הנחישות לקדם את המטרות שלכם- בפנים

490953-dsfsfsאיך אתם בקידום מטרות חושבות יותר או פחות? למי קל לקדם מטרות ,להיצמד לתוכנית לא משנה עד כמה הנכם נחושים וכוונתכם רצינית ? יתכן שאתם מבקשים לרדת במשקל ,להרוויח יותר או לפרוץ דרך ולשחרר הרגל ישן.

עוד מימי סין הקדומה ידעו לזהות קוד להצלחה במבט מהיר בפנים ולראות מה אנשים לא יודעים או מספרים על מה שהנם באמת מבפנים. אם תזהו את הקוד שלכם יתכן שתצליחו לפענחו וכך במקום לנסות לחקות מודל הצלחה של מישהו אחר ולהיות מישהו שאתם לא תבחרו להיות מי שאתם ולקדם את מה שתואם את הצרכים שלכם.

חוכמת הפנים הסינית נסמכת על מחקרים של אלפי שנים שהפכו אותה כשיטה. השיטה אינה פשטנית ולא ניתן על פי סימן אחד לדעת על אופים המורכב של אנשים אך תוכלו לקבל רמז העשוי לסייע להבין מהי הדרך האישית שלכם להצלחה.

להלן טיפים ,מתוכם תוכלו לדעת כיצד ייקל עליכם לקדם את המטרות שלכם השנה?

• גבות ארוכות ומלאות

 25732-long_eyebrows
מראה שאתם עובדים יעילים כאשר אתם נצמדים לתוכנית מובנית. מוטב שתכינו תוכנית להגשים השנה ותעקבו אחריה. ככל שהתוכנית תהייה יותר סיסטמתית ולינארית כך תוכלו בקלות רבה יותר להצליח. יתכן שתרצו להתחרות עם קולגה בסביבה כיון שתחרות מניעה אתכם לעבר המטרות שלכם. גבות חזקות בדרך כלל טובות בעיקר אם הן מלאות בלחיים מוגדרות ושני קווים אנכיים בין הגבות. ככל שפניכם יענו יותר על ההגדרה יש להניח שמבנה זה יעבוד עבורכם.

• לחיים בולטות 

490955-Big-Chin-Cheeksהדבר האחרון שאתם צריכים זה תוכנית מסודרת שתכניס אתכם לקופסא ותכבול אתכם. החשוב עבורכם הוא גישה חופשית ועצמאות לעשות דברים בדרך שלכם ,לפי המצב רוח, אותם ניתן לשנות מידי יום. נקודת החוזק שלכם ביצירתיות וביכולת המצאה ובוודאי לא להיצמד לתוכנית של מישהו אחר. מוטב לסמוך על האינסטינקטים החדים שלכם ולהיות קשובים למה שהם יציעו עבורכם לעשות. לחיים כאלה מופיעות בדרך כלל עם מצח מעוגל בחלק העליון של הראש וצללית מתחת לעניים. ככל שתיאור זה מתאים לכם כך חשוב לכם לקדם מטרות בדרך שלכם. 


• פה גדול ,שפתיים מלאות

 
490956-visible-gumsלא תלכו על זה לבדכם. וודאו שיש עמכם קבוצה של אנשים התומכת בכם כך שתוכלו לשתף אותם. ייטב אם תהיו חלק מקבוצה של בני משפחה או חברים טובים הפועלים בצוותא למען מטרה משותפת. לעולם אל תמנעו מעצמיכם הנאה במהלך התהליך ,בדרך אל המטרה לולא כן תרימו ידיים לפני שתגיעו לקו הסיום. (אם אתם מבקשים לרדת במשקל אל תחסכו מכם את המנה האחרונה). אם אתם מצויידים גם בלחיים תפוחות ובפנים מעוגלות מבנה זה מתחזק יותר עבורכם

• שיער אדום או מקורזל

 
26009-redhairשינויים וגיוון של הפעילויות השונות חשובים לשמור אתכם עסוקים ובעניין. הדבר הגרוע מבחינתכם הוא לעשות את אותו הדבר מידי יום. כדי למנוע מכם לוותר על קדום המטרה שלכם שמרו על כל חלק מהפרויקט מהנה ומרגש עבורכם. תסרבו להמשיך אם תחושו משועממים. ניתן להיעזר בחברים שיסייעו בהקניית אווירה נעימה ובידור. אם יש לכם גם נמשים,אף מחודד ולחיים נראות ,אף חשוב יותר עבורכם ליהנות כדי להגיע להצלחה. למה לא בעצם?

• אף בולט ולחיים רחבות בחלקן העליון

490954-indian-metalהביקורת הפנימית שלכם מחבלת לכם. יתכן שתאבקו בפרפקציוניזם לכן מודאגים מלעשות את זה נכון. אתם נוטים לדחות או תחכו בעצמכם יתר על המידה עד שתרדו מהרעיון . חשוב לכם ליצור תוכנית בהירה ומפורטת כדי להגשים את המטרה אך אל תקשו על עצמיכם יתר על המידה אם יש לכם מספר ימי חופש וזמ למנוחה. שמרו מסמכים המתעדים את ההישגים שלכם לא משנה כמה הם פעוטים העיקר שתוכלו להיות גאים בהם במהלך התהליך. יתכן ותרצו לשמור על המטרות שלכם לעצמיכם מחשש שאחרים ישפטו אתכם. אף זה מלווה בלחיים בולטות יחד עם עצמות מעודנות במבנה הכללי,כמו גם קרסול ופרק כף יד זעירים יחסית. ככל שזה יותר מתאר אתכם כך זה יעבוד עבורך

ככל שתעבדו בהתאמה לאופייכם הטבעי כך תוכלו לקדם את המטרות שלכם בקלות ובהנאה