חוות דעת שניה ביעוץ פנג שואי

לאורך השנים הוזמנתי פעמים רבות  לתת חוות דעת שנייה, שלישית ואפילו לא להאמין גם רביעית ליעוץ פנג שואי, שבית קיבל. הנושא הזה עולה עכשיו יותר מתמיד לקראת עידן 9.

"תנעלו את דלת הכניסה על רב בריח בעידן 9, שלא תעזו לפתוח אותה, עדיף  שתיכנסו מהסלון "המליצה אחת היועצות .
בעלת הבית, שחששה מהממצאים עשתה שימוש הולם באינטואיציה שלה והזמינה יועצת נוספת שאמרה שהכל בסדר.
אבל אז היא לא ידעה איזה יעוץ לבחור.
כמו רופאה מומחית הגעתי כדי לאשר לבעלת הבית האם דלת הכניסה המרשימה  של הבית המרשים שלה ראויה או לא והאם הבית תומך בבני הבית בעידן 9 או לא…

 

אני מוצאת שיש שתי אופציות בחוות דעת נוספת:

האחת- אבחון הבית 

לבדוק האם הבית אובחון כראוי על פי הבנת תוכנית הבית, העידן, המעלות, שיקולים של טופוגרפיה, של זמן ,של מפות אישיות. במקרה כזה אני לוקחת אחריות  בודקת שוב ושוב לא רק באמצעות שלושה מצפנים האם האבחון והאם המדידה אכן נכונה.

טעויות אנוש הקשורות למדידה יכולות להתרחש מסיבות שונות
הקשורות לתנאי השטח, מצב המבנה, מצב היועץ  ועוד .
טעויות אנושיות נוצרות  כי הן בעצם  באמת אנושיות.
ברמה הגבוהה אין באמת טעויות

עם זאת, יש נקודות מפנה אנרגטיות מדהימות כששינוי כזה מתאפשר.

לפני כחודש בעלת הבית, שנאמר לה לעזוב בית פרטי מדהים בצפון הארץ שחררה אנחת רווחה ודמעות עלו בעיניה כשהיא שמעה, שהאבחון של הבית שהיא כה אוהבת, היה שגוי ושהבית מעולה לעידן 9.

 

 

השנייה- הפרשנות של היועץ 

האם יש אזור כה מאתגר,  שצריך להפחיד בדרמטיות את בני הבית ולתת לאזור מסוים בבית כזה כוח? ולהשאיר אותם בחשש מתמשך של שנים עד הגעת עידן 9? 


כשמדובר בטעות בפרשנות מדובר בהיעדר מקצועיות, בלימוד השיטה כטכניקה שטחית, בלי להבין את הרמות העמוקות הנדרשות להבנה של אנרגיה המגיעה  מלימוד אמיתי רב שכבתי.

פרשנות גם  קשורה לתפיסה/לתודעה של היועץ ושל בעלת הבית.

רבים מהרופאים, המטפלים והיועצים משקפים את הפחדים האישיים שלהם בלי להבין איך אנרגיה באמת עובדת.

ביעוץ אחר שביקרתי בו השבוע זה היה על עניין של פרשנות. זה הכל!
כאמור, לא רק שדלת הכניסה המדהימה שנאמר עליה שהיא כה גרועה בעידן 9  נמצאת בהלימה עם העיסוק של בני הבית והאנרגיה של עידן 9 במיקום ובכיוון היא גם  יוצרת הרמוניה במפגש של  נוסחה הרמונית  נדירה  ובאה מנוחה לבעלת הבית.

 

הגיע הזמן לשחרר את הפרשנות הקוטבית הזאת, תפיסות של חוסר, הסתכלות רק על דבר אחד בלי לראות את התמונה הרחבה. כי זה לא באמת פנג שואי! וזה לא באמת יעוץ מקצועי!  זו פשוט המצאה ופעמים רבות תפיסה שגויה של אנשים.

 

 

ממליצה לצפות בסרטון וידאו שנעשה עם נועם ענתבי, יועצת פנג שואי