פלייבוי ושנת הסוס

  שנת הסוס כפי שכבר ציינתי מאופיינת ברוח של שמחה,תשוקה סקס ואם חושבים על סקס ביקשתי לבדוק כיצד זה נראה במפה של יו הפנר מייסד פלייבוי שהפך אייקון  סקס ,ונציג של נהנתנות וחופשle-fameux-lapin-de-playboyאו פשוט בעל אימפריה ? הזדמנות לראות שלא נולדנו שווים או לוח ריק

חודש מרץ  בשנת 2014 הוא החודש המתאים במיוחד לעיסוק בנושא כיון שארנבת המייצגת את החודש יוצרת מערכת יחסים פתלתלה עם הסוס (של שנת 2014) בהקשר הזה. כוכב "בריכת מים מלוחים" וכוכב "פריחת האפרסק" יוצרים בחודש מרץ צירוף סקסי במיוחד ולאו דווקא בהיבט החיובי (תלוי מה עושים מזה… כסף?)

יו הפנר נולד ב9/4/1926 ב4:20 בבוקר,שעה משוערת

 

ינג אש

ינג מים

ינג אדמה

ינג מתכת

נמר

דרקון

דרקון

קוף

 

הדרקון הממוקם בעמודת החודש יוצר יחסי "עונש עצמי " (בעגה המקצועית) ,קשור לקריירה ומכיל כוכבים נכונים: "חדר אדום"  ו"חותמת אלגנטית" המביאים לסקנדלים מיניים.

הדרקון הוא אחד מהחיות בלוח השנה הסיני המייצג את עונת האביב ואלמנט העץ מ4/2 עד 5/3 .בהתבסס על נתוני המפה האסטרולוגית הסינית יו הפנר יגיע למלוא מיצוי הפוטנציאל שלו אם יעסוק בכתיבה ,באומנות או יצירתיות..בתנאי  כאמור שילווה בסקנדלים.

הפנר שירת ככתב צבאי  מ1944-46. לאחר מכן, למד פסיכולוגיה ושיכלל את אומנות הכתיבה באוניברסיטת אילינוי באורבנה-שמפיין. לאחר מכן  עבד כקופירייטר עבור  ירחון "אסקוויר".  שני כוכבי האקדמיה והאינטליגנציה  המצויים במפה טובים לעוסקים בתחום הכתיבה. כל הקשור לפרסום קשור לאלמנט העץ המאפיין את עונת הלידה בעמודת החודש.

כידוע מיזם הפלייבוי נולד בראש ובראשונה כדי להוציא לאור את הירחן לפני שהפך לאימפריה והורחב לתעשיית הבידור למבוגרים.

אלמנט המים הניבט דרך השילוב של הדרקון והקוף מביא כסף ,אינטילגנציה אך קשור גם לסקס.

שני הדרקונים מביאים ל"עונש עצמי " משפיעים על הזוגיות הפורה שלו שנבעה בעיקר מחוסר סיפוק פנימי.

יו הפנר בחר בארנבת הסקסית לפי האסטרולוגיה הסינית היוצרת קומבינציה עם הדרקון והארנבת  ליצור את אלמנט העץ.

העץ מייצג גם חדשנות,שינוי ומהפכה. כוכבי הסקנדלים אותם ציינתי קודם מוסיפים לאירועים השנויים במחלוקת ומאתגרים בחייו ומונפו  בחוכמה לעסק מצליח.

הכוכבים גם מביאים פאן אומנותי למפה והשאלה אם זו אומנות או פורנוגרפיה רכה תישאר ללא תשובה ברורה.

יש כבוד לארנבת המייצג את חודש מרץ ואת הפלייבוי בשנה של סוס.