מלחמות ותודעה של סבל  מתבהר שיש לנו את כל מה שאנחנו צריכים…
פשוט שכחנו, תפסנו את הדברים בדרך שגויה עשירה בפילטרים. יותר ויותר מתבהר שההבנה הייתה מנטלית או לא שלמה ואי אפשר היה באמת להיות בשלום בתודעה ישנה של הפרדות.  

 


עולם פנג שואי והמטאפיסיקה סינית עשיר באוצרות של חוכמה אך נדרשו שנים של לימוד בדומה לחוכמת הקבלה וכל חוכמה עשירה אחרת.
לעיתים אנחנו מגיעים לסוף חיינו כדי להבין את הכל נופחים נשימה אחרונה ושבים לשכוח.

 

 

עכשיו בהתבהרות שיותר ויותר מתעוררים אליה יש את היציאה החוצה מנדנדה מתישה של עליות ומורדות. הפתרון פשוט והוא אפשרי מאי פעם אך הוא מבקש מאתנו לפתוח את הראש ואת הלב.

 

 

על ריקוד היין והינג בסרטון שלפניכם