האסטרולוגיה הסינית…חוגגת !

רגע אחרי בחירות, שנייה לפני יום הולדת 71, שרונה פומס בודקת מה מספרת מפת האסטרולוגיה הסינית של ישראל ומה עוד צפוי לנו כאן מבחינת שינוי לטובה – הכתבה הופיעה באתר y-net

עוד מעט תחגוג מדינת ישראל יום הולדת, ברקע אווירת הבחירות מתפוגגת לאיטה בצד אי וודאות, אכזבה, תחושה של מה יהיה בגורל ראש הממשלה, הממשלה ומה יהיה בכלל – וכל אלו עומדים בצילה של החגיגה, או לא.

 

האסטרולוגיה הסינית פה כבר עידנים ומוכיחה שוב ושוב שתודעה ישנה כמו אז כך היום, והיופי, או אולי דווקא העדרו של היופי, הוא ביכולת למדוד

ערכים של תודעה אנושית בכל מבנה של זמן, שאנשים המציאו. בחוכמתה של התודעה לומר על בחירות של אנשים.

 

אסטרולוגים בעלי ניסיון נוטים לא להכניס את "ראשם המנבא" לתוך קלחת של בחירות ולצעוק מי לדעתם ינצח מסיבה פשוטה – הקלחת הפוליטית מורכבת ודביקה מידי. הניבוי לא יכול להתבסס על מפת לידה של מועמד זה או אחר כי הרבה מידע נקשר בזה, בעיקר כזה שאינו נראה לעין ואינו ניתן למדידה, הרי במטאפיסיקה עסקינן.

האסטרולוגיה הסינית פה כבר עידנים ומוכיחה שוב ושוב שתודעה ישנה כמו אז כך היום, והיופי או אולי דווקא העדרו של היופי  ביכולת למדוד ערכים של תודעה אנושית בכל מבנה של זמן, שאנשים המציאו.  בחוכמתה יש לה מה לומר על בחירות של אנשים.

אסטרולוגים בעלי ניסיון נוטים לא להכניס את "ראשם המנבא" לתוך קלחת של בחירות ולצעוק מי לדעתם ינצח מסיבה פשוטה. הקלחת הפוליטית מורכבת ודביקה מידי. הניבוי לא יכול להתבסס על מפת לידה של מועמד זה או אחר כי הרבה מידע נקשר בזה, בעיקר כזה שאינו נראה לעין ואינו ניתן למדידה…הרי במטאפיסיקה עסקנן.  

 

לא אעסוק במידע המרתק הזה, אך יותר ויותר אנשים מתעוררים להבנה שראש הממשלה לא מנהל לבדו את הממשלה אלא נתון להשפעות בעלות אג'נדה של כוח ושליטה מחוץ, הלוקחות ממנו את כוחו האמתי, לא אכנס לזה, אך כמה משחרר שהאמת עולה לחזית שוב ושוב.

עם זאת, לזכות האסטרולוגיה נאמר שכבר אז הקדמונים הסינים הבינו שבאופן מתעתע ומשעשע דווקא אדם המפגין הרבה כוח נראה במפה האסטרולוגית חסר כוח ממשי, ונדרש לאנרגיה (של ההמונים) מבחוץ. בחירות מניעות אנרגיה תקועה וזה לא סוד שהבעיה היא לא בהכרח במועמדים, חלקם מגיעים עם תשוקה לעשות הבדל, אך נלכדים בעיסה הדביקה של מאבקי כוח ומתקשים לקדם דברים.

קשה, מורכב ולוקח זמן בירוקרטי רב לקדם דברים בפוליטיקה וטוב שכך. תארו לעצמכם מה היה קורה לו חוקים במדינה היו עוברים חיש מהר ואנשים היו מגיעים להסכמה כהרף עין, איך המדינה הייתה מתנהלת? ללא ספק הבלגן היה גדל אפילו יותר.

 

מפת האסטרולוגיה הסינית של ישראל

 

מפת אסטרולוגיה סינית מדינת ישראל 2019 ()

 

האסטרולוגיה הסינית מבוססת על עולם המטאפיסיקה הסינית: צ'י יין וינג וחמשת האלמנטים. האנרגיה הינגית הזכרית, ששלטה עידנים מתפוגגת שעה שהאנרגיה הנקבית (יין) עולה לחזית יותר ויותר. המאבק בין שני כוחות קיומיים אור וחושך, יין וינג, מייצג את מאבק המעבר מתודעה ישנה לתודעה חדשה.

 

שפה מטאפורית עשירה מסייעת לנו להבין שאנו נדרשים לדרמה גדולה ולתנועה רבה מידי כדי ששינוי אמתי יגיע. לאור העובדה, הלא מודעת ברובה, שהמפה הפוליטית משקפת את התודעה של בוחריה אנו נדרשים לטלטלה גדולה הרבה יותר כדי שאנשים יתעוררו.

 

מתוך התפיסה מושגים כמו ננצח, נלחם, נאבק הם מושגים שכל המועמדים ביטאו בדרכים שונות וסופם לגווע. במערכת תקועה בכל מקרה המועמדים יתקשו לקיים את מה שהם הבטיחו. יקח כמה זמן שיקח, אך זה כבר קורה. תודעה ישנה היא תודעה של שחיתות, כוח, אגו, שליטה – כל המושגים הישנים המנוגדים למושגים, כמו חמלה, אחדות ויושרה.

 

הסינים מיקמו באסטרולוגיה את כוכב היושרה (אינטגריטי), המשאבים הנעלים והרוחניים אל מול כוכב השפע, הנתפס ככוכב הכסף בתודעה נמוכה. המאבק בין החזיר, המייצג שפע, לבין הערכים המייצגים את הנחש, מולדים במפת המדינה. השנה היא שנה של חזיר – שנה של מים הגורמים לאש התקווה, אש הערכים, האלוהות, התשוקה, האמת והטרנספורמציה – כל אלו המבוטאים סימבולית בנחש – לדעוך.

 

הבוחרים לא התעסקו בשאלת השחיתות וחוסר מוסריות, הם ביקשו מישהו שינהיג אותם. תודעה ישנה זו מחפשת מנהיג כוחני מבחוץ שינהיג אותם, שייקח אחריות על החיים שלהם ואם אפשר ישמר את ה"נוחות" הישנה. הבחירה בתודעה הישנה על פניו נראית מאכזבת מסיבה אחת פשוטה, שהתרגלנו לחיות בתודעה של חוסר יושרה, זיוף, שקר והעדר מוסר. זו הפכה להיות הנורמה שמשתקפת במדינה ומתוך זה בתודעת בוחריה.

הבשורה הטובה שהתודעה הישנה התקועה טרם טולטלה דיה, חשפה את כל סודותיה ולכן היא כאן כדי לתת לישן להיחשף במלוא כיעורו, עד שאנשים יגידו די! יתעוררו מזה ויבקשו שינוי אמתי.

יין וינג , אש מול מים – פשטות עמוקה ויפה, מתנת חוכמת הקדמונים הסינים. מתוך זה דרמה של בחירות או לא כלום ונראה שהכל כמו קודם. אך גם אם שינוי לא נראה לעין, נזרעו זרעי האנרגיה לשינוי גדול שעוד יעלה לחזית, כי הכל בסדר בבריאה וזו סיבה לחגיגה אמיתית.