ללא סודות

824a7a122b34c5b227aa7286cbeb8dbbמשחקים של ין וינג – ארוחת גורמה או אכול כפי יכולתך?
בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות, מקום ההתרחשות של עלילת "הארי פוטר" אינו באמת בית ספר דמיוני. בתי ספר לחוכמה, קוסמות ומסתורין היו פזורים לכל אורך ההיסטוריה בערך מלפני 3500 שנה. גדולי המסטרים בכל העולם שאבו משם ידע המבוסס על שורשים שמאניים וכלים אנרגטיים. המידע הזה כולל את המטאפיסיקה הסינית, מידע שעבר לאורך השושלות  מפה לאוזן ודרך קודים מוצפנים.

בעבר אנשים רבים כל כך נרצחו בכיכר העיר עבור מידע או בגללו שעה שהיום אנו מקלידים בגוגל "גאומטריה מקודשת".

עד לפני מספר שנים אי אפשר היה להשיג מידע על "שואן קונג דה גואה". אני זוכרת את השתתפותי בקורס הראשון שנפתח בב2004 בברלין ואיזו התרגשות הייתה ללמוד את המידע הסודי והמתקדם ביותר בפנג שואי. זמן קצר לאחר מכן נסעתי שוב לגרמניה ללמוד על שיטת  "הדלתות המסתוריות" (Qi Men Dun Jia) מידע אסטרטגי רב עוצמה המשלב זמן ומרחב עם קבוצה אינטימית שהתגבשה מפה לאוזן סביב מסטר, שהואיל לבוא ממלזיה ללמד את המידע הסודי שטרם נחשף במערב. לא היה לי אז קל להבין את המבטא ואת החומר המורכב ממאות נוסחאות.

היום המידע זמין לכולם בלחיצת מקש.

בתי הספר למסתורין נעלו את שעריהם לאחר שהאנושות החלה בתהליך של התפתחות. במקביל הסינים מבינים היום שהסודות רוצים לצאת.

לאחרונה שמעתי ראיון עם מי שחקרה את חוכמה האינדיאנים וסיפרה שמידע שמאני רב ערך שנאסף במשך שנים מפה לאוזן הוכחד בזמנו על  ידי הכנסייה.

רוב המידע הנלמד עד כה אינו אמיתי ומשרת ברובו תפיסה סובייקטיבית צרה ותעמולה של דת ושליטה.מידע שעוד ייחשף יכה את עולם ההיסטוריה בתדהמה.
עוד ועוד סודות מבקשים להתגלות והם הבסיס לשינויים רבי משמעות בהתפתחות האנושית

קודש הקודשים שמסתתר בתוך ארון בבית תפילה יתגלה כלא קדוש כמו שחשבנו.

כך גם העדפות מיניות יצאו מהארון ואנשים התפתלו, פחדו, התעמתו ונפרדו מהמשפחות שלהם שעה שמסתבר שאין מה להסתיר? כי מה סודי בנטייה טבעית להיות מי שאתה? כמה תהלוכות עוד ידרשו כדי שאנשים יכירו באמת?

כשסודות עולים אין סודות ואין מה להסתיר יותר

היום יש עודף מידע במיליוני אתרי חדשות, הכל ברשת בחינם. גוגל ופייסבוק יודעים את הסודות שלנו ומעבירים את המידע למפרסמים והתקשורת נשלטת ברובה על ידי מאבקים של כוח ופוליטיקאים.

ושוב לא יודעים מה נכון  כי כשכולם מעלים תמונות של טיולים, מסיבות, חיוכים ומשפטים חיוביים לא רואים דרך המקלדת את הבדידות.  

הבעיה היא לא עם מידע אלא עם עודף מידע לא רלבנטי.

אלו הם משחקים של ין וינג.
הינג צועק החוצה והין מסתתר, נחבא אל הכלים בשקט.

אנשים שכחו שחוקי הדלקת האש , נסיעת הסוס בשבת והשתקת קולן של נשים שהיו רלבנטיים לפני 2000 שנה לא עוד רלבנטיים בעידן המקלדת.

סודות אפלים עולים באופן אגרסיבי מהמועמד לבחירות לנשיאות ארה"ב דונאלד טראמפ ,כל התכונות של אגרסיה, קנאה, התנגדות, ניצול מיני נסתר, אגואיזם עולים  ונחשפים וטוב שכך. הסודות האלה משקפים את הצל שהסתתר אצל כולנו. 

טוב שסודות עולים ממורים דגולים חובשי כיפה ורבנים היוצאים נגד נשים ונגד הומוסקסואליים שעה שמחנכי הדור חוששים בעצמם מהמקומות המוצלים שלהם. טוב לשמוע כיצד הם תופסים את האימהות, האחיות, הבנות והנשים  בקהילה שלהם ואת דעתם על התלמידים ההומוסקסואלים היושבים בכיתתם.

הסודות משתוקקים לצאת החוצה או אז תעלה האמת הבהירה והבוהקת ואנשים יגלו שאת זה הם חיפשו  ועל זה הם מוכנים לשלם במיטב כספם.

לא עוד אכול כפי יכולתך, לטעום מזה ומזה ולהשאיר חצי מזה בצלחת
אלא לשלם כמה שצריך על מה שאני באמת אוהבת באיכות טרייה ומשובחת ביותר!

האמת מבקשת להתגלות גם קולן של הנשים שנתפס כערווה אסור וארוטי
הסינים דיברו על עידן 9 הנמצא לפתחנו, עידן המאופיין באלמנט האש

אלמנט האמת.