המשולש הקדוש באסטרולוגיה

                                                      המשולש הקדוש באסטרולוגיה

עולם המטפיזיקה הסינית מבוסס על המשולש שמים אדם ואדמה

ועל הצורך באיזון בין הקטבים לצורך רווחה פיזית רגשית מנטלית. נקודת המוצא היא, שהאדם במרכז חווה את חייו בעליות ומורדות ובקוטביות הנמצאת בין שני העולמות,  העולם השמיימי והעולם הארצי.
המשולש הזה בא לידי ביטוי בשפע רמות, כמו למשל המשולש של הגוף, המינד והנשמה המשפיעים על האדם בגלים של מיזוג והפרדות יומיומית.
אדם מוצא את עצמו נאבק בין הקטבים השונים ועושה ככל אשר ביכולתו כדי לאזן ביניהם דרך מעשים, דרך מחשבות, תגובות וכדומה.  הצורך לאזן הוא כשלעצמו יוצר מאבק יומיומי. 

המאבק הזה ניכר במפות האסטרולוגיות המראות איך אנרגיה שהוטבעה באופן אישי בתאריך הלידה משפיעה על ההתנהלות האנושית והיא גם מראה מתי אדם יוצא מהאיזון וכיצד.

מאבקים נוצרים כיון שהאדם רואה את העולמות  הללו כה מנוגדים זה לזה ואפשר לומר שאדם לא מודע לא נוכח באופן מלא באף אחד מהעולמות הללו.

כאשר האדם לא נותן לאנרגיה המגיעה מבחוץ להשפיע עליו, כאשר אדם ממזג את העולמות השונים הוא חווה שלווה פנימית והרמוניה. בודדים חוו את מה שהיה קשה לחוות בתודעה ישנה אך כעת  זה זמין למי שבוחר בזה.

ניתחתי אין ספור מפות ב22 השנים, שאני מתרגלת וחוקרת את האסטרולוגיה הסינית, שסייעה לי להבין מה ואיך אני חווה את חיי ולבסוף גם סייעה להצמיח לי כנפיים.

באופן דומה יש משמעות רבה לנושא המשולש במפות האסטרולוגיות כשמדובר בחוסר איזון משמעותי.  כל מפה היא אישית וגם השינויים שאנשים חווים במהלך חייהם, מציגים שפע פוטנציאלים לבחור מתוכם. יש שפע של מידע במפה אך בחרתי להתמקד בשילוש החיות במפה.

 

למשל, מפה של מישהי שנולדה ב27.7.79 ב15:30

 

שנה

חודש

יום

שעה

עשור עתידי 53-62

ין אדמה

ין מתכת

ין עץ

ינג עץ

ין אש

כבשה

כבשה

כבשה

קוף

שור

 

רואים שלושה כבשים בהטבעה של תאריך הלידה. נקודת הפתיחה של המפה עוסקת בחוסר איזון שאדם חווה מיום לידתו ויש תקופות שחוסר האיזון אינטנסיבי אפילו יותר. זה קורה כאשר שלושת העמודות שהם באופן מטאפורי שמים אדם ואדמה, גןף מינד ונשמה וכדומה פוגשים אנרגיה שונה.

חוסר איזון אינטנסיבי התרחש בשנת  2022 – 2021 שהייתה שנה של שור ונמשכה באופן מתון יותר לשנת 2022  שהייתה שנה של נמר (שפגש גם את הקוף בשעה).
הכבשה מייצגת אדמה של קיץ והשור מייצג אדמה של חורף וכששניהם נפגשים אדם מקבל דחיפה לשינוי, שאמנם מגיע מבחוץ אך משתקף מבפנים.   
חוסר האיזון העלה לבעלת המפה לחץ גדול וחרדות, רצון לעזוב עבודה שבה עבדה שנים וכדומה. המאבק של בעלת המפה בא גם לידי ביטוי בין היא עצמה (ין עץ) לבין מקום העבודה שלה (אדמה).
כאשר אדם זורם עם השינוי הוא חווה קלות שגדלה עם כל שנה אינטנסיבית כזאת.

כאשר אדם אוחז בחרדות, מדחיק את הכמיהה האמיתית לשינוי, חוסר האיזון הופך אינטנסיבי אפילו יותר  במחזור השינויים הבא.
חוסר איזון גדול יותר יופיע כשהעשור יהיה של שור בגיל 53-62, אלא אם בעלת המפה זורמת עם השינויים. במקרה הספציפי הזה כך קרה. בעלת המפה עזבה את מקום העבודה וכעת עושה למען עסק עצמאי ובעיקר הולכת עם הלב שלה.

 

מפה לידה של בחורה צעירה שנולדה ב5.11.2006

 

שנה

חודש

יום

שעה

עשור עתידי 59-68

ינג אש

ינג אדמה

ינג אדמה

ינג אש

ינג מים

כלב

כלב

כלב

דרקון

דרקון

 

מדובר בבחורה צעירה, מיוחדת ומרדנית שחווה באופן מתמשך מאבקים פנימיים בתוכה ועם סביבתה. המפה הזו שונה מהמפה הקודמת כי המאבקים של בעלת המפה הם בעיקר עם עצמה יחד עם יכולת בלתי רגילה להתמודד עם כל מה שמגיע.  זו מפה שמביאה שפע פוטנציאלים לבחור מהם. אופציה אחת היא,למשל,  שאותה בחורה תחבור לעצמה פנימית יוצאת  מגדר הרגיל הזמינה לה לפי המפה לחילופין היא  יכולה לחוות סערות גדולות וחוסר איזון מתמשך ואינטנסיבי אפילו יותר בתקופות מסוימות. יש אופציות רבות נוספות. אין אף פעם דרך אחת לקרוא מפה אסטרולוגית.
שלושת הכלבים  המייצגים אדמה של סתיו  פוגשים את הדרקון  המייצג אדמה של אביב. שנת 2024 תאתגר את בעלת המפה ועשור הדרקון שיגיע בהמשך חייה.

השוני הנוסף בין המפות ניכר בשעת הלידה.  לבעלת המפה בדוגמא הראשונה ,למשל, יש פוטנציאל להשתחרר מהישן ולחוות השלמה ונינוחות  גדולה יותר בהמשך חייה.

חשוב לציין שאדם  שיש לו שלוש חיות במפת הלידה גם בתקופות זמן שונות, יחווה שפע הזדמנויות לטרנספורמציה בחייו.

פעמים רבות אני מוצאת שאנשים כאלה עוסקים בחיפוש רוחני כדי ללמוד להכיר את עצמם.