אסטרולוגיה מדופלמת

אסטרולוגיה מדופלמת - סיום הכשרה עם סאשה ליןרשמים אישיים מקורס אסטרולוגיה דיפלומה.
קורס ראשון באסטרולוגיה סינית (באזי / ארבעת עמודי הגורל) עשיתי לראשונה אצל גואי יאפ ב2003 באתונה, הייתי אז שותפה ללבטיו ולהחלטתו הנבונה להיפרד משותפו גרנד מסטר יאפ שן הי

ולפתוח באופן עצמאי את Mastery Academy Of Chinese Metaphysics . משיכתי לאסטרולוגיה הסינית הייתה עזה במיוחד במקביל ללימודים מהנים בתחום הפנג שואי והמטאפיסיקה הסינית. הוספתי ללמוד אצל גואי יאפ יחד עם אלפי תלמידים מכל העולם שהשכילו לבחור בו כמורה דרך. נסעתי אחריו לגרמניה, לבריטניה, ליוון ושוב לגרמניה ,לסין, לאמריקה וליבי ודרכוני פתוחים לכל הצעה שבוודאי עוד תגיע . לתלמידיו הנאמנים והוותיקים הוא אף דואג להשתלמויות מתקדמות ומידע רב ערך שלא מופיע בספרים או באינטרנט.

עם זאת, כמי שאוהבת להעמיק ולחקור בתחום המשכתי במקביל ללמוד את האסטרולוגיה הסינית אצל מורים בינלאומיים נוספים . למדתי את ההתבוננות המערבית באסטרולוגיה הסינית אצל רו'גר גרין ודייויד טוויינקן ,את הראיה הקלאסית אצל : ריימונד לו, ג. הם, לארי סנג וגו'זף יו. אוכל לומר שמכל מורי השכלתי אך מי שידע לרגש אותי באופן הצגת החומר, באותנטיות ,בהעמקת החומר ,בהבאת מידע שאף אחד לא ידע להביא היה גו'אי יאפ בלי קשר להיותו גם צעיר וכריזמתי. 
בעוד מורים אחרים מלמדים אסטרולוגיה סינית בחמישה ימים או בעשרה ימים. גואי מלמד אסטרולוגיה סינית מספר שבועות כאשר כל יום לימודים אינטנסיבי בצורה שלא תתואר. אין ספק שמומלץ להגיע לקורסים שלו כבר יודעים את החומר המועבר בשפה מקצועית.

מתוך הכרות מעמיקה עם שתי הגישות העיקריות באסטרולוגיה סינית: אסטרולוגית כוכב סגול וארבעת עמודי הגורל. אין ספק שהשנייה היא המעמיקה מכולם.
שנים אני ממתינה, לעיתים חסרת סבלנות , לקבל את המידע המתקדם ביותר שהוא יכול להציע באסטרולוגיה סינית, שנלמד עד כה אחת לשנה רק במלזיה. שוב ושוב הפצרתי בו ללמד חומר זה מחוץ למלזיה. השנה לראשונה הוא התרצה. כ-20 מומחים מכל העולם ואני ביניהם ,הנציגה היחידה מישראל , זכו לקבל דפלומה שמעטים זוכים לקבל בעולם באסטרולוגיה סינית.

הקורס התקיים במלון מפואר סמוך לציינה טאון. בתחילת כל יום לימודים היה עלינו להביא ניתוחים של מפות שקבלנו ערב קודם. בתום יום שלם של לימודים אינטנסיביים הוספתי להקדיש שעות רבות בחדרי שבמלון לפתרון הבחינה המורכבת. כך יום אחר יום במשך שבוע ימים. טקס קבלת תואר המסטר היה מרגש והתרחש במסעדה סינית ותיקה ומפוארת של ציינה טאון בסאן פרנסיסקו. עיר מדהימה עם אסטרולוגיה מרתקת. אמנם יותר ביזנס פחות פלסר אך..היה שווה.

אסטרולוגיה מדופלמת, סיום הכשרהגואי עם סאשה לין- נציגה של גואי באמריקה

אם אפשר לדמות את הקורס המכשיר למצוינות לאולימפידה אפשר לומר שנוכחתי באקרובטיקה וירטואוזית של המפה האסטרולוגית. נחשפתי למגוון אין סופי של אפשרויות נוספות בניתוח : איך ארמונות משתנים וכוכבים מתחלפים , איך הצ'י מביא אבחון בזרימה אופקית ,אנכית, אחורה וקדימה, איך אפשר לראות גורל של אנשים המקיפים אותנו בכל תחום דרך מפה אחת בלבד ,לבדוק גורלות של אנשים בכל תחום מספר דורות קדימה. מרתק לא פחות היה לא רק להיחשף אלא אף לחקור את קוד הגורל מתוך הטקסטים הקדומים של Qiong Tong Bao Jian, התנ'ך של האסטרולוגיה הסינית. למדתי טכניקות מתקדמות בניתוח 60 הגזעים והענפים ,נה יין, ,העמקתי בחמשת האלמנטים של הטבע ובעיקר למדתי קיצורי דרך בנוגע כסף, מערכות יחסים ,בריאות ,תוחלת חיים ועוד ועוד.

מבחינה שיווקית אני בעלת תואר מאסטרית מטעם בית הספר הטוב בעולם. הכיצד? הן למדתי אצל המורים עם בעלי השם הידועים בעולם כך שאני יכולה להשוות. 
באופן אישי אני מאמינה בהתמחות והתעדכנות. עם זאת, יש כאלה המכנים עצמם מסטרים, נעדרי מידע מקיף או כאלה שאף לא טרחו להשלים את לימודיהם וזאת אף מבלי להבין מה עומד מאחורי תואר כזה, בוודאי במזרח.

עם מתיו צפמן- יו'ר האגודה הצפון- אמריקאית לפנג שואי

המורים בעלי השם כדוגמת אלו שהזכרתי לעיל לא מכנים את עצמם מסטרים. הסיבה ,לדעתו של גואי, שהמילה מסטר במזרח פרושה מורה. אדם המכנה עצמו מסטר לא יכול להוסיף ללמוד. לכן גואי המוסיף ללמוד וללמד בעצמו נמנע כמו השאר מכינוי זה או אחר. לבוגרים שלו דרך אגב הוא מקנה את התואר הנכסף.

לסיום, גואי יאפ שיתף אותי ברכישת מגרש חדש שקנה לאחרונה כדי להקים בו את ביתו החדש. מדובר בשטח שאף אחד לא רצה לרכוש בשל צורתו המשולשת. אך גואי השכיל להוציא מהשטח את המיטב ולראות את היתרון בצורתו הקעורה קמעה המבורכת להצטברות של צ'י, המצאות מים וחזית פתוחה בדרום מערב ,הרים בצורת ליטרארי ארטס הנמצאים מאחור התומכים ביכולת הכתיבה והלימוד. תנאי סביבה אדאליים בוודאי לגואי המשתייך לגואה 2. 
בימים אלה שוקד גו'אי על בניית בית שיכיל בין השאר משרד גדול המשקיף אל נוף מקסים וחדר המיועד לייעוץ עסקי ולקבלת תלמידים. בסמוך אליו יתגוררו הוריו יחד עם משרתים. חודש לאחר שרכש את המגרש ב4 מליון דולר מחירו של השטח קפץ ל-8 מליון דולר. אין לי ספק שיש לי חלק לא מבוטל בהצלחתו הכלכלית. בעלות הקורסים הרבים שעשיתי אצלו בוודאי יכולתי לרכוש בית קיט בשוויץ. אך מה זה בית לעומת הנאה צרופה ממידע מרתק וצמיחה אישית?

בקורסים שאני מעבירה אני מביאה לא רק ניסיון של אלפי מפות שעשיתי לאורך השנים ללקוחות ולתלמידי הרבים אלא גם את המידע המגוון שרכשתי אצל המורים השונים כדי לאפשר לתלמידים בצד מידע שמושי גם את אפשרות הבחירה ויכולת החקירה.