אסטרולוגיה סינית ועבודה בימי הקורונה

לאור הקורונה אני מוצאת שיותר ויותר פונים אלי כדי לקבל תשובות  מתוך האסטרולוגיה הסינית לגבי נושא הפרנסה.

האסטרולוגיה הסינית לא יודעת עלינו הכל אך היא בהחלט יכולה לכוון ולסייע בחוכמתה העל- זמנית, בעיקר אם יודעים כמובן לפרש את המפה בהתאמה לשינויים האוניברסליים.

להלן מספר נקודות מבט שראיתי בנושא  מתוך האסטרולוגיה הסינית
(שתי שיטות בשם  "ארבעת עמודי הגורל" ו"כוכב סגול") אציין שיש מידע עשיר בנושא מהסיבה שכל מפה היא מאוד אישית כמו ההתנסויות של בעל המפה הכה מיוחד ובכל זאת..כמה דוגמאות:

 

 

החוכמה של הסינים הקדמונים בהבנת  נפש האדם מלווה בתפיסה  שלא מפרידה בין מצב תודעה פיזי רגשי ומנטלי לבין נושא הפרנסה.
מתוך זה גם ניתן לראות  את ההשפעה של הפרנסה על מערכות היחסים בכלל והזוגיות בפרט ובעצם כשעולים פחדים בנושא פרנסה המערכת החיסונית נחלשת וכשלאדם לא טוב זה משפיע מן הסתם על מערכות היחסים שלו , שעה שהוא חש חסר אונים וחסר ערך.
נקודת המבט של הסינים היא אינטגרטיבית ולא ניתן להפריד אף אחד מהתחומים הללו. ניתן לראות במפה האסטרולוגית מה קדם למה: האם מערכת החיסונית החלשה, העייפות מהלחץ, המתח והפחד עוררו את הפחד מנושא הפרנסה או ההפך (במפה של הקיסר הסגול כוכב הקריירה נמצא מול כוכב הזוגיות וכוכב הנכסים מול כוכב הבריאות).  לכן כשאני נשאלת על עבודה גם הנושאים האלה מבקשים תשומת לב.  הסינים הבחינו  שאדם  במצב רגשי מאוזן ומסופק  יחווה סיפוק בכל מצב.

 

אצל חלק מהעצמאיים, שמצאו עצמם ללא פרנסה בימים אלה יכולתי לראות אסטרולוגית, שהיה להם נכון דווקא עכשיו  לעצור כדי למצוא דרכים חדשות או יצירתיות לפרנס את עצמם .
בעוד חלקם צועקים בחוץ נגד עוולות הממשלה וחוסר הצדק המפה מראה את הכמיהה הנסתרת דווקא עכשיו לשינוי. מאוד נוח להאשים את המצב אך מה שיתגמל כעת יותר מאי פעם זה לקחת אחריות אישית ולבדוק מה באמת קורה.  כל אחד עם עצמו.

במפה של רופאה העוסקת בפיתוח בחברה גדולה למעלה מ20 שנה ועובדת כעת מהבית מצאתי שנמאס לה כבר מזמן ממקום העבודה והיא רוצה שינוי אך לא יודעת איך ו..הנה זה קרה. עם זאת אצלה מצאתי שהיא מתבקשת לשינוי עמוק יותר שעה שהיא נכנסת לעשור חדש: לגבי האם היא מוכנה להוסיף להיות במקום שבו היא לא חשה מוערכת וכדומה. יכולתי לראות את אותה רופאה עובדת מאז ומעולם, סוג של וורקוהוליסטית (כוכבי הכוח ההרמוני והשפע ההרמוני דומיננטיים במפה) תחת מגבלות ותקנות שלא נתנו לה חופש של ביטוי מלא והיא  מעולם לא עצרה כמו עכשיו כדי לשאול את עצמה מדוע היא עושה את מה שהיא עושה וכעת היא תוהה מדוע היא הייתה צריכה לוותר על היכולת ליהנות מהחיים ולעבוד ללא הרף ולשלם מחיר כה גבוה שלא הביא לה בסופו של דבר הגשמה.

 

יעוץ אחר היה עבור אישה שמצאה שהכלים הישנים שיש לה כבר לא עובדים עבורה והקורונה גרמה לה להיות אמיתית עם עצמה ולראות שהיא נעדרת כל תשוקה לשוב למה שהיא עשתה קודם. בימים אלה היא חשה סוג של תקיעות, הצפה רגשית וחוסר כיוון. במקרה כזה נראה שהיא מקבלת דחיפה להתעורר לשינוי תודעתי עמוק יותר ולשחרר את מה שהיא עשתה כדי לאפשר לעצמה להיפתח לפוטנציאלים חדשים שמבקשים להתגלות עבורה. יכולתי לראות במפה האסטרולוגית שהיא תמצא את דרכה בשנים הקרובות לאחר עצירה אמיתית והסכמה לשינוי, גם אם היא לא נוחה כרגע.
יותר ויותר אנשים מתעוררים למפנה תודעתי גדול שישפיע על התחום המקצועי.

 

יכולתי לראות שיש אנשים שאי עשייה בתקופה הזאת לא באמת נמצאת שם עבורם כי גם כשהם בבית רואים נביעה של רעיונות חדשים  ויצירתיות שיש בה תשוקה שתתגמל אותם כשהכל יסתיים. נראה שהמצב הכלכלי הלא נוח הוא זמני עבורם והדברים יסתדרו בהמשך גם בגלל שהם מוסיפים ליצור מתוך ידיעה פנימית שהכל בסדר.

 

יש אנשים שעובדים ללא הרף בתקופה הזאת, מסייעים ונותנים שירות המותאם לזמן הקורונה, מה שיתגמל אותם בהמשך להציע שירותים חדשים ולשינוי תעסוקתי בעקבות זה.

 

שעה שנראה שיש כאוס ודברים יוצאים משליטה, מי שהיה לא מאוזן יחווה חוסר איזון שיוביל לפחד וישפיע על הפרנסה.   אם אנשים יהיו כנים עם עצמם רובם  יגלו שהעבודה היגיע מתוך קושי, מאמץ, לחץ  ומתוך צורך של השרדות ולא מקום של הנאה.

רבים ימצאו את עצמם לא שבים לעבודה שהם עבדו בה מהסיבה שלא יהיה בה יותר צורך. האם חנות קטנה לממכר כלי בית עדיין נחוצה בעולם של טכנולוגיה מתקדמת? האם סוכן נסיעות עדיין דרוש לעבוד שעות ארוכות ולחוצות במשרד שעה שהכלים של האינטרנט ישתפרו ויציעו שירותים יעילים ומהירים יותר? האם יש מקום לכל כך הרבה מורים שעה שנושא של לימוד מרחוק יתפוס מקום יותר ויותר?

היו תקופות שהעולם עבר מעבודת כפיים לחברה מתועשת וכעת האנושות עושה דרכה לחברה טכנולוגית. המעבר לא קל ועוד צפויות שנים מאתגרות לפני שדברים ישתנו ויסתדרו  אך הוא כבר קורה ושינויים ישפיעו גם על נושא התעסוקה.

 

הדרך היעילה כרגע להיות עם כל השינויים כרגע היא להיות בבית, לשקול עבודה מהבית שתתפוס יותר ויותר מקום, לשקול (חג) עצמאות, עצמאית אמיתית, להינות מתקופת השקט, להיות במקום של קבלה את המצב כדי להשיב לעצמי את הכוח ולאפשר לרעיונות חדשים להגיע.

שום דבר לא קורה לנו  הכל קורה למעננו כי ביקשנו את זה, זה אפילו ניכר במפות האסטרולוגיות.