החבר הסודי שלי

20264-כלב 1מי הם האנשים המקיפים אותי, על מי אוכל לסמוך? האסטרולוגיה הסינית מבוססת על חמשת הטרנספורמציות (אדמה, אש,מתכת עץ ומים) המרכיבים ביחד עם האנרגיה היינית (הנשית) והאנרגיה הינגית (הגברית) את הצ'י . הצ'י, נשמת כל חי, הוא הכוח המניע את קיומם של כל הדברים החל מהחלקיקים הזעירים היותר ועד להרכבים הגדולים ביותר. 
היכרות מעמיקה עם הצ'י דרך האסטרולוגיה מאפשרת לתעל אותה לטובתנו במקסום הפוטנציאל שלנו. 
על פי האסטרולוגיה הסינית כל אחד מאיתנו עם צאתו לאוויר העולם חלה בו הטבעה של צ'י בזרימה, כמות ובאכות מסוימת. 
מערכת היחסים בין הטרנספורמציות מניעה את הצ'י לידי פעולה הרמונית או דיסהרמונית. 
הצ'י על פי האסטרולוגיה הסינית נמצא גם בתוכנו ומאפשר לנו להיות במקום של איזון וחוסר איזון בתוכנו, בתקופות שונות בחיינו ובמערכות יחסים שלנו עם אנשים בסביבה שלנו. 

הצ'י מיוצג בצורה סימבולית על ידי 12 חיות המנהלות ביניהן מערכות יחסים: יש והיחסים נפלאים, יש התנגשויות וקונפליקטים ולעיתים גם אין יחסים כלל. כמו היחסים שלנו אנשים בסביבה שלנו . 
כל אחד מאיתנו מכיל בתוכו חיה עד ארבע חיות שונות על פי השנה, החודש היום והשעה בה הוא נולד. 
על פי חיית שנת הלידה שלנו נוכל לדעת מיהו השותף הסודי שלנו. 
השותפות נוצרת באסטרולוגיה בין שתי חיות המגיעות לשיתוף פעולה פורה כדי יצירה של אלמנט חדש. יחד הם כוח מנצח הנמצא ביחסים עמוקים וחבויים זה עם זה. 
השותפות הזו עומדת לזכותנו בכל פעם שנרצה עזרה, תמיכה סיוע ,החבר הסודי תמיד יהיה שם בשבילנו בעבודה, בבית, בין חברים או מכרים. 

מיהו החבר הסודי שלנו על פי שנת הלידה? (תוכלו למצוא במחשבון האסטרולוגי בדף הבית) 

מי שנולד בשנת החולדה החבר הסודי שלו הוא שור וההיפך יחד הם יוצרים את יסוד האדמה. שיתוף פעולה פורה בינהם מאפשר מימוש ובנייה באמצעות נחישות, עקשנות ,יציבות וגישה פרקטית לחיים. 
מי שנולד בשנת התרנגול החבר הסודי שלו הוא הדרקון וההיפך יחד הם יוצרים את יסוד המתכת המאפשר סטטוס, שליטה, ארגון סדר ומנהיגות מנצחת. 
מי שנולד בשנת הכלב החבר הסודי שלו הוא ארנבת וההיפך יחד הם יוצרים את יסוד האש המעורר התלהבות, כריזמה ,חיות ושמחה. 
מי שנולד בשנת החזיר הוא החבר הסודי של הנמר וההיפך יחד הם יוצרים את יסוד העץ המאחד אותם לידי יצירתיות, יזמות עסקית, יכולת אלתור, תכנון עתידי והוצאה אל הפועל של תוכניות. 
מי שנולד בשנת הכבשה הוא החבר הסודי של הסוס וההיפך החיבור בינהם יוצר את יסוד האש מביא לחופש,עצמאות, תנועה ,נאמנות יחד עם נדיבות גדולה. 
מי שנולד בשנת הקוף החבר הסודי שלו הוא נחש וההיפך יחד הם שותפים ליצירת יסוד המים. היצירה המשותפת נוצרת באמצעות שיתוף של סקרנות ואינטואיציה המגלמים בתוכם דברים עמוקים וסודיים לשניהם יחד. 

המלצה– הכירו את האנשים המקיפים אתכם על פי חיית השנה שלהם כדי לדעת על מי אפשר לסמוך בשעת צרה, עם מי כדאי ליצור פעילות עסקית ואו עם מי כדאי להתחתן. 
יש המאמינים כי נשיאת החיה הסודית שלנו בכל צורה כמוה כקמע למזל. 
המלצת פנג שואי: להביא ייצוג של החבר הסודי בצורה סימבולית של החיה או האלמנט אל בבית כדי לחזק את התמיכה ולהביא ייתר קלות . 
השנה שנת התרנגול מומלץ למקם את הדרקון (כחיה בצורה סימבולית) בפינה המערבית של הבית כדי לקבל תמיכה.