השיבה הביתה- פנג שואי

לפתע נזכרתי איך בשנת 2000  בחרתי לקרוא לאתר שהקמתי

www.fengshuitherpay.co.il   

לקח לי כ 3 שנים לבנות את האתר. זה החל במציאת בחור צעיר שידע וגם הסכים לעשות זאת. נושא שהיה חדשני ולא זמין כמו היום. גאון מחשבים, שהיום מפתח תוכנות לחברת "אפל" בגרמניה, שילב אז את  בניית האתר עם  הכנה לבחינות בגרות וזה היה מתסכל וארוך.
לבסוף לאחר שנתיים של המתנה, לקידום הנושא מצאתי בחור צעיר אחר שרק פתח חברה לבניית אתרים והעלה את האתר ב2003. זו הייתה תשוקה משותפת.  רבים נמשכו למחשבון שמיקמתי באתר שהפך אתר נבחר של "ידיעות" ומעריב ב2004. אנשים אז נחשפו לאסטרולוגיה הסינית ולפנג שואי וההתעניינות מאז  גדלה.

לא יכולתי באמת להבין מדוע נתתי שם ארוך לאתר, שם שהייתי צריכה לאיית שוב ושוב לאנשים כדי שידעו איך להיכנס אליו. הרבה אופציות היו פתוחות אז בפני ובכל זאת השם שדיבר אלי וריגש אותי עסק בהילינג פנג שואי.

לימים קיצרתי את שם האתר לfst, שהתחדש ונבנה מחדש עוד פעמיים מאז/ התבהר שהיום גם לא פשוט למצוא שם של אתר עם שלוש אותיות..

 

אז רוחניות פרקטית משתלבת יופי עם טכנולוגיה..

 

מתחילת דרכי, יותר מעיצוב, יותר מהסתכלות על איבזור, על החומר ומה שבחוץ היה לי חשוב שאנשים ירגישו בבית, יאהבו את הבית והדרך שעברתי עם עצמי דרך  פנג שואי איפשרה לי ליישם את זה בדרכים מגוונות.

 

מאז התעוררתי למידע הטהור, הנטרלי של הפנג שואי, לידיעה שיש אנרגיה חדשה, זמינה ושונה ולמדתי איך לעבוד איתה ולחוות אותה כפי שלא חוויתי מעולם גם כשלימדתי פנג שואי במשך שנים..

 

עבורי זה חדש, מרחיב ומרטיט

 

אמש בתום יעוץ בבית ועסק של לקוחה באזור המרכז  שלאורך השנים לקחה יעוצי פנג שואי לבתיה השונים (לא ממני) שהייעוץ שהיא קיבלה ממני לעומת חוויתה ייעוציים אחרים היה שונה לגמרי.

 

"אם קודם היעוץ היה מושתת על פחד", השבתי "כעת הגיע זמן שיושתת על אהבה". לא כי משהו לא בסדר במה שקיבלת וביקשת לחוות אלא כי השתנית, כי ביקשת יותר..
וכן הגיע הזמן לאהוב את הבית/את עצמנו, להבין איך אנרגיה באמת עובדת.  המידע הזה לא פורש באופן שלם בתודעה ישנה ונכון יותר לא היה זמין לכולנו, אלא בשנים האחרונות".

 

למחרת קיבלתי מהלקוחה מסרון בו היה כתוב:
"בוקר טוב שרונה אהובה ,ישות של אור שהגיעה לסלול דרכים חדשות בליבי ובתודעתי. תודה על היותך, מפנימה את מילותייך, ומסדרת מחדש את המרחב שלי בהשראתך"

 

שבוע קודם קיבלתי מסרון מלקוח שקיבל יעוץ לפני שנה בבית שהוא ומשפחתו לא חשו בו טוב, והזמינו אותי כדי לבדוק אם כדאי להם למכור את הבית. המלצתי להישאר בבית הנהדר הזה, לפתוח את המטבח ולעשות עוד שינויים שהלקוחות היה פתוחים ומוכנים לעשות. ההודעה שהוא שלח השבוע, שנה לאחר שחווה את הייעוץ ריגשה אותי מאוד "הי שרונה, בוקר טוב חייב לספר לך שקיבלנו בית חדש לאחר השינוי במטבח ניתן להרגיש בברור את השינוי שחל במבנה. הכל נפתח וזורם. הרבה תודה משרה וממני על הייעוץ המדויק. בי חנן"

פנג שואי, שהכרנו לוקה בפילטרים רבים ושיפוט והוא נעדר הבנה מלאה למהי אנרגיה הרמונית, מה האיכות הסימבולית  המלאה של חמשת האלמנטים, הבנה של צ'י, ין יאנג, שמונה אחוזות, כוכבים מעופפים והיכרות עם אנרגיה חדשה המזמינה אותנו להתרחבות אישית.

 

בבחירת שם האתר ידעתי כבר אז את מה שאני חשה היום בבהירות רבה יותר

 

בקורסים החדשים תלמידים חווים מהו ריפוי אמיתי של בית
כיועצת מזה שנים רבות לעסקים, בתים ובאופן אישי
כעת מציעה ייעוצי פנג שואי מקצועיים/יעוץ אסטרולוגי
בשילוב עם תודעה, אנרגיה  ובהירות חדשה
המשיבה לאנשים את בעלות הבית

לכן

אם אתם חשים שהבית שלכם לא תומך בכם,
אם קיבלתם בעבר יעוץ שגרם לכם להירתע ולחוש אי שקט וחוסר ביטחון
אם אתם חשים צורך בהתחדשות וחשים שאפשר אחרת
אתם מוזמנים להתוודע ליעוץ חדש, ריפוי אמיתי של הבית ושל דייריו

כי עכשיו אפשר לשוב באמת הביתה