אסטרולוגיה חדשה ועידן 9

כל אסטרולוגיה מערבית וסינית (עידן 9) , כבר לא מה שהכרנו. כשהעולם משתנה ומאיץ וכעת כשהאור בפלנטה גדל יותר מאי פעם נרצה להסתכל ממרומי תודעתנו הרחבה על כל עולם האסטרולוגיה ולראות אותה מנקודת מבט שלמה.

12 החיות הם ארכיטיפים המבוטאים בשיטות שונות לרבות באסטרולוגיה המערבית והסינית.
החיות חוברות באופן מטאפורי, בין היתר, ל12 רצועות הדנ'א . כעת כשהדנ"א של רבים המתעוררים לתודעה חדשה מתחיל להשתנות עולה לחזית גם מידע שהוסתר. אנו מתחילים להכיר ב 13 רצועות דנ'א בגאיה ובהתאמה בתוכנו המבקשים לבוא לחזית ומן הסתם יציעו התרחבות גם לעולם האסטרולוגיה.

 

מה זה אומר ומה הקשר של זה לאסטרולוגיה?

 

 

נקודת המפגש הזאת של התפתחות והתעלות אנושית חדשה עם התבוננות רחבה ואוטנטית על היקום מעצבת מחדש את שדות האנרגיה האנושית הקולקטיבית, משנה את מחזורי הזמן  ויוצרת אלכימיה בהתאמה ובציות לחוקי הטבע. באלכימיה הזאת אנו מגלים את הישות הרוחנית הפנימית והאמיתית שלנו המגולמת בפלנטה.

העקרונות המבניים של גלגל המזלות הם אנרגטיים וגיאומטריים  ונמצאים בהתאמה לחוקים האלכימיים של היקום.  כאשר נוצר סנכרון אסטרולוגי באמצעות צרוף כוכבי לכת התדר הנוכחי משתנה, מוליד יצירה חדשה ומביא שינוי קוסמי המשפיע  על דרכה של השמש להשפיע על גלגל המזלות . השינויים הללו נוצרים כדי לסייע בהתפתחות התודעה ולהביא תכונות שמעולם לא נחשפו עד כה בפלנטה.

בנוסף, המגנטיות של כדור הארץ נחלשת והשינויים בשדה המגנטי מאפשרים הגדלת קרניים קוסמיות ופתיחת תודעה כדי להיכנס למערכת השמש הפנימית שלנו.

גלגל המזלות המערבי הציג לאחרונה 13 סימנים אסטרולוגיים, אשר תואמים ישירות את הזמן בו השמש משפיעה על תנועת הכוכבים, כוכבי הלכת, שביטים ואסטרואידים בחלל, השדה המגנטי הסולארי, אשר בתורו משפיע על השדה הגיאומגנטי, על מערכות אלקטרומגנטיות, כימיות וביולוגיות קולקטיביות ופרטיות על פני כדור הארץ.

גלגל המזלות מייצג חוקים רוחניים המלמדים את ההטבעות האישיות, דפוסי האגו והשפעתם על התודעה, הגוף, הרגשות, העדפות האגו, היסטוריה גופנית ורפואית ועוד . הם משפיעים על ההיבטים של העצמי במהלך של אלכימיה רוחנית. השפעות שמימיות אלה משפיעות על מצב ההתפתחות האבולוציונית האנושית ותומכות בהתקדמות הרוחנית האמיתית שלנו וביכולתנו להגיע לשערי תודעה שונים לאורך כל מחזורי האבולוציה. אין במידע הזה לבטל או לשנות את האסטרולוגיה הקיימת או שיטות מדעניות ואסטרולוגיות אחרות .

הבבלים הקדמונים  עבדו בעבר עם 13 קונסטלציות אך בהמשך ויתרו על הקונסטלציה ה13 – הנחש האוחז באופן סימבולי בחוכמה.

התפיסה החדשה של האסטרולוגיה מערבית עוסקת במזל 13 המגיע בין מזל עקרב לקשת מ30.11.-17.12 –זהו הנחש המייצג את אלמנט המים והאנרגיה האתרית. הנחש מייצג את ההטבעה של השלמות האלוהית בתוך האדם האנושי, עוסק בריפוי פצעים ומייצג את האיכות הנקבית שלא קיבלה עד כה מקום ראוי בפלנטה. (מידע בנושא חקר וסיליס קנאטס (Vasilis Kanatas) דר' פרסי סיימור (DR PERCY SEYMOUR)

נושא זה טרם נכנס למחשבונים הזמינים באסטרולוגיה ולמיטב הבנתי הוא בעיקר תקף לילדים שנולדו מ2010. השיח  בנושא לצד גלויים בנושא מתחום הפיסיקה והאסטרונומיה בהחלט מעורר השראה ומרגיש  נכון לאור השינוי התודעתי.

 

מה זה אומר על האסטרולוגיה הסינית ואסטרולוגיה בכלל?


האסטרולוגיה הסינית (המכונה ארבעת עמודי הגורל) עובדת על פי לוח השמש בהתאמה לאלמנטים בסיסים ורב שכבתיים  המרכיבים את היקום. החיות הם לא יותר מסימבוליקה המתארת את המבנה המחזורי ההתפתחותי בטבע ואת השפעתם על אופי וחיים של אנשים.

לאחרונה אני מבחינה שיש יותר ויותר באלמנטים הללו, מידע רב שהוסתר בתודעה נמוכה, מציע תמונה רחבה הרבה יותר באותם האלמנטים עצמם. כלומר, החשיבות של החיות פוחתת כשמבינים איך האנרגיה זורמת ומתפתחת במפות. האם נרצה להוסיף חיה נוספת לזודיאק הסיני?  אשמח לגלות ולחקור גם את זה.

 

מה עוד משתנה?

 

עד כה היכולת לחזות הייתה פשוטה:  מה קורה בזוגיות, מחלות, פיטורין וכדומה.  הדברים נתנו לניבוי בשל העולם הכה איטי, הדחוס, הלינארי והמחזורי שהגדיר אותנו.  כעת כשהכל משתנה לא נוכל או נרצה לענות לאנשים לשאלה מתי תהיה זוגיות אלא כעת נשאל כיצד אפשר לברוא זוגיות עם אנרגיה חדשה?

המפות יתנו את הסמנים אך בעוד קודם נהגנו איתם במכונית ישנה  נוכל כעת לנוע במהירות של מטוס סילון ולהאיץ אותם בדרך שלא הכרנו.

אנחנו פוסעים לאסטרולוגיה סינית מורחבת, מה שהסינים מכנים עידן 9 (2017-2044) שהיא מהירה ודינאמית הרבה יותר, משוחררת מהסכמים קרמתיים שהשפיעו על ניתוח המפות ולכדו אותן  ובזה כל היופי.

כאסטרולוגים נוכל לסייע לאנשים להסתכל על המפות אחרת בהתאמה לקצב המהיר מבלי שיהיה צורך לחכות זמן רב מיד כדי שדברים יתממשו.

בשנים האחרונות האנושות מסיימת מחזור של 26,000 שנה בתוך מחזורים ולוח השנה נבנה מחדש. אנו  רק מתחילים כעת להשלים הזכרות של מה באמת קרה והודחק במחזורים הללו. איסוף זיכרונות הוא תהליך, כמו לבנות פאזל רב מימדי עם חתיכות רבות החסרות כדי לראות מי אנחנו באמת ולמה אנחנו פה ולא רק מנקודת מבט אסטרולוגית אישית ולא שלמה. כאשר בודדים נזכרים הם מאפשרים לעוד אנשים להיזכר כל אחד בדרכו.

המפה שנוצרה מתוך תודעה אנושית נמוכה לכדה אותנו במבנה מנטלי רגשי קולקטיבי של כדור הארץ. זו מערכת שליטה מוחית נוירולוגית, פנימית וחיצונית שלא היינו מודעים לה.  נוכל לזהות אותה במפה ובחיים שלנו, נוכל לראות מה שלנו ומה לא שלנו כשנבחר לצאת מדפוס שלכד אותנו שוב ושוב כשנסכים להשיב לעצמנו את האמת על עצמנו. 

רק כשנדע מי אנחנו באמת  וגם איך המפות באמת נוצרו  נוכל להציג את התמונה המלאה והחופשית שלהן ותוך כדי גם לרפא את היחסים הפסיכולוגים והרגשיים שלנו.

 

התעוררות אסטרולוגית של עידן 9 זה על השבת המידע  להתפתחות האנושית הבאה שלנו. עידן 1 שיבוא לאחר מכן ויתחיל ב2044 יעסוק בהתפתחות חדשה לגמרי מתוך מקום של אחדות ואינטגרציה.

 

עכשיו כשנסתכל על התמונה המלאה נוכל להשיב לעצמנו את הריבונות. נברר לעצמנו מושגים כמו בחירה, הסכמה, כוונה  וניפרד ממה שאינו משרת אותנו יותר כדי לשוב לחירות עצמית מלאה.

זו אסטרולוגיה חדשה

וזו רק ההתחלה

סדנאות, הרצאות וקורסים בנושא , בקישור