הזמן יעשה את שלו או לא? ועוד על זוגיות ואסטרולוגיה

כמה מילים על אסטרולוגיה סינית על אסטרולוגיה בכלל ועל כלים של תודעה חדשה

אמש בשעה שהגיעה אלי לפגישת יעוץ  בחורה  צעירה ויפה שעברה משבר ופרידה בזוגיות נזכרתי היכן גם אני הייתי ואיזה דרך מדהימה עשיתי.  נזכרתי איך נהגנו, רובנו, בדרך זו או אחרת, בעיקר כשחווינו אובדן  של אדם אחר, אובדן ערך עצמי או כל אובדן להבין מה קורה ומה עושים ומתי יגיע המזל  וממה להישמר  ולחפש תשובות  אצל מתקשרים, חוזים ואסטרולוגים, שאמרו לנו מתי מגיעה תקופת הזוגיות, מתי מגיע האחד ובעיקר ממה להישמר.   אם היינו הולכים לשתות קפה אצל ברטה היא בוודאי הייתה אומרת שהיא רואה השנה זוגיות ועוד שנתיים גרושים ושוב…היו זמנים.

אך אנו מתעוררים לתודעה גבוהה של אסטרולוגיה חדשה.

אותה בחורה שהגיע אלי ליעוץ ביקשה לדעת מה יהיה ומתי עם זוגיות. עוד לפני שהיא הגיעה יכולתי להבחין במפה האסטרולוגית הסינית בהצפה רגשית בשל נושאים העוסקים בזוגיות ובכלל באופן אישי.
כמה חוכמה יש במפת "הקיסר הסגול"- שם רואים בבירור איך הארמון הרגשי שלה יושב בבית הזוגיות, ואיך באופן אישי היא חווה שנה אינטנסיבית ומאתגרת במיוחד. הרי כל הכוכבים התקבצו יחדיו והנה היא יושבת פה מולי. בחורה צעירה ויפה התוהה לגבי הזוגיות שלה.

המפה האסטרולוגית "ארבעת עמודי הגורל"  משקפת באופן מדויק ושונה מה עובר על אנשים, על היקום ועל הבית שלנו דרך חמשת האלמנטים, יין וינג.
השנה שנת 2018 היא שנה של ינג אדמה כלב, התרנגול הנמצא בעמודת הזוגיות, עמודת היום של בעלת המפה ועמודת השנה, המייצגת את עולמה החברתי ונמצא גם בעמודת העשור. כלומר "לול עם שלושה תרנגולים" הפוגשים את הכלב ב2018   זה על מיזוג המעלה משבר רגשי. הסינים הקדמונים היו מספיק חכמים להבין שכאשר אותה פגיעה  חוזרת על עצמה  שלוש פעמים בעת ובעונה אחת האדם יתקשה לשאת זאת וזה יבוטא פיזית, רגשית ומנטלית.  לכן ניתן להבין גם מדוע היא הגיעה לפגישת הייעוץ לקראת סוף השנה כשזה הפך אינטנסיבי יותר .

מפעים לראות כמה המידע מדויק ולהבין מדוע הוא עבר מדור לדור והרי המידע המרתק הזה בסופו של דבר סייע לי באופן אישי לצאת לחופש ולראות את הדברים בבהירות רחבה יותר ולראות מידע טהור הנמצא במפות ומעבר להן, שלא הכרנו.

המפה האסטרולוגית מראה את האתגרים ומתי הדרך פתוחה כשאנשים פוסעים במסע של התנסויות יין וינג,

ולימדו אותנו

שהפצעים יגלידו והזמן יעשה את שלו

אך נודה על האמת:

הזמן לא באמת יעשה את שלו מסיבה פשוטה. הזמן קשור למיינד ובמיינד נאגרים הזיכרונות של כל ההתנסויות שאי פעם חווינו וכשהמיינד שוכח, הגוף זוכר ומאחסן את כל השמחות, הטראומות והפצעים, מכל מסעות החיים.
הם יושבים בתאים ומחכים שנבחין בהם.

כל שיטת ניבוי מוגבלת ביכולת שלה להציג את כל מי שהאדם באמת, כי הרי כיצד הוא יוכל להראות את שפע ההתנסויות?  בשיטות רבות בדרכים מגוונות ניתן לקבל הכוונה וסימני דרך למה שביקשנו לחוות בזרם החיים הזה.

אז מה עושים אחרי שמבחינים בזה?

הולכים לעוד בליינד דייט, מבקשים שמישהו יכיר לנו, מחפשים בן זוג חדש בעוד אפליקציה או בכל דרך אחרת?

יש לנו  אפשרות להמשיך קדימה עם כל ההתנסויות והפצעים הללו ולהתחיל כביכול מערכת יחסים חדשה ,התפאורה נראית אחרת לגמרי, בן הזוג נראה אחרת, הזמן עבר ונראה שהתחלנו משהו חדש והעבר נמצא בעבר.

אז זהו

שלא! באמת.

כי מתי שהוא יגיע איזה שהוא טריגר מוכר, שבו הזיכרונות הללו יעלו לחזית ולא נבין איך זה שאנו שוב נלכדנו באתגרים המוכרים, חווים פגיעות, תחושת חוסר ערך וכדומה.

כשאנו מתעוררים לתודעה בהירה ומוארת –אנו מגלים איך אנרגיה באמת עובדת!…
כה מרגש לראות באופן מואר את מה שלא אבחנו בו קודם וכמה פשוט לא רק להבחין אלא גם לשחרר.

לא נוכל להוציא את הפצעים עבור אחרים אך נסייע להם לעשות זאת עצמם וזה שינוי משמעותי! נרצה להיות המסייעים שחווים וחיים את הבהירות הזאת באופן אישי כדי להביא שינוי אמיתי.

כן לגלות  שהאסטרולוגיה הסינית בכלים פשוטים של אנרגיה טהורה יכולה לתת לנו הרבה יותר מהכוונה ולהיות גשר בין התודעה הישנה בעלת הכלים הישנים שכבר לא יעילים כקודם לבין תודעה חדשה המוציאה אותנו לחופש ומשיבה לנו את ההנאה בהתנסויות  חדשות.

נרצה לעשות שימוש לא רק בצ'י הישן אלא גם באנרגיה חדשה שמסייעת לפוגג, להתמיר לנקות את מה שכבר לא משרת אותנו יותר,

כדי להיות באמת! בהתחלה חדשה

או….אז כל מערכות היחסים לא רק בזוגיות אלא עם  הכל… ישתנו

כי עכשיו אפשר