אבק כוכבים במפה האסטרולוגית הסינית

Four_Beautiesמערך הכוכבים הניבט במפה האסטרולוגית הסינית עם לידתנו מראה כמה אבק כוכבים וכריזמה זכינו לקבל אם בכלל ולמה בעצם זה משמש?

נצנוץ כוכבים נוכח היום אצל סלבריטאים הניבטים לעין כל בירחונים ובמדורי הרכילות ויוצאי כוכבי הריאליטי שכוכבם זרח בין לילה. בימים קדומים בסין העתיקה היו אלה הפילגשות הידועות בארמון שניהלו את הארמון מאחורי הקלעים  והביאו לעלייתה או לנפילתה של שושלת.

התרבות משתנה אופי הכוכבים נותר זהה.

 

 

 

אם מסתכל על מפת הלידה של צ'י סי ( XI SI ) למשל, 

שהייתה מרגלת ואחת מארבע הנשים היפות ביותר בסין העתיקה

 

נולדה ב26.6.719 בשעה 1:00 

0023ae9bc7a60f88e9c649

 

 

שנה חודש יום שעה

ין מים

 תרנגול

ינג עץ

קוף

ינג מים

כלב

ין מים

חזיר

על יופייה  נאמר "יופי שגרם לדגים לשכוח לשחות" רואים שגזע עמודת היום (דיי מסטר) ינג מים  מייצר ינג עץ המביא לשיער מבריק ובריא . כוכב התומכים  המשגשגים בקומבינציה קוף –תרנגול –כלב מוסיפים ליופי טבעי. כוכבי תמיכה תורמים באסטרולוגיה הסינית למעודנות, חוכמה, טוב לב ,חסד, עדינות וכשרון. תכונות שהיו אהובות  במיוחד אצל נשים באותה תקופה. אלמנט מתכת ומים במפה הביא לה עור בהיר ומעודן . מים חזקים במפה עם מעט אדמה אפשרו לה לרדת בקלות במשקל . המים  הביאו לה את כוכב  הסקס אפיל וכוכב התומכים  הוסיף גם נימוסים ואינטליגנציה רגשית. משולש התומכים קוף –תרנגול –כלב הוסיף לה באופן עוצמתי בנוסף לתמיכה והגנה גם כישרון רב בתחומים שונים לרבות ריקוד ונגינה. התרנגול הוסיף לה את כוכב אבק הכוכבים והכריזמה בשלוב עם הקוף. בשעה שהיא אומנה בחצר ארמון המלך כדי להישלח לפתות ולהציל את בנו הנסיך פוצ'אי המלך התאהב בה  בעצמו ואף רצח למענה את יועצו. נאמר עליה שבנוסף על יופייה ואופיה חסר הדופי ניחנה באומץ ופטריוטיזם וגרמה לנפילת מדינת וו WU .

יפיפייה נוספת מתוך ארבעת היפות של סין העתיקה היא ינג גויפיי (YANG GUIFEI)

תאריך לידה 26.6.719

Yang-Guifei1

 

שנה

חודש

יום

שעה

ין אדמה

כבשה

ינג מתכת

סוס

ינג אדמה

סוס

ין עץ

ארנבת

על יופיה נאמר "יופי  שהביא בושה וכלימה לפרחים" אלמנט האש המשגשג בשני הסוסים, בכבשה ומתוך הארנבת  מביא לה שיער מבריק ויפה והאש מוסיפה לבעירה, תשוקה ואישות אנרגטית באופן טבעי. כוכב התומכים המשגשג גם פה מוסיף בצד תבונה וכישרון גם מעמד ,שם טוב ואצילות  באותה תקופה ובכלל. ארנבת בשילוב שני סוסים הביאה את כוכב אבק הכוכבים המבטיח פתיחת דלתות. היא היתה נשואה לבנו של הקיסר צ'ואן ג'ונג (XUANZONG) . לאחר מות בנו ביקש הקיסר לקחת אותה להיות הפילגש שלו. לאור החוקים הנוקשים של קונפוציוס האוסר נישואי חם וכלתו היא נשלחה למנזר דאואיסטי לפני שהיא שבה לארמון להיות הפילגש והאישה החשובה בארמון שהמלך נכנע לכל רצונותיה. ברבות הימים היא אף יצרה מרד גדול בחצר הקיסר מהידועים בהיסטוריה של סין.

הפילגש המפורסמת ביותר בסין וו זטיאן (WU ZETIAN)

נולדה ב17.2.624

wuzetian

שנה

חודש

יום

שעה

ין עץ

תרנגול

ין אדמה

ארנבת

ינג אדמה

סוס

ינג אש

ארנבת

 

מגיל 13 היתה פילגש של הקיסר טאי ג'ונג (TAIZONG) בזכות ארבעה  כוכבי כריזמה המכונים "פריחת האפרסק" : תרנגול, ארנבת, סוס ועוד ארנבת שיצרו שני כוכבים חזקים בנושא אפילו יותר בשילוב של סוס- ארנבת, תרנגול- סוס בצד כוכב ה"חדר האדום" . מפה יחודית מלאה כריזמה וסקס אפיל שהביאה לאין סוף סקנדלים מינייים.

מפילגש השוהה במנזר דאואיסטי הפכה להיות מי שניהלה את הממלכה מאחורי הקלעים בזמן כהונת הקיסר ולאחר מותו הפכה להיות הקיסרית היחידה של סין משושלת טאנג. על מעלליה ניתן לקרוא בספר "הקיסרית" המבטא את אופי התקופה.

אכן הכל אנרגיה! גם אבק של כוכבות וכריזמה שמביא בסופו של דבר לא רק ליופי אלא גם לשליטה.

זה הכוכב הבלתי נראה לעיני כל המסביר מדוע דווקא דוגמנית ספציפית זוכה לככב על שערי המגזינים למרות שניכר שהיא פחות יפה ממישהי אחרת. הסינים הקדמונים לימדו שיש הרבה יותר ממה שנראה לעין וזה ממש לא קשור למה שאנחנו רואים.

 האם כוכב הכריזמה "פריחת האפרסק" מופיע במפת הלידה שלכם?

לקבלת המפה האישית שלכם היכנסו לקישור באתר

חייה אסטרולוגית

כוכב "פריחת אפרסק"

נחש
שור
תרנגול

סוס

חזיר

כבשה

ארנבת

חולדה

כלב
סוס
נמר

ארנבת

חולדה
קוף
דרקון

תרנגול

איך זה נראה במפה?

למשל, המפה של ניקול קידמן שנולדה ב20.6.67 ב3:15

שנה

חודש

יום

שעה

ין אש

כבשה

ינג אש

סוס

ין עץ

ארנבת

ינג אדמה

נמר

 

לניקול קידמן יש שני כוכבי "פריחת אפרסק"  הסוס בעמודת החודש והנמר בעמודת השעה פוגשים את כוכב פריחת האפרסק הארנבת בעמודת החודש. אין ספק שהכוכב המחובק מכל עבר במפה שלה מסייע לקדם את  אבק הכוכבים, הכריזמה, הקסם האישי והסקס אפיל  הנדרש כדי להיות כוכבת בהוליווד

האם יש לכם באופן מולד את הכוכב המנצנץ למרחוק? האם הוא בא לבקר אתכם בתקופה מסוימת שהביאה לפריחה חברתית ואישית או הוא נמצא בתוככם וטרם גיליתם אותו?