האולימפיאדה של בייג'ין

images (12)מה עומד מאחורי ה8 לאוגוסט 2008 שעה 20:08 זמן פתיחת האולמפיאדה הגדולה בעולם? באירוע נוצץ וחגיגי שנערך ב-8 לאוגוסט השנה, בכיכר טיאנמן שבסין, נפתחו החגיגות הרשמיות לציון שנה לתחילת אולמפיאדת 2008. הספירה לאחור החלה

בהפרחת יונים ובלונים, בריקודים ובהנפה המונית של דגלי סין. 

בחירת הזמן לציון החגיגות נבחרה בקפידה. משמעות רבה לא פחות יש לתאריך פתיחת האולימפיאדה. מדוע בחרו הסינים בתאריך מיוחד זה? 

קסמו של מספר 8 

אין זה סוד שבמזרח מעריצים את המספר 8 . הם ישלמו כסף רב על ריבוי שמיניות, במספר המכונית, מספר הטלפון, מספר כרטיס אשראי , מספר בית וכו' . זאת משום שהמילה שמונה בסינית ""FA נשמעת כמו המילה "משגשג" . לא ברור מה עובד צליל המילה או הכוונה הנלווית אליה, בכל מקרה מדובר בהטבעה תרבותית תת הכרתית רבת שנים שאין עליה עוררין. 
נקודת פתיחה מבורכת יש לתאריך פתיחת אולימפיאדה המכיל חמש שמיניות. 

המאטפיסיקה הסינית חושפת מידע רב עוצמה הגלום בשיטות שונות העוסקות בקשר בין זמן למרחב בכל הקשור לבחירת תאריכים מיטיבים. חשיבות רבה יש למידע הנגלה לעין אך חשיבות רבה יותר יש למידע הבלתי נגלה. 

אני יכולה בקלות רבה לראות בעיני רוחי את מועצת החכמים הסינית עוטה גלימות ארוכות נוברת בכתובים העתיקים כדי לבחור את הזמן האידיאלי ביותר. 

מדוע זה חשוב ? 

חשוב לזכור שחשיפתה של סין לעולם כולו שנוייה במחלוקת בשל הבעיות החברתיות ,הפוליטיות והסביבתיות: העדר חופש הביטוי והתקשורת,פגיעה בזכויות אדם,זיופים, עצמאות טיבט, בעיות הגיינה של מזון , אוויר רעיל ועוד. 
ובכל זאת, אין לשכוח את דברי טנזין דורג'יי, סגן מנהל הארגון שהודה שממשלת סין מבקשת לנצל את האולמפיאדה כדי להפוך למעצמה עולמית מקובלת. 

הדרך הטובה להוציא את המיטב עבור סין הוא לקבל עזרה מאנרגיית שמיים בבחירת תאריך מבורך כדי לאפשר נקודת פתיחה אידיאלית לכל מה שיבוא לאחר מכן. 

אסטרולוגיה סינית 

באסטרולוגיה הסינית מציבים את הזמן הנתון בארבעה עמודות : שנה חודש יום ושעה המבוטאים בחמישה אלמנטים: אש עץ אדמה מתכת ומים. ארבע עמודות אלו מראות מהו המבנה האנרגטי של אותה נקודת זמן. 

 

שעה יום חודש שנה
ינג מתכת
דרקון
ינג מתכת
דרקון
ינג מתכת
קוף

ינג מתכת
חולדה

יום מיוחד זה הפותח את חודש אוגוסט על פי הלוח הסיני מכיל אנרגיה חזקה של יסוד המתכת ומאפשרת בכך עוצמה, סטאטוס, מנהיגות, היררכיה, החלטיות,זרימה ותנועה בד בבד עם תמיכה גדולה מצד הסביבה. 
החיות החולדה ,הקוף והדרקון בדומה לדיביזיה צבאית יוצרות שיתוף פעולה הרמוני ביניהן ליצירת שפע. 

התבוננות בשיטה אחרת לקביעת זמן הנקראת שואן קונג דה גואה מאפשרת לראות שכבה נוספת של אנרגיה מבורכת בצרוף המספרים 16 (שילוב של מים)  היוצרים הרמוניה בין אנשים, מדינות וסביבה ומחזקים גם הם הזדמנויות לעוצמה ושפע. 

חשוב לציין שלמצוא זמן מבורך מעין זה נדרשים, מזל, זמן רב וחשיבה מעמיקה. 

שעה יום חודש שנה
1-מים 1-מים 6-מתכת 7- אש
 ינג מתכת
דרקון
 ינג מתכת
דרקון
 ינג מתכת
קוף
 ינג אדמה
חולדה
9-מתכת  9-מתכת  2-אש  4-מתכת

ספרו של הקיסר 

מידי שנה יוצא במזרח ספר המציע תאריכים מבורכים לביצוע פעילויות חשובות. ספר זה הנקרא טונג שו (TONG SHU) הנו חלק מאורח החיים של סין עוד מתקופת הקיסר צייאן (1711-1799). 
על פי הספר חודש של קוף יום של דרקון נחשב יום SHENG המביא הצלחה- יום זה מכל הימים הוא המבורך ביותר והטוב ביותר לכל סוגי הפעילויות לרבות פתיחה של אירוע חדש. 

אין לי ספק שהסינים יהפכו להיות מעצמת על שתתחזק עם השנים. נקודת פתיחה טובה כבר יש להם בבואם להגשים את מטרתם .טוב יעשו מקבלי ההחלטות במערב אם יטיבו אף הם להשתמש באותם כלים המקנים לסינים יתרון…עזרה משמיים יכולה רק להועיל.