ייעוץ פנג שואי לבתים

 

יעוץ פנג שואי לבתים

 

ההחלטה הגורלית וההשקעה הכלכלית המשמעותית ביותר אחרי נישואין היא  רכישה של בית

 
האם את/ה מרגיש/ה בבית? האם הבית תומך בקידום המטרות שלך? 

 

תורת פנג שואי מייחסת חשיבות רבה לאנרגיה של הבית בקידום מטרותיכם האישיות (זוגיות, בריאות, שלווה, איכות חיים,שמחה) והכלכליות. משמעות רבה יש לסביבת בית (צורות של מבנים, טופוגרפיה, כבישים) צורה ומבנה של בית, בחירת קומה בבניין, מיקום חדרים בבית, עיצוב נכון, כיווני ישיבה ושינה בהתאמה אישית לבני הבית ולגורם הזמן . כל אלה ועוד הנם חלק ממכלול הכלים הנלקחים בחשבון: "מקום, החלטה ועיתוי" בבחירה ותכנון של בית.

כבני אנוש החיים בתקופה דינאמית של אתגרים והזדמנויות כל אחד מבקש לקדם תחום זה או אחר בחייו.  ייעוץ פנג שואי חושף בפניכם את איכות האנרגיה בבית שלכם, את הידיעה מה עוצר או מעכב אתכם ומה נדרש במידת הצורך כדי "לרפא",לשנות או ל"תקן" בבית קיים (…אין צורך לשבור קירות) או בבית שאתם שוקלים לשכור,לבנות או לקנות במיטב כספכם.

אין בית מושלם אך יש בתים טובים מצוינים לבריאות, זוגיות ושפע ,יש טובים פחות, אך יש גם בתים בעייתים במיוחד .  יש בתים המתאימים לאנשים מסוימים על פי תאריך הלידה שלהם ולאחרים ממש לא.

ייעוץ מותאם אישית לצרכים שלכם

  • לקידום אישי בבית קיים בלי ליצור בו שום שינוי מבני.
  • עוזר בפתרון הדילמה : האם כדאי לקנות (או לשכור) בית זה או אחר?
  • ייעוץ לפני שיפוץ/שינויים פנימיים/ שבירת קירות.
  • ייעוץ בבחירת שטח לבנייה. (לא כל השטחים מומלצים לבניה)
  • אידיאלי- תכנון ועיצוב בית מתחילתו ועד סופו (ממצב של תכנון,מיקום וכיוון דלת כניסה ,שביל גישה עד כיוון ומיקום של חדרים ,מיקום מטבח, רהיטים, בחירה של צבעים עד… הכניסה לבית).
  • לידיעה- ניתן להזמין יועץ בכל שלב .ככל שתקדים להזמין בתהליך התכנון כן ייטב.
    ייעוץ לתוכניות על הנייר.

מה הייעוץ מאפשר?

• יועץ פנג שואי רותם את האנרגיה המיטיבה והמאוזנת בסביבה הביתית שלך כדי לסייע לכם לקדם את התחומים השונים בחייכם : בריאות, שפע, זוגיות, יחסים במשפחה, קריירה, מוניטין, פריון, תמיכה, נסיעות, תקשורת ,צמיחה אישית ומודעות עצמית וכד' יישומי עקרונות הפנג שואי תורמים לתחושה נעימה,הרמונית ואסתטית בבית. חושף את הגורל והמזל של ביתכם כדי לאפשר לכם לעשות את הבחירה הנכונה עבורכם. מוציא מהבית את המיטב למרות מגבלותיו. עיצוב סביבה הרמונית תומכת באיזון הפנימי שלכם ושל בני משפחתכם. יישומה של תורת הפנג שואי מעניקה לכם הזדמנות להשתתף בשינוי חיובי של עצמך, של הסביבה שלכם ושל אחרים בחייכם.

* הפרטיות שלכם חשובה לנו לכן הייעוץ דיסקרטי. הוא מותאם ליכולתך הכספית בכל הנוגע ליישום ההמלצות, לנושאים אותם בני ביתכם רוצים לקדם ולצרכיהם האישיים.

ייעוץ פנג שואי כולל:

הייעוץ מביא לידי יישום מגוון רחב של גישות בפנג שואי הקלאסי לאבחון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר: אבחון אדמה וסביבה (סאן אה),חלוקה פנימית של חדרי הבית (פצאי ו"כוכב סגול לבן") השפעות הזמן (סאן יואן שואן קונג) התייחסות אישית תומכת של כל אחד מבני הבית (אסטרולוגיה סינית).

• מפגש עם הלקוחות לצורך קבלת נתונים על בני הבית, על הבית וסביבתו. באותו מפגש מעשיר במידע וכלים, מוסברים ממצאי הבדיקה תוך מתן המלצות לשינויים/תיקונים במידת הצורך.
• המפגש אורך כשלוש-חמש שעות לבית קיים. תכנון בית מצריך יותר ממפגש אחד.
• בחירת תאריך למעבר בית, תחילת בניה/שיפוץ.
• ליווי ותמיכה לאחר הייעוץ.

ההחלטה לקחת אחריות על העסק שלכם מתחילה עם הזמנת ייעוץ פנג שואי מקצועי.

הייעוץ ניתן על ידי שרונה פומס, המורה של היועצים , בעלת דיפלומה, מומחיות בינלאומית ונסיון רב שנים בייעוץ פנג שואי בארץ ובחו'ל.

 


 

לקבלת הצעת מחיר ולהזמנת ייעוץ

נא להתקשר: 052-3922661, 09-7447092
או שלח מייל