מתי לומר כן ולהתחתן?

20503-95-charles-camilla-126 שנים מייגעות המתין הנסיך צארלס בסבלנות מעוררת השראה לזמן שירכך את אימו ,יפוגג את השפעתה הנערצת של דיאנה וישכיח מהעם הבריטי את המעשה הבלתי מוסרי שעשה עד שאזר עוז לבקש את ידע של קמילה פרקר ,אהובת ליבו. 
הרומן הרומנטי ידע מהמורות, קשיים, עיכובים , לווה בחוסר הבנה וחוסר תמיכה לצעד הנראה לעיני העומד מן הצד לצעד מוזר ביותר. 
היא מבוגרת יותר, לא יפה ,לא מיוחדת (ביננו מה פירוש הכובע המגוחך הזה על הראש?) מה בכל זאת הוא מצא בה? האסטרולוגיה הסינית מראה על פי מודל אנרגטי מרתק כיצד המשיכה אל בן הזוג השני היא אנרגטית פנימית. אם בן הזוג מאזן תומך ומספק את הצרכים של בת הזוג וההפך ממש לא משנה איך הוא נראה, בן כמה הוא או מהו מעמדו הכלכלי. 
קמליה וצארלס מתאימים כזוג תאומים סיאמים. 
על פי המפה האסטרולוגית שלה היא בדיוק האימא הרכה,החמה, הנדיבה, החושנית והמעניקה שהייתה חסרה לו כל השנים, בניגוד לנסיכה דיאנה שהייתה זקוקה לו נואשות בעוד היא לא יכלה לתת לו את מה שהוא באמת היה צריך. במערכת זוגית מוצלחת כמו בכל עסק אחר אם יש עסקת חליפין (אנרגטית לצורך העניין) הזוגיות תישאר פורה ורעננה לאורך שנים רבות. גם צרלס עבור קמילה הוא האדם המושלם שנועד ,בין היתר, לצנן, לרומם, להניע ולהרגיע את אופיה הרגיש,הלא יציב והאימפולסיבי. השאיפות המיניות העמוקות שלו יחד עם הלהט החושני שלה יוצרים חגיגה.
בכתבה זו לא אעסוק בהתאמה הזוגית והמורכבת של יחסי צארלס וקמילה אלא אתייחס בצורה כללית לחשיבות בחירת תאריך הנישואין: 

התאריך המיועד היה 8/4/05 . 
ההמתנה לחתונה לוותה בזלזול מצד העם הבריטי ודעת הקהל העולמית, צפייה מורטת עצבים לרגע לו חיכו כל כך הרבה שנים ו…לפתע האפיפיור משנה לנסיך את התוכניות. 
החתונה נדחית ביום. 

מה היה קורה לו צארלס וקמיליה היו נישאים ב8/4/05 ב12:30 ? 

שעה יום חודש שנה
ינג אש ינג מים ינג מתכת יין עץ
סוס כלב דרקון תרנגול

העשור של מחזוריות המזל 

יין אדמה 
ארנבת 

התנגשות עם לווית האפיפיור הייתה מביאה גם להתנגשות בחיי הנישואין. 
השילוב בין הכלב והדרקון מצביע על בדידות ובעיות בזוגיות ה"מקצרות את החיים", על פי ההגדרה הסינית. התנגשות בין האש למים בין גזע החודש לגזע השעה מצביע על בעיות שעלולות היו לצוץ או להחמיר ביחסים בין קמיליה לילדיו של צארלס בנוסף לאלמנטים של בגידה ופרידה. 

מסתבר שיש משמעות עצומה לבחירת תאריך יום הנישואין. 

מה מביא תאריך החתונה 9/4/05 ב12:30? 

 

שעה יום חודש שנה
ינג אדמה יין מים ינג מתכת יין עץ
סוס חזיר דרקון תרנגול

העשור של מחזוריות המזל 

יין אדמה 
ארנבת 

רואים הרמוניה בין החזיר לארנבת . הרמוניה המצביעה על זוגיות הרמונית. רכות, עדנה, רצון להקריב,משפחתיות. יופי של תאריך. אמנם התרנגול השנתי והארנבת של העשור בבעיה השנה אך זה מינורי לעומת האנרגיה הכללית. האינטראקציה הבעייתית בין התרנגול בשנה לארנבת בעשור, יביאו בעיקר בעיות הקשורות למסורת בית המלוכה …אך הזוגיות לא תיפגע ולא תופרע על ידי ילדיו של הנסיך. הקומבינציה בין גזע היום (יין מים) לגזע השעה (ינג אדמה) תביא לעסקה זוגית משתלמת מבחינה כלכלית, אך היא עלולה לגרום לכך שצארלס יאלץ להשקיע פחות זמן עם אהובתו ולהקדיש יותר זמן לילדים ,לסטאטוס ולקריירה. לא נורא בגיל כזה. החשוב מכל בזכות היסוד השימושי נראה שצארלס לראשונה יוכל לזכות בתמיכת הסביבה ובעיקר בתמיכה של אימו ליום האיחוד הזה…החשובה לו מכל. 

האם תאריך הנישואין מתאים לצרלס וקמילה ? 

יש לציין שבהתאמה למפה האישית של כל אחד מהם התאריך הוא די בעייתי- 
צרלס יין מים ארנבת בעמודת השעה בשנת תרנגול עץ- התחלה לא טובה למערכת הזוגית. לו היה נישא בשנה הבאה על פי הקונפליקט בין עמודת החודש לעשור הבא שלו הוא היה חווה משבר גדול עם או בבית הוריו. בעמודת החודש יש לו יין מיים חזיר ומחודש נובמבר הוא ייכנס לעשור של נחש. זמן טוב יותר לנישואין אך מבחינתו חשוב יותר להינשא בזמן בו הוא זוכה להכרה מלאה מצד אימו ,בעיקר לפני מותה. 
לקמילה בעמודת היום יש תרנגול בעשור של חולדה. מערכת היחסים בין החיות מורה על מהמורות בחיי הנישואין. 

בנוסף, האנרגיה של היום יכולה לחבר בין שני בני הזוג . ביום חתונתם אנרגיה עודפת של אדמה די מאזנת אותם. .. שוב…יש ימים טובים יותר. 

החלטתי להשתעשע עד הסוף ובדקתי את תאריך חתונתם של צארלס ודיאנה. 29/7/81 היה אחד הימים הגרועים ביותר לדיאנה בשל עודפי האדמה שהיו בו בעוד היא הייתה זקוקה למים.גם אז, יש לציין התחתן צרלס בשנה של תרנגול המתנגשת עם הארנבת שיש לו בעמודת היום. בדיוק כמו אז כך גם עכשיו. התחלה גרועה מביאה תוצאות דומות בהמשך הדרך. 

על פי שיטת ה DATE SELECTION שני הימים נחשבים מאוד בעייתיים לחתונה. 

על פי שיטת הדה גואה- 8/4 מביא אינטראקציה מבורכת בין הגזעים לענפים, שלוש עמודות נמצאות ביחסי משפחה חמים זו עם זו אך הקונפליקט בין היום לחודש פוסל יום זה מראש. 9/4 מעט טוב יותר. יש אינטראקציה טובה בין הגזעים לפחות בשתי עמודות ובענפים היא טובה יותר. יש ימים טובים יותר. 

האנרגטיקה הסינית ובכלל בכל התורות ידוע שמומלץ לבחור נכון בזמן הנכון. 

המטאפיסיקה הסינית ,לרבות האסטרולוגיה מציעה מבחר דרכים לבחירת תאריך נישואין: 

1. שימוש בעקרונות ה, DATE SELECTION שהידע שלה מופיע בחלקו ב.TONG SHU 
2. אסטרולוגיה סינית (ארבעת עמודי הגורל או כל שיטה אסטרולוגית אחרת) המתייחסת לתאריך עצמו ועושה התאמה בין התאריך לבין כל אחד מבני הזוג כדי ליצור את האירוע המושלם בזמן האידיאלי ביותר. 
3. שיטת הדה גואה (שיטה הלקוחה מתוך השואן קונג) שיטה בעלת עוצמה לבחירת תאריכים ממוזלים. 
4. שימוש בכל השיטות יחד מביא את הבחירה האולטימטיבית. 

השאלה אם הנישואין אכן יביאו את השלווה המיוחלת? לא בהכרח. לו היו בוחרים תאריך טוב יותר אין לי ספק שכן. דבר אחד בטוח התאריך שנבחר בסופו של דבר טוב מהקודם ובעיקר חשוב לצרלס כדי לקבל את התמיכה המיוחלת. 
בכל אופן אני מאחלת להם מזל טוב.