מקום בטוח לביתך

הורד (4)מאת ריצ'רד בן-ישי לאחרונה מתפרסמים מאמרים רבים בעיתונים המרכזיים העוסקים בהשפעות מפגעי הסביבה, עמודי חשמל, אנטנות וכד' על בריאותם ועצם קיומם של אנשים ועל ירידת ערכו של מקום. מסתבר שיש לזה שם. גאוביולוגיה.תחום זה קשור בטבורו אל הפנג שואי בהיותו עוסק באנרגיה של מקום, סביבה ובית והשפעתם כל חיי האנשים. 
לדברי ד"ר הארטמן (רופא גרמני, 1953) "מחלות גם נגרמות בעיקר מהמקום שבו אנו שוכנים." לפני טיפול בתסמיני המחלה, עלינו לטפל קודם כל בבית. 
רומא העתיקה 
בימים עברו, הרומאים נהגו לבנות את בתיהם במקומות שנבחרו בקפידה. כדי לעשות כן, הם נהגו לחלק את אדמתם לכמה חלקות מגודרות, כשבכל חלק כמה חיות מרעה. כעבור שנה, הם בחרו חיה אחת מכל חלקת אדמה, טבחו אותה, ובחנו את קרביה למציאת סימנים של גידולים סרטניים או עיוותים דומים. 
כל זה היה לפני זמן רב… 
לרוע המזל, האדמה משפיעה על בריאותינו. כך, שבחירה נאותה של האדמה ומיקום מיטבי לביתנו הם חיוניים. 

גאוביולוגיה 

גאוביולוגיה הנו הלימוד של האופן שבו האדמה משפיעה על כל החיים (אדם, חיה וצומח). מבין הגורמים הרבים מספור המשפיעים על האדם, הנכללים בגאוביולוגיה, נתייחס לתנאים צפויים ובלתי-צפויים.11332-man_over_water
ברשימת התנאים הצפויים המשפיעים על ביתנו, קווי "הרטמן" ו"קרי" נמצאים בראש הרשימה. אלו הם קווים אלקטרומגנטיים המכסים את כדור הארץ כולו. ניתן לאתר את הקווים – בכל 2-3 מטרים – על ידי שימוש בציוד אלקטרוני יקר או, פשוט יותר, באמצעות מוט איתור, בו אני משתמש. הקווים עצמם נחשבים לבעלי אנרגיה שלילית, כשמיקום ההצטלבויות ביניהם עלול לגרום לבעיה בריאותית קשה. ניתן לעצור את הקווים באופן פיסי (עבודה ארוכה וקשה) או שניתן להפוך את המאפיינים השליליים שלהם לחיוביים, בעזרת הטבע. אני משתמש ומלמד את שתי הטכניקות. 
תנאים בלתי צפויים מופיעים בצורה של מים תת-קרקעיים, סדקים וחללים גדולים. כל אלה יגבירו באופן ניכר את השפעתם השלילית של הקווים, ויגרמו ברוב המקרים לבעיות בריאותיות קשות. זרם מים תת-קרקעי, אפילו בעומק של 300 עד 500 מטר, עלול לגרום למחלות במקרה והמיטה שלנו ממוקמת מעליו. הדבר נכון גם לגבי סדקים וחללים. בעת ביצוע מחקר של האדמה לצורך מיקום בנייה אופטימלי או במהלך ניקוי אנרגטי, אני מכסה את השטח לאורכו ולרוחבו, למציאת גורמים אלה, תוך שימוש במוט איתור. במקרה ומתגלים מים תת-קרקעיים, אזי יש זיהוי של הזרימה וסימון של גבולותיה. באמצעות שימוש בטכניקה פשוטה, אני מזיז את הזרימה למיקום בו היא לא תפגע באיש, וזאת גם אם הזרם הוא בעומק של 300 מטרים. כמה מהעוסקים ב"פנג-שואי" כבר למדו את השיטות האלה בסדנה שלי או כחלק מקורסים של "פנג-שואי". 
התהליך שונה כאשר מדובר בסדקים תת-קרקעיים. במקרה זה אני עובד בשיתוף עם אמא-אדמה ומשתמש בעזרה שלה, כדי להפוך השפעות שליליות הנגרמות על ידי הסדק. התהליך דומה גם בטיפול בחללים תת-קרקעיים

השפעות שליליות נוספות – זיהוי והתיחסות
 
בזמן הקמת ביתך, הסתכל סביב. מהי קרבתך למשדר תחנת רדיו או לאנטנה סלולארית? באיזה מרחק נמצא קו המתח הגבוה הקרוב ביותר? 
הגוף האנושי מושפע מרמות קרינה אלקטרומגנטית מעל 3 "מיליגאוס", העלולות לגרום לסרטן בעת חשיפה ארוכת-טווח. קו מתח בן 200-400 אלף וולט, מקרין עוצמת שדה של 27 "מיליגאוס" בעת מדידה ממרחק של 100עד 120 מטרים! כאן יכולים לעזור כוחות הטבע בשנית. 
מה לגבי גז "ראדון"? גז זה, הנגרם על ידי פרוק מתמשך של גורמים רדיואקטיביים במעמקי האדמה, יכול להיפלט דרך סדקים תת-קרקעיים ולהיכנס לבתינו, בדרך כלל דרך המרתף. ישנן כמה שיטות למנוע מדליפות הגז להיכנס לריאותינו: אוורור מספיק, אטימת הרצפה, התקנת ריצפה כפולה וכ"ו. 
בנייה בסמוך או מעל בית קברות מהווה בעיה (אנרגיות שליליות) , במידה ולא מטפלים בכך. 
דבר דומה ניתן לומר על בניית בניין רב קומות מעל קרקע ששימשה כמזבלה. 
בעת בניית ביתך, בחר בזהירות את הקבלן ואת עובדיו. האנרגיה שלהם (טובה או רעה) תוטבע בקירות ביתך.
 
מסקנה
 
הבית אותו אתה עומד לבנות או לגור בו מלא באנרגיה, שהיא הסך-הכל של כל האלמנטים הסובבים אותו. והתייחסות ראויה ולקיחה בחשבון של גורמים ואלמנטים אלו תאפשר לנו לחיות בהרמוניה טובה יותר עם הסביבה ועם עצמנו. 

לאתר של ריצרד בן ישי  www.geobiology.co.il