פנג שואי- גשר לעולם חדש (סרטון)

כי עכשיו 2עוד לפני שרשת האינטרנט חיברה בינינו לכל העולם, אפשרו תורות הפנג שואי והמטאפיזיקה הסינית חיבור ישיר אל העולם הפנימי ואף החיצוני בעזרת חישובים קדמונים שהיתה להם היכולת לשנות את חיינו
עולם הפנג שואי מושתת על חכמת הסינים הקדמונים שהכרו בחוכמת הטבע, חוכמת המים והטופוגרפיה, בקשר בין הרים לכוכבי השמיים ובמודעות של האדמה.
בעולם בו האינטרנט היחיד היה תוך גופי, מחובר עם אנטנה פנימית להכל, הם חיפשו

מיקום מטיב ומשגשג להקים בית מוגן מחיות טרף ורוחות שמיים בשטח אדמה פתוח ובינות להרים. הרבה לפני שכרישי נדל"ן קמו ולפני שהטכנולוגיה נולדה, הם פיתחו שפה של סימנים ונוסחאות המבוססת על תבונת היקום שהוכיחו את עצמה במשך עידנים ושירתה את כולנו, את היועצים והמטפלים המגוונים שנהנו לסייע, להתרחב ולגלות עוד ועוד

עולם המטאפיזיקה הסינית הציע את ההסתכלות הפשוטה והחכמה על היקום. הם ידעו לפני המצאת השעון מה השעה ועוד לפני המצפן שהמציאו היכן כיווני השמיים כשהם התבוננו בשמש ובכוכבים.

עם השנים האינטליגנציה הטבעית, התמימות והקשר האמיתי אל הטבע הוחלפו בטכנולוגיה, במאבקים ובהליכה לאיבוד. ככל שהשנים חלפו שכחנו מי אנחנו ואת החיבור למקור הבריאה. המידע של הקדמונים מרתק אפילו יותר כשמכירים בזה שהם ידעו מתי ואיך העולם צפוי להשתנות.

עכשיו כשהעולם משתנה כפי שלא הכרנו גם עולם הפנג שואי משתנה. המגנטיות והקוטביות שהשפיעו על הכל מזמינים אותנו לאמץ תפיסות חדשות ביעוץ פנג שואי, בבחירה ובתכנון של בית ההולמים את המציאות המרעננת של העולם החדש.

כיצד פנג שואי הוא גשר לעולם החדש ?

מבוא לנושא בסרטון שלפניכם

הסדנה מומלצת ליועצים וניתנת לרכישה

פורסם באתר Y-NET