עשור של תמורות

46439-דרך האושר1התחזית של שרונה פומס, מומחית לאסטרולוגיה סינית
הכתבה הופיעה בירחון"דרך האושר" ספטמבר 2005  
לוח השנה הסיני מבוסס על מחזוריות של אנרגיה,בדומההעונות.תהליך זה המעביר אותנו ממצבים של יין(עצירה והרס)לינג (פעילות והתחדשות)מאפיין כל אחד מאיתנו כמו גם מדינות.מעברים אלה מאופיינים ביסוד האדמה,וגם שנת 2006 שהיא שנת הכלב,שייכת ליסוד זה. יסוד האדמה מגיע מידי שלוש שנים והוא מבטא בין השאר עצירה,בחינה,אבחון ועיכול תהליכים. 

בטחון ויסוד האדמה בישראל גורם יסוד האדמה והשפעתו תימשך עד פברואר 2007.חודשים רגישים מבחינה ביטחונית הם:ינואר,אפריל יולי ואוגוסט. הקלה תגיע בחודש דצמבר אל תוך 2008. גורלה של המדינה ימשיך להיות כזה עד שלא ימצא פתרון של מש בשורש הבעיה.אגו?צדק? פחד? אולי כדאי להתחיל מההבנה ש"נצחנו" היא סיסמא שגויה שבה סבל,הרס,אובדן וחוסר הם בוודאי לא ניצחון כי גם אם הצד השני נפגע ההפסד כולו שלנו בטווח הארוך. 

זמן תהפוכות על פי מפת לידתה נכנסת ישראל לעשור שבו היא עוברת תהפוכות,טלטלות,התנתקות מהמסורת,חשבון נפש,שינויים בצורת החשיבה שלה שיקדמו אותה בסופו של דבר מבחינה רוחנית. התהליך הזה החל ב2005 עם ההתנתקות מחבל עזה,שינוי המפה הפוליטית וההתייחסות החדשה לחריגה בחשבון הבנק,ועוד צפויות שנים של תמורות מרחיקות לכת בכל הרמות. שיאו יהיה בנובמבר 2007,שנת יין אש חזיר אך הן עשויות להימשך לפחות עד שנת 2014. אינטראקציה דומה הייתה בשנת 1995,השנה שבה נרצח יצחק רבין.שנת 2007 אף תאופיין בהתפתחות טכנולוגית,התחזקות ענף התיירות,תאונות באוויר,סכנות בים וירידה בבורסה. 

בעוד 10 שנים: בעוד כעשר שנים תיכנס ישראל לתקופה של צמיחה והתפתחות כלכלית מדעית 
וטכנולוגית. 

המלצה 

אסיים בהמלצה המתייחסת לפנג שואי כמו גם לכל תהליך רוחני אחר: "אם יש בבית שלי פנג שואי ביכולתי להשפיע על המדינה,אם יש במדינה שלי פנג שואי ביכולתה להשפיע על העולם כולו" ההמלצה היא שכל אחד יתחיל לפעול מתוך הבית הפנימי שלו 

הכותבת מלמדת "בבית הספר הגבוה לפנג שואי"